У 3АГРЉАЈУ ШИПТАРСКОГ ОРЛА

Poruka
22.423
Прослављена шеснаеста годишњица Лиге -
У 3АГРЉАЈУ ШИПТАРСКОГ ОРЛА

Оснивач кикиндског Одбора ЛСВ-а, Душко Француски, са партијским пријатељима весело, у недељу, у мајици с мотивом албанске заставе, црним двоглавим орлом, прославио рођендан странке

Вече раније, у суботу, 15. јула, на централној Прослави 16. рођендана ЛСВ-а, у Новом Саду, Ивана Дулић - Марковић, грохотом смеха, одобравала је увреде које је у друштву, лигашки гуру Ненад Чанак, изговарао на рачун актуелног премијера др Војислава Коштунице. Чему се чудити - то је мера искрености њеног односа према српској влади, месту које заузима у њој, коалиционом партнеру и свима нама заједно.

Чанак је потегао из Америке да на слави своје странке, као господар клоаке, изручи нове увреде, недостојности и "мудре" мисли. То је онај опскурни тип, подсетимо јавност, који је, пермутирајући назив националне академије САНУ у АНУС, дао нови немерљив допринос иначе већ пребогатом властитом опусу политичког неукуса, примитивизма и простаклука.



У суботу увече, смејали су се у оргазмичном заносу његове опскурне присталице Лиге изузетних промашаја, смејала се и у опсенама и простоти његовог лика и дела уживала нова потпредседница владе, Ивана Дулић-Марковић. Смејали су се они, сви заједно, нама и целој Србији.

Епигони у Кикинди уприличили су вече касније, у једном кикиндском клубу, бал Лиге изузетних промашаја. Да ли с предумишљајем, намерно и провокативно, или потпуно лишен нормалног политичког пулса, али и елементарног људског принципа, тек један од оснивача Лиге у Кикинди, Душко Француски, бивши директор Дома омладине и Жујиних црних "Kikindskih", појавио се у мајици с мотивом црног двоглавог албанског орла и натписом "Албанија".

Каква је то порука свима нама? Политичка, људска, шамар јавном укусу, елементарном моралу и заборављеном хуманизму. Недостајали су, ваљда, као драги гости, још и Фатмир Љимај, Рамуш Харадинај, они зликовци које је Хашки суд за злочине над неалбанцима наградио слобо-дом.

Кога призивају лигаши када на слави своје минорне странке, нада овде у Кикинди, али и јавности целе Србије, утискују срамни жиг неподношљиве националне срамоте. К.Н.

(КИКИНДСКЕ НОВИНЕ, јул 2006.)
 
Па није случајно ћопави Чанак "на специјализацији" у Америци, само ме занима које струке? Кафанског музиканта??? Шта си друго очекивао и од њега и од тог Француског - осим ПРСТ У ОКО...
 
tek da se vidi o kom moronu je rec


lsv16radak250ve8.jpg



onu mrcinu sto je dosla iz usa ne treba predstavljati....prepoznaje se po roktanju....
 
e sad nije to sto je debil stavio tu krpu na sebe i kurchio se njome, vec sto je sutradan u maniru ustashetina i muslimanchina poceo sebe da pravda....



Izjava Duška Francuskog povodom teksta objavljenog u Kikindskim novinama pod nazivom "U zagrljaju šiptarskog orla"

Pisanje opštinskih kikindskih novina potvrđuje da opštinska vlast ima samo licemerni spoljni plašt u tome kako je toliko demokratska i tolerantna te je formirala čak i razne Kancelarije za nacionalne manjine.

Svi oni koji ne misle da su Srbi bogom dani nebeski narod koji obožava Mladića, Karadžića i Miloševića - smatraju se izdajnicima i separatistima koji mogu da žive u prijateljskim odnosima sa svim susednim zemljama pa i sa Albanijom na smatrajući da su svi Albanci zločinci, svi Hrvati ustaše, a svi Mađari hortijevci.

U svim zemljama u kojima sam boravio kupio sam kao suvenir majicu sa nacionalnim znakom te zemlje, što mislim da je sasvim normalno i lepo. A isto tako sam i za vreme nedavnog planinarenja u Albaniji bez ikakvih problema nosio majice sa vojvođanskim i srpskim simbolima, a u kontaktu sa Albancima sam namerno naglašavao da sam Srbin, što su svi Albanci sasvim prijateljski i gostoljubivo prihvatili.

Uostalom, mnogi su zaboravili da smo odrasli na šiptarskom hlebu i sladoledu.

I mislim da će svi normalni ljudi i hleb i sladoled kupovati od Albanaca, a da im neće kao ostrašćeni šovinisti razbijati izloge, što se i dešavalo u našem gradu.

Jer samo tako možemo biti deo demokratske ujedinjene Evrope.

Duško Francuski


p.s. da mi je samo videti to da je u albaniji nosio majicu sa srpskim simbolima....:D ista bagra, od bivseg muza natase kandic, mladih fegetodemokrata kojih je i ovde pun forum, preko siptarskog sisanceta koji je pregovarao o statusu kosova pa najuren, do zarka i ekipe oko njega....ovaj moron je izdanak davno amputiranog gena kod coveka koji se zove idiot.
 
Михајло:
Вече раније, у суботу, 15. јула, на централној Прослави 16. рођендана ЛСВ-а, у Новом Саду, Ивана Дулић - Марковић, грохотом смеха, одобравала је увреде које је у друштву, лигашки гуру Ненад Чанак, изговарао на рачун актуелног премијера др Војислава Коштунице. Чему се чудити - то је мера искрености њеног односа према српској влади, месту које заузима у њој, коалиционом партнеру и свима нама заједно.
)

Pa ko je-be Kostunicu i Srbe kad dozvoljavaju da im gabor i olos kao sto je ta Dulicka budu na funkciji na kojoj su.I posle se pitamo sto je u Srbiji ovako lepo za zivot.
 
kakve su vam ovo vesti iz nesvesti...:lol: pa ovo je sve sam komentar! Opksuran.


Mislim, bila je party i čanak i dulićka su se zayebavali...i smejali se, uuu....i to još na račun svoj i svojih drugara i Vlade Srbije...aha! :mrgreen: Tu smo! Nemoj da se neko zabavljo! :lol:

btw. kad sam bila na Kosovu, donela sam hemijsku sa dvoglavim crnim orlom. I šta ćete sad da mi radite? :)

Kakva je to mislim poruka svima nama....ebali vas tabloidi.
 
Betty:
kakve su vam ovo vesti iz nesvesti...:lol: pa ovo je sve sam komentar! Opksuran.


Mislim, bila je party i čanak i dulićka su se zayebavali...i smejali se, uuu....i to još na račun svoj i svojih drugara i Vlade Srbije...aha! :mrgreen: Tu smo! Nemoj da se neko zabavljo! :lol:

btw. kad sam bila na Kosovu, donela sam hemijsku sa dvoglavim crnim orlom. I šta ćete sad da mi radite? :)

Kakva je to mislim poruka svima nama....ebali vas tabloidi.
prvo betika nije stvar u tabloidu...drugo ne znas sta je bilo posle... ona mrcina canak je ovome sve po spisku, pa su se sutradan vadili na konferenciji za stampu i pokazivali majice sa natpisom ja volim vojvodinu...

a to da su su se opijali i kliberili ko moroni to ti verujem...pa bilo je u u bg-u dok su rokali bombe idiota koji su skakali od radosti i trazili jos. bio sam i ja na kosovu....al' mi te hemijske nisu trebale...stvar ukusa.
 
inace hortijevci dolaze u vojvodinu samo zahvaljujuci lokalnoj vlasti na celu sa mrcinom koja ih pusta da rade tamo sta zele jer republicka policija nema nadleznost nad tom teritorijom... znaci direktno, moron sa krpom od albanske zastave i njegov debeli mentor stoje iza njih....

doticna spodoba je bio u vreme dos-a kandidat za ambasadora u rumuniji :D:D:D pa kad su videli kolika je dileja odustali...inace njegov brat paja francuski bio je potpredsednik izvrsnog veca vojvodine.... pa su onda morona postavili da bude direktor doma omladine, pa je pravio sranja i naravno cim napravi neko, onda lokalne kikindske novine napisu sta se radi, a on ih tuzi sest il sedam puta:D a dom omladine im izdavac...:D
 
Не чуди мене у целој причи ни ЛСВ, ни Чанак, ни Душко Француски, ни смех ИДМ...

Мене једино чуди да је Коштуница дотичну, зарад трулих компромиса и

непринципијелних коалиција, поставио за вицепремијера :confused: :evil:
 
Strela:
Не чуди мене у целој причи ни ЛСВ, ни Чанак, ни Душко Француски, ни смех ИДМ...

Мене једино чуди да је Коштуница дотичну, зарад трулих компромиса и

непринципијелних коалиција, поставио за вицепремијера :confused: :evil:

ne znam dokle radikali misle da svojataju i polazu neke nade u 'neduznog' voju i 'principijelnu' koaliciju sa njima?

nije hteo chovek sa vama,hoce sa idm i to vam je...da je hteo,sad bi sedeo sa tomom komforno u vladi.ali nije
f055.gif
 
Strela:
Не чуди мене у целој причи ни ЛСВ, ни Чанак, ни Душко Француски, ни смех ИДМ...

Мене једино чуди да је Коштуница дотичну, зарад трулих компромиса и

непринципијелних коалиција, поставио за вицепремијера :confused: :evil:
Ма коштуница је под "њихову" капу дошао
 

Back
Top