NAJBOLJI U KREVETU

ako vec gledate po horoskopu mislim da je preciznije pitanje sa kojim se znakom koji znak najbolje "snalazi" u krevetu!!! :?: :!: :?:
za skorpije ce to mozda biti bik ali za bizanca lav itd. :!:
 
ja sam riba-skorpija (valjda) ko je to vec pitao

iz iskustva bikovi su dobri al su lenji, a lavovi vatreni ali na trenutke :)
ribe previse opterecene problemima nemogu da se opuste...
ostale jos nisam probala, ko ce to biti, verovatno zavisi od vas, he he

Milena
 
ribe!!!!!!! senzualne, perverzne...mogu da se opuste ako osecaju prave stvari. sex sa njima je najbolji jer uvek ide u kombinaciji sa osecanjima, a tebi kao raku to najvise i odgovara.
ovnovi su malcice egoisticni u krevetu, device su ocajne(super obavesteni automati) a skorpije manicne.
rakovi su cutljivi i temeljni....
za bikove, lavove i strelceve ne znam :wink:
 
Evo anakin da te obavestim o bikovima i strelcima:) Bikovi su izuzetni, nezni a divlji, emotivni i strastveni. Dugoprugasi, izdrzljivi i talentovani. ma cudo jedno. A strelcevi su nezasiti, pomalo perverzni i vise pasivni nego aktivni. Kako sam do sad cul;a komentare, ne trudi se mnogo u krevetu, ali zato bas zna da uziva :oops:
 
[/b]Pa normalno je da ne trebas da gledas po horoskopskim znacima,svaki muskarac moze da bude odlican,znajuci tehniku i naravno ako ga ti zelis. MA OPUSTENO! SVI ZADOVOLJAVAJU NA SVOJ NACIN,ODLICNI SU!!!
 
Savetnica:
Evo anakin da te obavestim o bikovima i strelcima:) Bikovi su izuzetni, nezni a divlji, emotivni i strastveni. Dugoprugasi, izdrzljivi i talentovani. ma cudo jedno. A strelcevi su nezasiti, pomalo perverzni i vise pasivni nego aktivni. Kako sam do sad cul;a komentare, ne trudi se mnogo u krevetu, ali zato bas zna da uziva :oops:

e ne bih ti ja mogla sa bikom....ozbiljno! uvek ih namirisem na kilometar i ne svidjaju mi se (a ni ja njima).
a podznak mi je strelac......hmmm, hmmm.
 
Po mom mišljenju, majbolji ljubavnici, odnosno najstrastveniji su bikovi, jer njihova vladajuća planeta je Venera- planeta ljubavi.Oni su nježni, a ujedno divlji, kada vole onda stvarno istinski vole i predaju se bez rezerve. Istakla bih da je svaki znak na svoj način dobar ljubavnik ili ljubavnica. Svi smo mi na svoj način različiti, i podjednako dobri.Svi imamo mane i vrline, i volimo i zelimo podjednako dobro na svoj način! Pozdrav za sve zodijačke znake!!!!!
 
KOLIKO SAM RAZUMELA ILI KOLIKO NISAM RAZUMELA :) OVAJ CINI MI SE DA TI NE TRAZIS SAMO NEKOG KO TI TREBA SAMO ZA KREVET VEC I ZA DRUGE MOZDA (BAR PO MENI) BITNIJE STVARI,A ZA TO I ZA SVE OSTALO TI PREPORUCUJEM OVNA. :!:
 
Savetnica:
Evo anakin da te obavestim o bikovima i strelcima:) Bikovi su izuzetni, nezni a divlji, emotivni i strastveni. Dugoprugasi, izdrzljivi i talentovani. ma cudo jedno.
Bikove odlikuje velika narcisoidnost i egoistichnost, te i sve shto oni rade proizilazi iz dotichnih osobina ( npr. u sexu ce se "polomiti" da ugode partneru/partnerki samo da bi sebi dokazali da su dorasli zadatku ( i prerasli naravno ), a ne zbog partnera )!
 

Back
Top