HITNO trebam POMOC!!!

Sto zajebavate coveka? Uzmi neki e-mail spajder, pa sa njim razvali. Mnogo me nerviraju ovi bolidi sto misle da su uvatili boga za onu stvar. Poruka za njih: ne debilisite se vise! Ako ste priglupi i ne mozete da date pravi savet, idite na drugi forum. Ovde sam ja od sada za sve savete koji su u mojoj moci. Bar dok ne osnujem vlastiti forum. Debili jedni....
 
Pošto je nezadovoljan nedostatkom potpisa, a pomalo i zbog ponašanja (nije čitao Pravilnik), sredio sam mu kakavtakav potpis. Banovan korisnik. Valjda će sad biti u redu... A tema je priča za sebe.
 
Svaka cast Jomini, ovo se zove briga o podforumu!

Ne zelim ja da se tek tako banuju ljudi, uvek ima razloga pa neko ponekad i izgubu zivce. Treba biti covek. Ali ovaj drugar gore, ulete ovamo, ispsova i izvredja ljude i to ne sme da prodje bez reakcije.
 
A ja sam danas pregledao statistike na SPAM zastiti... a ovaj hoce da spamuje.
Nemoj to da radis sinak, ruzno je... mozda ce domen sa koga bi rokao dospeti na black spam listu zbog tvojih igrarija. Pamet u glavu, ne zagorcavaj zivote onih koji to ne zasluzuju, i poradi malo na postovanju privatnosti korisnik ainterneta, i ti si jedan od njih i ne verujem da se radujes spamovima u svom inboxu.
 
Hogar_Strasni:
Brate ja nemam pojma nista o SPAM-u veruj mi, samo sam se setio kako mogu da zaradam neku kintu ali mi trebaju meilovi stranaca ili neka fora za masovne poruke STRANCIMA .... samo to! ko mi pomogne veliko mu hvala. POZ


Sve sto si napisao i spada u SPAM.. Dakle, slanje masovnih poruka a zarad nekog novca je SPAM i zato si dobio silne opomene koje si dobio..

Usput, samo da ti ljudski kazem da od te zarade nema mnogo ili cak nimalo srece..

Razmisli...
 
Hogar_Strasni:
Brate ja nemam pojma nista o SPAM-u veruj mi, samo sam se setio kako mogu da zaradam neku kintu ali mi trebaju meilovi stranaca ili neka fora za masovne poruke STRANCIMA .... samo to! ko mi pomogne veliko mu hvala. POZ
A sto ponovi ovu poruku nakon jednog sata?
Eto, sad znas da je i TO PONAVLJANJE spam!
 
Sto me bre ******?!Trebaju mi samo meilovi stranaca, necu da "spam-ujem" niti saljem masovne poruke, zna li neko neki portal gde mogu da nadjem meilove pa da zavrsimo sa ovim!Pomozite coveku kog je izdala sreca( i da zaradi neki kes )! POz
 
Čarapan, zar ne čitaš ono što drugi pišu? Ovo što tih hoćeš to je spamovanje. I od ovih ljudi koji su tu odavno i koji znaju neka pravila ti sigurno neće pomoći. Neki drugi možda hoće, ali ne znaju kako. Možda budeš bolje sreće ako uzmeš nešto korisno da radiš, a ne putem mailova da smaraš druge.
 
Hogar_Strasni:
Sto me bre ******?!Trebaju mi samo meilovi stranaca, necu da "spam-ujem" niti saljem masovne poruke, zna li neko neki portal gde mogu da nadjem meilove pa da zavrsimo sa ovim!Pomozite coveku kog je izdala sreca( i da zaradi neki kes )! POz
Vidi ovako,
Ako ti trebaju mailovi stranaca ili nasih, nema veze - sta ces drugo sa njima da radis no da saljes njima mailove? Neces valjda krasnopisom da ih prepisujes u svescicu?
A slanje veceg broja mailova na adrese sa kojima nemas nista je jednostavno receno - spam!
Jel ti sad jasno sto niko nece da ti pomogne?
A ako si ipak zapeo, nadji neki "underground" sajt pa vidi da li prodaju. Iace za dzabe neces naci, to sa prodajom mailova je vec postao prilican biznis....
 

Back
Top