prošli događaji u kraljevu

B.K.

Primećen član
Poruka
713
Povodom promocije izdanja "OPD VS THE TRUTH OF ***" (split CD) u "Raspucin"-u ce se u subotu, 19.08.2006. god. odrzati svirka na kojoj uchestvuju THE TRUTH OF ***, NO CHOICE! i REPUTACIJA. Pochetak je u 22 h, upad 100 dinara. Dodjite i podrzite!!!
 
U pravu si. Godinu dana se ne odrzi nijedan normalan HC/punk koncert kod nas, a onda sve organizujesh i ljudi kukaju da je cena ulaznice mnogo visoka. Nadam se da ce ekipa odsvirati Rupu, mislim... tu su svi, shto ne bi :D

Oko rasporeda nishta ne znam. Neka to bude malo iznenadjenje i za mene i za publiku. :razz: Samo bi bilo pozeljno, ko god da svira prvi, da ljudi dodju na vreme, a ne da u startu mrdaju pochetak za dva sata kasnije. Eto, toliko od mene. Pozdrav!!!
 
Da, stvarno odavno niste svirali...
Ma, to je uvek bio problem. Znas kao 100 din je ulaznica i onda moraju da ponesu jos 100 za pivo. A ako ne odu na svirku onda ce imati 2 piva i onda hajde u park da kukamo kako nam je dosadno i kako se nista ne desava.....

Bolje bi im bilo da sviraju Rupu, to je najvetji hit!!

Mislim da ce doci ljudi.....i da ce biti tu na vreme, osim mene naravno, ja koliko god zelela nikad ne stignem na vreme, jer se uvek setim u poslednjem trenutku da na drugom oku nemam maskaru i onda shljap, shljap, kasnim malo :oops:

U svakom slucaju widimo se tamo :wink:
 
Majesty Of The Nightsky:
Da, stvarno odavno niste svirali...
Ma, to je uvek bio problem. Znas kao 100 din je ulaznica i onda moraju da ponesu jos 100 za pivo. A ako ne odu na svirku onda ce imati 2 piva i onda hajde u park da kukamo kako nam je dosadno i kako se nista ne desava.....

Bolje bi im bilo da sviraju Rupu, to je najvetji hit!!

Mislim da ce doci ljudi.....i da ce biti tu na vreme, osim mene naravno, ja koliko god zelela nikad ne stignem na vreme, jer se uvek setim u poslednjem trenutku da na drugom oku nemam maskaru i onda shljap, shljap, kasnim malo :oops:

U svakom slucaju widimo se tamo :wink:

Sinoc se pokazalo koliko si bila u pravu. Oni koji su zeleli da cuclaju pivo kupili su ga i nisu bili gore na svirci. Hvala svima koji su bili tu da skachu sa nama i da se zezaju. Nama je bilo fino, nadam se i vama. Uskoro kachin koju slichicu :D
 
meni je zao sto nisam mogla prisustvovati vasem malom skuuupuu, ali ocekujem da vidim snimak jer sam cula da se odredjeni clan truth-a potrudio da napravi vece veselim ;)

majesty, meni pricas za maskaru, ja vecito kasnim zato sto hocu da dodam jos jednu boju na oci a onda se setim da ni karmin nisam stavila... :D kakve su to muke :lol:
 
Milica BG:
enivej, ja sam trazila neku temu od ranije i ne znam da li ste primetili ali nasih starih tema uopste nema na forumu ?!?!?!?!
ko ih je i zasto izbrisao kad nemamo moderatora?

To sam i ja primetila. Tu su samo novije teme i chini mi se da postoji samo odredjeni broj tema koje mogu da dejstvuju. Chim se pojavi neka nova, ona koja je najstarija i najranije posecivana se brishe.
 
maksi_mini_mega_milijan:
Izgleda da je po vama dobra svirka kada se skupi jedno odeljenje i onda kao nesto sviraju...u stvari nemaju pojma...Onaj decko sto svira gitaru zna dva akorda a bubnjar 3 ritma...pateticno...Ali dobro...Basistu i da ne spominjem...Hvala

Hvala u svakom sluchaju na komentaru ... To znachi da si verovatno dao kintu, pa si gledao koncert. Ako si bio medju onima koji su hteli mufte da udju, pa nisu, onda nemam razloga za daljim pisanjem... Nego, daleko smo mi od jednog odeljenja, jer niko iz benda nije generacija. To oko sviranja je vec druga pricha. Ko zna, a ko ne zna da svira neka se prepiru uchenici vishe muzichke shkole. Svi smo mi samo gomila entuzijasta koji se cimaju da urade neshto pozitivno shto se tiche svirki u ovom kilavom gradu, nikako profesionalci koji su puni para, pa vishe ih briga nije kako ce shta odsvirati...
Kao shto rekoh, Milijane, hvala ti na komentaru i samo te je ime spaslo od zeshceg pljuvanja :razz: Shalim se, neka moja fora!!! Pozdrav!!! 8)
 
Sad bi trebalo da ja kao budem zahvalan za to sto se tvoj "bend" i ti "cimate" oko ovog grada time sto...citiram:
1.Organizujete svirku koja se odrzava u nekoj bednoj i smrdljivoj rupetini sa ko zna kakvim ozvucenjem(dosadilo mi je da na svaku rec stavljam navodnike pa bih te zamolio da ih virtualno prepoznas)*
2.A da pritom naplatite ulaz*
3.Da naplatite ulaz od....citiram:100 kinti....Mislim...molim te...!!!*
4.Da li sam vec pomenuo da ulaz nije bio besplatan kao kod svakog benda koji misli da nije dovoljno dobar i da treba da se usarsava pa samim tim ne zeli da naplati kartu?!Ali ne...vama treba kinta...da li ste sakupljeni novac ulozili u izgradnju kraljevackog mosta?Ili pak ulozili u vase sopstveno tehnicko usavrsavanje i kupili bolje ozvucenje da bi na iducoj svirci ljudi mogli da one neartikulisane zvuke, koji su proilazilazili iz basa i nenastimovane gitare, raspoznali?I don't think so...
5.Neko ne moze da oformi bend ako svira godinu dana i ne zna da pravilno odsvira osnovne akorde na gitari, neko ko ispadne iz ritma minimum : ) 2x u jednoj pesmi...i neko ko ne peva vec kresti? Mislim da zov hijene dok svrsava na vrelom suncu bolje zvuci od njenog "pevanja"(ovde cu morati da upotrebim navodnike ponovo...)
6.Demo album...Ma..svaka cast....Bi li mi dao/dala primerak sa autogramom...Molim te...
7.Profesionalci o kojima ti govoris u ovom gradu postoje...Mozda nisu zavrsili muzicke skole...ali naravno da im je briga kako ce sta da odsviraju...Hej!ONI ZNAJU DA SVIRAJU...I njih ne treba osudjivati ...
Hvala
Za mesec dana dolazim u Kv...to mi je rodni grad...Daj, ljudi...vezbajte malo i tako to...kako to vec ide...Kad budem dosao hocu da vidim da onaj mali sto svira gitaru odsvira i neku sedmicu...
Velika pusa iz Zagreba
Odnosno iz Rijeke gde sam trenutno i pisem svoju drugu knjigu o grotesknim pojavama danasnjice...No, kao sto sam vec besedio ; -) na nekom od ovih foruma...sve u svoje vreme!
Velika PUSA!
 

Back
Top