DDonline - Dragons and Dungeons online (MMORPG) Beta! (0.91)

Nosf

Početnik
Poruka
32
Pozdrav, ljudi.

Prije svega, da ne pokažem nekulturu i ne ispričam se zbog ovakvog banuća na forum i, kao, nekakve reklame, pozdravio bih sve članove foruma, i sve voljne igrače.

Naime, moje je ime Romano, i radio sam dulje vrijeme na nečem što je uspjelo zaživjet zahvaljujući jednoj koprivničkoj (odakle sam) firmi.

www.playonlinedd.com


Ovo je moja kreacija. Igra je potpuno besplatna, i browser based je (php, mySql)

Što bih zamolio sve voljne je da, ukoliko procijenite da vam se sviđa, pokušate zaigrat moj MMORPG i kasnije (nadam se tokom ovog tjedna) se registrirate na forum službeni, jer naša mala zajednica polako raste (tek je nepunih 3 tjedna igra online pa nas nema još puno).

Igra je u Beta fazi, znači da može imati nekoliko bugova, a naravno, modificirat ću je još naknadno i pokušat pretvorit u jednu dobru online igru za nas koji živimo na balkanu.

Za sve nejasnoće tu je forum, dostupan i ingame, i preko portala.
Zahvaljujem na pozornosti.


P.S. Za sve oštroumne - znam da D&D nije ovo u naslovu, al morao sam se pazit ubog autorskih prava

D&D Fan!

P.S.
Od izlaska je porješavano dosta bugova, i ima već poveći broj aktivnih igrača.
Nedajte se zbunit sa naslovnicom na portalu, upravo radim novi portal, bit će gotov za par dana. Ovaj je, onako ;), tek da ne stoji prazan :P
 
tommy gun:
eeee mnogo je dobra,samo imam pitanje sta se desava kada te ubiju?
e da jos jedna primedba:jel mozes da stavis koje lakse stvorenje ja se zaletim na onog zmaja od drugi level,i odmah me syebe!


Ovako,

kad te ubiju, gubis 15% love, i 3% expa.
Respawnas se u City of Gothor (grad mrtvih, oni koji su undead ili vampiri tamo pocinju igru) i imas 0 HP, naravno.

KAD imas 0 HP, NE mozes se micat po mapi.
KAD imas 0 stamine, isto tako se NE mozes micat po mapi.

Najbolje je rjesenje otici u Inn i "spend night". Tako restoras 75% HPa od ukupnog.
I 100% stamine.

Naravno, ukoliko se, primjerice nema love, odaberes "Have a drink". Na taj nacin malko oporavis HP i Staminu.

Pa, mozes dalje.

Opcija 3 je: pricekati malo. SVI igraci regeneriraju HP i staminu. Recimo, otprilike 50% HPa po satu ti se regenerira. I toliko stamine.
Znaci, imas sad 10/50 HP, za sat vremena budes imao 35/50 otprilike. :)

Btw, brojka ispod "Total users" u zagradi, ona koja varira oko 4000 stalno, je broj monstera.
Početna mapa, Homeworld, je velika, i takvih je jos 8.

A zmaj je jedan od najjacih u igri.
Za sat vremena bude gotova kompletna lista monstera, mozes do nje preko foruma ili portala, pa vidis.
A i, istrazuj svijet. Postoji puno gradova, sela i svega...monstera, dapace... :D
 
Nosf:
Hah, nasmijao sam se dobro.

Nadam se da ne mislite da je problem što sam hrvat, nisam se povodio to nazivati hrvatskim proizvodom, nego mojim.

Nego, štogod trebate ili imate pitanja, pitajte. Možete ingame ili na mom forumu službenom, no, iovdje ću rado odgovorit.

...ma,samo opusteno,nije ovo bilo na tvoj nego na racun blesavog tomija... :D
...dobar je nas tomi...brzoplet,ali dobar... :D
...ziv bio...
 

Back
Top