Radne e-sveske

Betty

Elita
Poruka
21.481
:)
Trebaju mi!

Gde mogu da ih nađem, ili moram svaki q u exelu da pravim ko da sam pećinko :twisted: ?

Za početak, treba mi REČNIK, ali onaj što SAM upisuješ reči i značenja - e taj, kao nekad u osnovnoj :)

I agenda...kako se zvalo ONO ljubičasto na Mac-u..ali to je bio softver. Volela bih da imam e-SVESKU, ipak!
 
meni treba paket obrazaca koji imaju opcionalne namene - da mi budu rečnik, agenda, obrazac za pripremu sastanka...šta god. I da mogu da im, recimo, menjam boje papira :P
Kao Project Mannager, samo prilagođeno MENI.

Mnogo je bezveze da recimo uzmep neki mulitmedijalni kurs i, da pored togha korstiš jop nekoliko izvora, a da sve to što beležiš moraš u wordu ili exelu pa u jedan folder kao doc...mislim, smor mi je taj tekstovni deo, JA BIH DA UPUNJAVAM :D
I bezveze je da to radim na RL papiru.....hoću da svoje beleške nosim na flashu!
 
a što sama ne bi napravila obrazac kakav ti odgovara na kompu i printovala, s posla naravno, da ne trošiš svoj toner i papir? :lol:

Il kopiraš taj jedan u fotokopirnici za tipa 2 dinara... To ti još jeftinije izađe

Ja sam napravila tako sebi neke evidencije
 
o tome ti pričam, ne bih ja to sama, više bih volela da mogu da kupim pa da personalizujem po svojim potrebama :)

mada...kad bih sama pravila mogla bih da dodajem po uglovima leptie, pčele, cvetove i razne aplikacije :P jaoo....


(btw. majo MENI NE TREBAJU OPIPLJIVI PAPIRI ;) Hoću na usb-u da nosim beleške 8) Oko vrata - sve svoje sobom nosim :P )
 
hoću s posla... al gle, imam par ,,baza'' na kompjuteru gde ukucavam podatke koji mi trebaju - to nema da se kupi nigde, bila moja ideja isto - da bude sve lakše i preglednije.
Al to se ne kupuje.
Zoveš sistem administratora koji ti održava kompove u zgradi i kažeš mu šta ti treba i on ti to napravi. Sigurno imate tako nekog lika :wink:
 
Imamo likove, dašta, ali oni vole da se bakću s kablovima... treba ovo neko da mi - iskroji :lol:

Pitala sam pre neku nedelju, pošto je dowload zabranjen (!!), koja je preporuka za skidanje rečnika sa neta (našla neki Babylon Pro Dictionary). Kazaše mi " ne skidamo fajlove s neta, ne narezujemo cd-ove i ne idemo po kućama....pitajte genseka...." :shock:
:? Mislim, zabole me. U roku od 5 minuta sam nabavila Odin Dictionary i - zadržala se na online varijantama...a šteta, ovaj Babylon Pro te šeta korz sve svetske muzeje i galerije, veliki referentni sistem je u pitanju, ne običan lingvistički rečnik :P


Kako misle da pošten svet radi - nemamo pojma, kažu niko im još nije postavio to pitanje sa rečnicima, ja sam prva :lol:
 

Back
Top