Visual Basic

Marko93:
Interesuje me da li mogu da skinem Visual Basic sa interneta i sta mi treba posto sam ja skinuo nesto od 1.6mb ali znam da to nije to pa samo ako mozete da mi date adrese odakle mogu da skinem Visual Basic 6.0 i sta treba da skinem pre nego sto skinem Visual Basic 6.0 i jos neke zezalice za VB 6.0

Pa neznam koliko ti se isplati da ga skineš... Ja imam Visual Studio 6.0 "Enterprice Edition" i on je na 6 CD-a, a ima neka verzija na jednom CD-u i on košta oko 50 Eura. Ovo što ja imam košta oko 700 - 1000 Eura...nisam siguran. Dakle ako ga hoćeš skinuti, pripremi toliko novca.

Ja, naravno, imam krekovanu verziju koju sam nabavio (nisam kupio)... jer toliko novca sebi ne mogu da priuštim. Ako planiraš da se ozbiljnije baviš programiranjem - proizvodnja i distribucija softvera, krekovane verzije VB-a ne dolaze u obzir. Ne preporučujem ti. Microsoft ima pravo da te zakonski goni jer kosistiš njihov softver čiju licencu nisi platio. :-?
Ako te još uvek interesuju linkovi, ostaviću ih ovde drugom prilikom, gde se možeš detaljnije informisati o tome...sad sam u žurbi.
 

Back
Top