LEPO A DA NIJE MORE???

donchevita

Početnik
Poruka
11
Bas nesto razmisljam o onoj staroj "Upoznaj zemlju da bi je vise voleo",pa sam odlucila da ovo pozno leto provedem na nekom egzoticnom mestu u nasoj Srbiji.Negde gde je priroda nestvarno lepa.Neka bliza odrednica mi je predeo oko Soko Banje,ali nije zacrtano.Ima li neko takva iskustva? A da, morala bih da imam i smestaj za mene i muzica,sto podrazumeva da nam ne bi odgovarao planinski dom i sl. Ako znate neku kucicu za izdavanje ili nesto tipa apartmana,pisite,mnogo bi mi pomoglo,a nadam se da ce i ostali slediti moj primer.Prelepa je ova nasa zemlja pa hajde da je malo i reklamiramo.
 
donchevita:
Bas nesto razmisljam o onoj staroj "Upoznaj zemlju da bi je vise voleo",pa sam odlucila da ovo pozno leto provedem na nekom egzoticnom mestu u nasoj Srbiji.Negde gde je priroda nestvarno lepa.Neka bliza odrednica mi je predeo oko Soko Banje,ali nije zacrtano.Ima li neko takva iskustva? A da, morala bih da imam i smestaj za mene i muzica,sto podrazumeva da nam ne bi odgovarao planinski dom i sl. Ako znate neku kucicu za izdavanje ili nesto tipa apartmana,pisite,mnogo bi mi pomoglo,a nadam se da ce i ostali slediti moj primer.Prelepa je ova nasa zemlja pa hajde da je malo i reklamiramo.
Ako hoces vodopade i da budes smestena u planinarskom domu ili u privatnom idi u Sopotnicu /to je selo posle prijepolja/lepo je da budes 2-3 dana odmor i priroda je odlicna,
 
Borsko jezero.
Prelepa priroda, cista voda za kupanje, dobra plaza, cist vazduh, mir, tisina ...a udaljeno od Beograda samo 3 sata voznje kolima. Nalazi se u podnozju planine Crni vrh, na nadmorskoj visini oko 450 metara. Iako je udaljeno samo 17 km od Bora, vazduh je izuzetno cist. Preko dana sija pravo "morsko" sunce, a uvece vec moras da se toplije oblacis a nocu spavas kao beba. Toplo preporucujem! Ovo smo otkrili pre par godina sasvim slucajno, i od tada svake godine idemo tamo. Nema mnogo ljudi, dolaze samo vikendasi. Postoji samo jedan hotel "Jezero" koji je poluprazan. Evo ti slicice vikendice gde mi stalno odsedamo.

 

Back
Top