pomoc please

luk skaywaker

Početnik
Poruka
14
imam problem sa restartovanjem racunara.Kad god udjem u neku igricu i igram je neko vreme
on se restartuje.imam amd athlon 3000+,gigabayt k7 triton,cooler master,i napajanje od 450 vati ali sam ga platio vrlo jeftino,dali je zbog njega hvala unapred
 
9200 se ne klokuje vec se menja.
Sto se tvog konkretnog problema tice,moze da bude svasta,i svasta ce ti biti predlagano na forumu da uradis.
Jedino sto se do sada pokazalo kao efikasno je sistem eliminacije.
Sumnjas u napajanje-pozovi ortaka da donese svoje kuciste i ubaci njegovo napajanje pa ce ti se samo kasti jel' je il ne.
Isto je i sa memorijom i grafickom,naravno,ako on ima SDR memoriju ili PCI-E graficku ne mozete ih ubaciti u tvoju plocu,tako da...budite pazljivi...
To je kada je hardver u pitanju.
Mada,problem mogu da naprave i drajveri,virusi...
 
imao sam isti problem, sve radi ok.ali kada startujem igricu kraj.Nema sta nisam probao, i na kraju rusenje sistema i sada radi kao munja. Kazu mi da je bila greska u windowsu, probaj neznam sta da ti kazem
 
Posto i ja imam odvratni atiradeon 9200SE idi na windows update i naci ces te drivere koji su najbolji ili prijavi sa windows driverima - jer meni sa sajta ati-ja nije htelo pola igrica da radi,sa ovom kombinacijom-da windows sam prepozna i nadje drivere bez ubacivanja atijevog sowtware-a (diska).Probaj pa javi...
 
9200se ima pasivno hlađenje i nije namenjena igrama, kad se malo duže igraš ona se lepo podgreje i bios sa nje restartuje comp ili zaustavlja rad grafike. Dakle kao što je već rečeno 9200se je zreo za zamenu...
Pozdrav.
 

Back
Top