Muskarci, da li jos uvek...........?

sevilja:
ja u svom zivotu jos uvek nisam upoznala nikog kod koga stalno upraznjavanje seksa dovodi do pojacanje zelje za istim,u 100% slucajeva je bilo obrnuto......sto je i sasvim logicno....a to je i nauka potvrdila,bar su mene na medicinskom fakultetu tako naucili!!!!Mozda oni nemaju pojma,a? 8-)


Hahahahah onda treba da "upoznas" mene.

Evo otvoreno cu ti reci da posle dobrog sexa (3,4x) jos lakse mi padne masturbiranje dalje tokom dana, jer sam i dalje uzbudjen!

A takodje sto vise ***** vise sam napaljen, i vise mogu. A kada imam duzu pauzu malo gubim volju. Sto je i logicno, jer tada nemam "inspiraciju".
 
Najbolji je sex sa devojkom koja poznaje svoje telo, a malo njih moze da se pohvali tim saznanjem. Sve misle da su opake ribe, a kad legnes sa njima u krevet, ona ko drvo. Zene treba da se igraju sa sobom jer ce samo tako znato sta im odgovara, samim tim vise uzivati, samim tim ce i nama biti bolje i SVI ZADOVOLJNI!!!!
Sto se tice muskaraca i onanisanja, to je sasvim normalna i prirodna stvar kad ti udari trenutak u glavu, lapo odes, ako si u mogucnosti, i squeeze the lizzard, normalno. Tako da, onaj ko napise da ga ne samara uopste, ili je razlog "zasto bih kad imam devojku", LAZE KAO PAS!

Toliko od mene, za sad.
 
sve je vec zauzeto:
......mastubirate kada ste u vezi? I da li to krijete od svoje partnerke? Ne znam da li je tema bila, valda nije.. :D
Da, masturbiram, ali sa godinama sve slabije, što je i normalno. Kada sam na početku veze, masturbiranje mi ne pada napamet, jer se prečesto praznim sa partnerkom. Masturbiranje pre sexa vam može produžiti odnos zbog čega ste vi kao frajeri, ali vremeno se sve troši pa i vi. Kada pređete tridesetu, treba da nastavite sa poslom, ali ne prečesto, jer zadovoljavate svoju potrebu, a onda vam teže ide sa partnerkom. Neki put je bolje jednom dobro izdrkati nego tri puta zaredom ebati, sve zavisi od situacije. Znam da me ne razumeju mlađi, jer ni ja nisam u njihovo vreme, ali svako ima pravo da razbije glavu o zid.
Svakako to ne radim da zna moja partnerka, jer su žene sklone da tu potrebu protumače da nam nisu dovoljno dobre i izazovne, što u principu i ima istine. Kada si sa nekim dugo u vezi, šta izmisliti!? Da ne bi došlo do frke, to ne raditi pred njom. Što je sigurno sigurno.
Dobar sex, explozivan vam se dešava često baš iz celibata.
 
sve je vec zauzeto:
......mastubirate kada ste u vezi? I da li to krijete od svoje partnerke? Ne znam da li je tema bila, valda nije.. :D

Da........jednostavno,,,tesko mi je da ne mislim//mladost,pa nervoza,VIDISH devojku lepsu od svoje//.......to se deshava,ima kada ne razmisljam UOPSTE o sex-u,mislim da nije sve do CHOVEKA ima nesto u prirodi........neceg ima outhere....... :roll:
 
dzordzV76:
Da, masturbiram, ali sa godinama sve slabije, što je i normalno. Kada sam na početku veze, masturbiranje mi ne pada napamet, jer se prečesto praznim sa partnerkom. Masturbiranje pre sexa vam može produžiti odnos zbog čega ste vi kao frajeri, ali vremeno se sve troši pa i vi. Kada pređete tridesetu, treba da nastavite sa poslom, ali ne prečesto, jer zadovoljavate svoju potrebu, a onda vam teže ide sa partnerkom. Neki put je bolje jednom dobro izdrkati nego tri puta zaredom ebati, sve zavisi od situacije. Znam da me ne razumeju mlađi, jer ni ja nisam u njihovo vreme, ali svako ima pravo da razbije glavu o zid.
Svakako to ne radim da zna moja partnerka, jer su žene sklone da tu potrebu protumače da nam nisu dovoljno dobre i izazovne, što u principu i ima istine. Kada si sa nekim dugo u vezi, šta izmisliti!? Da ne bi došlo do frke, to ne raditi pred njom. Što je sigurno sigurno.
Dobar sex, explozivan vam se dešava često baš iz celibata.



Ja ,kao necija devojka,uopste nemam problem sa tim da li moj decko masturbira ili ne,cak mislim da je to sasvim normalna pojava,kao sto mislim i da je sasvim normalno da ga privlaci sigurno jos po neka zena pored mene.Dakle,moj decko sme da se samozadovoljava,....a mislim da ta moja sveobuhvatnost potice iz cinjenice da sam prilicno svesna sebe i znam koliko vredim ili ne vredim,a isto tako znam da i meni moze neko drugi da se dopadne! :lol: :lol: :lol:
 
sevilja:
Ja ,kao necija devojka,uopste nemam problem sa tim da li moj decko masturbira ili ne,cak mislim da je to sasvim normalna pojava,kao sto mislim i da je sasvim normalno da ga privlaci sigurno jos po neka zena pored mene.Dakle,moj decko sme da se samozadovoljava,....a mislim da ta moja sveobuhvatnost potice iz cinjenice da sam prilicno svesna sebe i znam koliko vredim ili ne vredim,a isto tako znam da i meni moze neko drugi da se dopadne! :lol: :lol: :lol:

Ti si bas zahvalna za odrzavanje...
 
sevilja:
Ja ,kao necija devojka,uopste nemam problem sa tim da li moj decko masturbira ili ne,cak mislim da je to sasvim normalna pojava,kao sto mislim i da je sasvim normalno da ga privlaci sigurno jos po neka zena pored mene.Dakle,moj decko sme da se samozadovoljava,....a mislim da ta moja sveobuhvatnost potice iz cinjenice da sam prilicno svesna sebe i znam koliko vredim ili ne vredim,a isto tako znam da i meni moze neko drugi da se dopadne! :lol: :lol: :lol:
Ti si retka zver, ali momci nemoj te da rizikujete, ili u potaji, ili nek ona to obradi oralno manuelno.
 

Back
Top