Kada tinejdzeri imaju prvi sex?

  • Začetnik teme Mene bas zanima
  • Datum pokretanja
8) Pravo vreme je onda kada ti pozelis da to uradis.Nikada nije ni kasno ni rano.Ako se koristi zastita nikako ne moze da se pogresi,vec samo da se uziva.Nisu mi jasni oni koji se kaju zbog toga,jer ispada da oni nisu uzivali u tome pa se sada kaju
 
Nikad nije kasno da se ljubi strasno :lol:

Smesno je srljati u bilo sta samo zato sto su to drugi vec 'odradili'... Mislim sta, ako svi rese da skoce u bunar, i ti ces? Uostalom, bar 50% tinejdzera laze da je to vec odradilo samo da ne bi ispali 'nazadni' u drustvu... I bar 90% nevinih misle da ce tako ostati do kraja zivota...
 
Molim vas pročitao sam kod "Tinejdžera" temu "trudna sa 16god", pomzite devojci jer ima potencijalni problem, vrlo životan i nimalo lak problem. Ako znate nekog ko je imao slične probleme, uputite ih na ovu adresu i pomozite ovom detetu. Molim one dobronamene da se oglase i one "dobronamerne" da zaborave komentar "kad se ebala nije nas pitala"
HVALA
 
Ne postoji pravilo... Najcesce je to u periodu od 12 do 20 godina... Sto je, slozicete se, vrlo sirok period. I zavisi od slucaja do slucaja.

Danas jedan deo klinaca (kao i oduvek) gubi nevinost izmedju 12-14... Ali to nikako nije zanemarljiv broj, ali nije ni preterano znacajan... Ono posle toga (pogotovo oko 16-20 godina) je neki prosek...
 
ma sta znam, ja sam bio izyeban sa 15 prvi put i mislio sam da sam ja faca!Radna akcija, jbg, a tamo ti je bilo.....Ona 2 godine starija i Hrvatica.Ma mislio sam da sam frajer.Kad mi je grunulo iz glavica u glavudzu, skontao sam da tu nesto nije bilo ok i to je ostavilo trajne posledice na moju psihu.Od tada sam se vrlo lako prepustao svim curama i sve sam im dozvoljavao....jbg, puca volja za otporom kad je prvi put tako odradjeno.
Tako je bilo sve dok ...........
 
Ima indirektne veze sa temom. :) Nisam hteo da otvaram novu, samo zbog ovog teksta. Izaslo u politici pre par dana. :lol:

picture_010.jpg
 
Gotovo identican txt je bio u Glasu Javnosti, pre recimo 6 meseci, tako negde zimus. Jedino sto nije bio pomenut brachni par nego samohrana majka. Optuzba teretni za sexulno ili nastrano, yebemliga u izraz sada, podvodjenje. I teza je u toliko sto se radi o grupi tinejdzera, a ne o solo slucaju. U tom textu je bilo samo reci o podignutoj optuznici, ne i o donetoj presudi... tako da nagadjam mozda je to - to.

LM, mislim da je konkretno drzava u ovom slucaju "malog", zayebala za medalju. Sta ce dete sad da radi dve godine bez roditelja?
 
Ni decaci,ni devojcice,ne bi nikako trebalo da imaju prave seksualne odnose,pre navrsene osamnaeste godine.U periodu
pre tog doba,oni se polako pripremaju za prave seksualne odnose.Kako se ta "priprema" vrsi.?Pa naravno,kao i kod svih
ranijih generacija,od kada je "veka i sveta". Devojcice i decaci,pripremaju se za normalne seksualne odnose,samozadovoljavanjem,kao sto su to radili i njihovi preci,oduvek.

Samo stupanje u seksualne odnose,pre navrsenih osamnaest godina,nosi sobom velike rizike.Sta ako se neiskusni mladic
ili devojka,zaraze ,zbog svoje nezrelosti i neznanja,nekom polnom bolescu.Sta,ako maloletna devojka,ostane u drugom
stanju. Citav niz problema moze da nastane,ako se nezreli decak i nezrela devojka,upuste u prave seksualne odnose.

Na roditeljima je velika odgovornost,da blagovremeno,upoznaju svoju decu,bilo musku,ili zensku,sa svim komplikacijama,
koje mogu da nastanu,zbog ranog upustanja u seksualne aktivnosti.:dash:
 

Back
Top