Sponzorko...

Silent Bob

Iskusan
Poruka
6.849
Ok, svi mi znamo za sponzoruse... Ali sta sa Sponzorima/Sponzorcima/Zigolima?

Sta mislite od njima, da li im sudite ili glorifikujete?

Za zenski deo: da li bi uz sebe "vukli" jednog takvog?
 
mislim isto shto i o zhenskim :arrow: generalno ne mislim o sponzorushama.... :-D
zapravo..... ja uopshte nemam neki odredjen stav na temu..... rekla bih da su svi ti ljudi lenji.......... u sushtini me nije briga......
 
Pazi ovako,meni je iskustvo pokazalo da je u Srbiji sve vise tipova koji jure devojke sa lovom.Ovde mi to nije ni malo neshvatljivo,ljudi nemaju pare,nema posla....svako gleda da se obezbedi na ovaj ili onaj nacin.....Covek koji juri tudji novac je sitna dusa,zatrpana egzistencijalnim strahovima,ne bitno kog je pola.
Za sebe znam sigurno,sa emocijama nikad ne bih trgovala,dakle ne dolazi u obzir ni jedan koji ima novac,a koji me ne bi voleo i postovao.
 
Lakshe je biti zigolo nego sponzorusha.Bogate devojke cene svoje ocheve i svoj polozaj u drushtvu i po srednjovekovnom obichaju u ime porodichne tradicije obozavaju da njihovi mushkarci cene bash to njihovo bogatstvo.A savremene bogatashice koje su svoje bogatstvo same zaradile one takodje vole da mushkarci cene njihovu preduzimljivost i takodje njihov polozaj u drushtvu koji su stekle.A mushkarcima je vrlo lako da cene devojku (kao shto je svakome lako da nekog ceni). I onda podvale devojkama cenjenje umesto ljubavi i to je lako.A mushkarci koji su bogati obichno ne prihvataju tako leko cenjenje umesto ljubavi.
 
naravno da ne bih "vukla jednog takvog",sta ce mi neko kome nisam bitna ja vec moje "bogatstvo" nebitno u glavnom NIKADA,takvi tipovi me u potpunosti ne interesuju.... i stvarno ne razumem likove koji vole sponzoruse BLJAK e ja bih te likove streljala jer su glupi ko tocak :p
 
Anele:
naravno da ne bih "vukla jednog takvog",sta ce mi neko kome nisam bitna ja vec moje "bogatstvo" nebitno u glavnom NIKADA,takvi tipovi me u potpunosti ne interesuju.... i stvarno ne razumem likove koji vole sponzoruse BLJAK e ja bih te likove streljala jer su glupi ko tocak :p

Neki su glupi. Vecina ih nema izbora, zato sto sve vole kesh. Evo sad sam u Rusiji. Ni tu nije velika razlika. Lakse daju od nasih ali opet nesto kupit moras, makar to bila bombonjera ili pivo. Bitno je to da nesto moras kupit. Jbga valjda zena ne moze navlazit dok ne oseti da je nesto dobila.

Ko redovito prca u dugovima grca.
 
latica:
Za Boga miloga jer neko primecuje koliko davi ova opsednutos sponzorstvom. Ima bar zilion tema slicne tematike.
...e slazzem se...
..."ja hocu devojku ali nemam para..."... "zashto devojke jure samo lovatore? ".... "super riba, a ja nemam kola...." blah, blah, blah blah... q,q,q,q,q,,,, i tako dalje, etc.
...mislim da ubijate u pojam. da mi je da svi dobijemo na lotou, pa da vidim kako ce se seksualni zzivot pojedinaca popraviti....
 
Maslachak:
...e slazzem se...
..."ja hocu devojku ali nemam para..."... "zashto devojke jure samo lovatore? ".... "super riba, a ja nemam kola...." blah, blah, blah blah... q,q,q,q,q,,,, i tako dalje, etc.
...mislim da ubijate u pojam. da mi je da svi dobijemo na lotou, pa da vidim kako ce se seksualni zzivot pojedinaca popraviti....


Koja bolje izgleda vise trazi, koja losije manje trazi. Stvar je u tome da se uvek nesto trazi. Sve se od muskarca ocekuje. Blago onome kome su ruke zdrave. Bice bogat ko onaj patak iz crtanog filma.:lol:
 
sinnke:
Neki su glupi. Vecina ih nema izbora, zato sto sve vole kesh. Evo sad sam u Rusiji. Ni tu nije velika razlika. Lakse daju od nasih ali opet nesto kupit moras, makar to bila bombonjera ili pivo. Bitno je to da nesto moras kupit. Jbga valjda zena ne moze navlazit dok ne oseti da je nesto dobila.

Ko redovito prca u dugovima grca.


Hahahahah tacno tako.


Laaki kesh!!!

Pa sta mislis sto su nikle ovolike banke!!??

Znog lakog kes kredita, da bi ljudi mogli pristojno yebati !! :)
 
vidis gresis

sponzorko = sponzorusa
sponzor = sponzorka
zigolo = *****

Vise postujem kurvu i zigola nego sponzorusu i sponzorka oni bar rade posao i priznaju da ga rada, a ovo su podmukle prikrivene ***** i zigoli. Sta je sponzorusa nego *****. I sta je sponzorko nego zigolo. Samo prikriveni.
 

Back
Top