Plavi horizont CG?!?

pasha

Početnik
Poruka
38
U subotu se u Blicu pojavio oglas za CG Plavi horizont , okolina Tivta , polupansion 14i 16 evra .Ponuda je sasvim korektna i ono shto sam video i pronasao na netu mi se cini sasvim OK . Interesuje me samo da li je neko vec bio tamo i kakvi su utisci ?!?
Hvala svima
 
Ja sam bila i meni se nije svidjelo...jedan hotel iz doba socijalizma ,jedna plaza,jedna trafika,nista sredjeno...najkrace receno,nista posebno...tj.dosadno...Plaza je pjescana,plicak,i dobro je za djecu...Sad ako volis tu vrstu odmora,bez ikakvog sadrzaja osim kupanja i suncanja,onda moze da prodje ,ali meni je tu dobro otici eventualno jedan dan...
 
Bila je moja drugarica prosle nedelje. Kaze more prljavo , od algi ima neku cudnu zelenu boju, kaze da nije smela ni nogu da spusti koliko joj je bilo bljak. Proveri sve ovo jos jednom . Kad sam ja bila pre par god nije mi se dopalo. To ti je jedna zgradurina - ranije vojno odmaraliste , onako sva kockasta ,oko nje je samo auto-kamp. U to vreme je bilo dosta prljavo . Do prvog grada treba ohoho vremena ako nemas kola.A i ne znam kako bi se doslepao do Budve bez kola , nemam pojma ima li kod njih dole neki gradski prevoz.

Ne znam kakav odmor trazis , ali ja ti onako laicki savetujem da ipak ides negde drugde. Pa i ako je jeftino...bolje ipak nesto drugo..
 
Ja sam bila na jedan dan prije par godina.
Plaža je pješčana (onaj najsitiniji pijesak), plićak, voda topla, idealno za malu djecu, mada ne i baš najčistije.
Pošto je u pitanju uvala, sa obe strane imaju šetališne stazice i šetajući tuda naišao bi na mini-plaže, poludivlje, od par m2 izlivenog betona, strme i neravne, ali sa vodom plavljom od bilo čega što možeš zamisliti. :) Naravno, tu je more otvoreno, pa ima i malo više talasa, duboko je i ima ježeva (što ne igra neku ulogu jer ih svakako ne možeš dohvatiti), ali sam uživala svakog sekunda.
Istina je da je mjesto udaljeno od svega ostalog, pa bez auta nije interesantno.
 
Na prvi pogled- i nije loše.
Ali na drugi- ne bih ti preporučila.Bila sam tamo pre tri godine na jedan dan. Uvala, plaža peskovita , znači idealno za decu ALI voda prljava(kažu "cveta voda"- ako se tako mogu nazvati one alge pa voda ima neku prljavo-žućksto-zelenu boju??!!).Okolo neko drveće,kao hladovina, onda ideš stazicom i dolaziš do stenovite plaže koja je mestimično izbetonirana i mogu po dva peškira da se stave.Negde imaš i stepenice kao one u bazenu -da bi lakše ušao u more. Znači- nije za decu...
Sam hotel ne znam kako izgleda unutra, ali znam da su tu bile smeštene neke izbeglice i DA NEMA VODE...
Eto, ja sam to ovako doživela a ti vidi šta ćeš!!! Pozz
 
Ove godine su ga preuzeli slovaci (mislim na ceo kompleks) Poprilicno je sredjeno. Dosta restorana, kafica i prodavnica funkcionise. Plaze se ciste, setaliste sa jedne i druge strane je vrlo lepo.
Iz prethodnih komentara koji su losi, prosto se zapitam pricamo li o istoj plazi. Ima i hladovine, sladoleda, muzike, lepe trave i peska na plazi. Doduse, ja sam bila sa porodicom ovog juna i bilo je zacudjujuce lepo. WC-i su im kao na OMW pumpama - uredni i kulturni. Ne naplacuju se osim ako zelis da baba seri ostavis koji cent.
Ako zelis slike sa lica mesta javi mi se na pp i napisi svoji adresu pa cu ti poslati.
 
Marge Simpson:
Ove godine su ga preuzeli slovaci (mislim na ceo kompleks) Poprilicno je sredjeno. Dosta restorana, kafica i prodavnica funkcionise. Plaze se ciste, setaliste sa jedne i druge strane je vrlo lepo.
Iz prethodnih komentara koji su losi, prosto se zapitam pricamo li o istoj plazi. Ima i hladovine, sladoleda, muzike, lepe trave i peska na plazi. Doduse, ja sam bila sa porodicom ovog juna i bilo je zacudjujuce lepo. WC-i su im kao na OMW pumpama - uredni i kulturni. Ne naplacuju se osim ako zelis da baba seri ostavis koji cent.
Ako zelis slike sa lica mesta javi mi se na pp i napisi svoji adresu pa cu ti poslati.
Tacno. Ne od ove godine ,taj hotel su zakupili stranci jos pre 2 ili 3 god. Potpuno je to druga prica sada.
Sto se vode ili ti plaze tice....to nije nikakva prljavstina ,to su alge koje lice na travke nalik spagetama samo pljosnate (komparacija mi je za 10 :) , a nalaze se samo u plicaku to jes tik uz obalu....Verovatno taj pesak cini svoje. Elem tu se nikeda nisam kupala jer licno pesak ne volim ,obicno ode sa strane levo ili desno od plaze ,gde su prelepi cempresi i sto neko rece plavo da plavlje more ne moze biti......Taj potez je dugacak pa se uvek moze pronaci neka divlja plazica.
Minibus ide ka gradu regularno tako da nisi bas zaglavljen tamo...
zavisi ko sta voli...ako dolazis zbog mora i sunca,mislim da je to idealno mesto.......ako bi u provod definitivno to nije mesto za tebe.
 
Lepo je samo na prvi pogled, sto je neko vec primetio. Prljava voda potisne utiske o setalistu, sumarku i sve resto. Ako ides zbog mora, onda je cistoca plaze i vode prva stvar koja te interesuje. Nije los deo plaze gde su stene, ali to je samo za odrasle.
Ako vec imas u vidu CG, bolje gledaj nesto u Canju, bar je cistija plaza (sljunak)...
 
Eh,cim neko pocne da hvali samo "plavo more" ... ,to bas lici na ono sto rece neki nas pisac,cini mi se,ne znam tacno koji...kad mi negdje u nekom mjestu pocnu hvaliti cist vazduh,znam da tamo i nema nista drugo...:)
Ne znam kako je sad u Radovicima i "Plavom horizontu",ali mislim da u CG ima i ljepsih mjesta...ali mozda me i postavljac teme demantuje...moji utisci su od prije par godina i tad ,kao sto rekoh nije ostavilo neki dojam...
 
Pa sta da mu hvalim ostalo kada zbog toga dolazi...??? Ne dolazi valjda zbog diskoteke Maxi.....tralala.....mislim znam da ima i takvih......ja se zaista trudim da budem objektivna....ali kako god okrenes izgleda da su ljudi navikli na taj guzvanjac i te velike plaze koje su meni licno jako neprijatne i ruzne....tu more manje vise nikada ne moze biti cisto ....ljudi je milion...zato sam rekla da je moguce otici sa strane...a to nisu samo stene...ima more malih divljih plazica/uvalica ,ovo se ne odnosi samo na plave horizonte.Uvek bi pre preporucila nesto tako nego Mogren ,Plave H. , Kraljic. Plazu i sta ti ja znam.....
 
Hvala svima razmislichu josh malo , ali definitivno idem na more zbog vode i sunca , jer planiram da putujem u drugoj polovini septembra , kada verovatno nema zivota ni u prometnijim mestima nego shto je ova pustahija po vashim recima ;) Bitno mi je da je smestaj ok , da ima vode u hotelu i da more nije prljavo . Pa sad ako ima neko nesto da doda na sve ovo _dobro doshao , a ako ne- hvala josh jednom :)
 
Slobodno idi na Plave....
Ovako...ta "prljava voda" je prljava iz sledeceg razloga....Ta plaza je pescana.....voda je plitka nekih stotinjak metara...i usled velikog broja kupaca na toj plazi taj se pesak "uskovitla" i stvori efekat "prasine " u moru pa imas utisak da je voda "braon" a ne plava , a sve je u stvari pesak. To najbolje i objasnjava podatak da je vec na 10 metara odatle sa leve ili desne strane voda potpuno cista,a samo iz razloga jer nema peska vec su nesto sitniji kamencici.
U periodu kada ti budes isao/la uverena sam nece biti tako ,jer nece biti ni kupaca osim onih zaljubljenih u more i sunce koji upravo i biraju Maj ili Septembar kao dva meseca najlepsa za opustanje i uzivanciju.
Sretan put!!
 
Mi smo bili tamo pre tri godine i - nikad više! U vodi nisu alge, iako smo i mi na to prvo pomislili, već joj tu ¨divnu¨ žućkasto-zelenu nijansu daje kanalizacija, koju iz glavne cevi iz Boke u tu ¨plavu uvalu¨ donose morske struje. Tako da cela Boka kaki u tu uvalu u kojoj se kupa, između ostalih, i gomila beba, koje posle završe sa ozbiljnim stomačnim problemima. Tako smo i mi prošli, plus gnojna upala ušiju. Sve smo to zadobili pre nego što smo shavtili o čemu se radi. Posle su nam sve to ispričali meštani, koji se kupaju isključivo na jednom divljoj plaži ispod kamenoloma. Ove informacije nam je potvrdila i lekarka iz hotela ( ¨Plavi horizonti¨), koja je lečila brojne goste ( nema ko nije dobio bar proliv).
 
a sta ce ti oglas iz blica i araznzman u cg preko agencije?
odes na more gde ti se svidja i uzmes hotel...krajem avgusta su bas jeftini tako da ta ponuda nije uopste nesto bogzna povoljna...
ja sam bila u budvi privatno, a znam da je recimo u hotelu u centru grada nocenje bilo 10 eura...
 
Ja radim na plazi hotela -Plavi Horizont- voda je u sezoni u nekim periodima zuta.U septembru je extra.Dobra je i u maju i u prvoj polovini juna kao i prvoj polovini avgusta.Imate pjescanu plazu gdje je plitka voda i imate stijene gdje je duboka voda.Plaza se zadnje 3 god. redovno cisti tako da je obala cista.Kamp je za neinformisane odavno ukinut
Da je skup boravak tamo jeste zbog cijene parkinga koji je ove god. iznosio 3 evra.Ali cijena ce dogodine biti 5 evra.Lezaljke su bile komplet 8evra,a sledece god. ce biti 10 evra.Hotel nisu iznajmili slovaci nego cesi i boravice tu jos 2god.Boravak u hotelu,kao i na plazi bice moguc zavrsno sa 2009 god.Jer se hotel rusi i pravi se drugi luxuzni sa 7 zvjezdica.I bice dozvoljen ulaz samo gostima hotela koji ce naravno morati imat dubok dzep.
Ako vas interesuje nesto vise mozete mi poslati mail na - goga85@cg.yu.
pozdrav iz suncanog tivta
 
Hennessy:
Boravak u hotelu,kao i na plazi bice moguc zavrsno sa 2009 god.Jer se hotel rusi i pravi se drugi luxuzni sa 7 zvjezdica.I bice dozvoljen ulaz samo gostima hotela koji ce naravno morati imat dubok dzep.
Ako vas interesuje nesto vise mozete mi poslati mail na - goga85@cg.yu.
pozdrav iz suncanog tivta

Dobro da ne kažeš sa JEDANAEST zvezdica !!!!????????????????????????????

Kakve GLUPOSTI I LAŽI.......
 
JEDINI hotel na SVIJETU sa 7 * je OVAJ : BURJ AL ARAB


Barj_Hotel_1.jpg






Barj_Hotel_9.jpg




I sad ćete VI da u ovoj VUKOJEBINI pravite DRUGI !!??
 
Bez uvrede, ali postoji TOLIKO LEPŠIH mesta i u Crnoj Gori, a pogotovo VAN nje da se napravi DRUGI na svetu hotel sa 7*.....Tako da je ovo GNUSNA laž !

NISAM mislio to vuk...na celu Crnu Goru, KUNEM SE ! Mislio sam na Radoviće i okolinu, jer je tamo stvarno KRAJ SVETA.....

Ja sam veliki ljubitelj prirode, i NIKADA nisam i neću reći da C.G. nije prelepa, naročito mi se svidja Žabljak, ali i sve ostalo.....samo Plavi Horizont i 7*( pa čak ni 4*), to je VAN SVAKE PAMETI !!!

A to da mi je crnogorac skinuo ribu....šta tu ima loše, vaši momci su lepi i stasiti, kao i žene....

Ipak, NIJE, barem za sada....

Pozdrav

P.S. Ništa lično, samo MORAM da reagujem na IZMIŠLJOTINE....
 

Back
Top