Da li ste pozelele bar jedamput da vodite ljubav se devojkom

..znas..cudno je ...ali ja sam imala tu zelju ,a imam je i dan danas .U stvari ta zenska osoba je moja najbolja prijateljica ,znamo se jos od detinjstva.Jako je slatka i umiljata i ima predivno telo...najvise me privlaci to sto me u svemu kapira i imamo isti smisao za humor ,a i sexualno isto razmisljamo.Jako smo bliske.Znam da i ja nju na taj nacin privlacim ,i da bi i ona to zelela.Cesto se i kupamo i spavamo u istom krevetu,citamo poeziju,izlazimo zajedno....pricamo otvoreno o svemu i nikada jedna drugu neosudjujemo.Ona ima decka imam ga i ja....nismo lezbejke ,ali volimo se na neki sofisticiran i suptilan nacin.Mislim da obe znamo da ako bi se "to" ikada dogodilo da bi nase prijateljstvo promenilo formu i zadobilo neku sasvim novu dimenziju.A ta dimenzija bi sigurno pokvarila ono lepo sto vec imamo.Zato to i necinimo...
 
SNOWGIRL:
..znas..cudno je ...ali ja sam imala tu zelju ,a imam je i dan danas .U stvari ta zenska osoba je moja najbolja prijateljica ,znamo se jos od detinjstva.Jako je slatka i umiljata i ima predivno telo...najvise me privlaci to sto me u svemu kapira i imamo isti smisao za humor ,a i sexualno isto razmisljamo.Jako smo bliske.Znam da i ja nju na taj nacin privlacim ,i da bi i ona to zelela.Cesto se i kupamo i spavamo u istom krevetu,citamo poeziju,izlazimo zajedno....pricamo otvoreno o svemu i nikada jedna drugu neosudjujemo.Ona ima decka imam ga i ja....nismo lezbejke ,ali volimo se na neki sofisticiran i suptilan nacin.Mislim da obe znamo da ako bi se "to" ikada dogodilo da bi nase prijateljstvo promenilo formu i zadobilo neku sasvim novu dimenziju.A ta dimenzija bi sigurno pokvarila ono lepo sto vec imamo.Zato to i necinimo...
Ostavila si me bez komentara..........................
 
Peta W.:
Da,sa tom razlikom sto ja nisam pisala elaborat o tome,vec sam jednostavno ispunila tu zelju! :P
Dajte,ljudi pa nije to bas toliko cudno koliko vam izgleda... :wink:

Peta W. to je cudno i nije normalno.Da je normalno onda bi u prirodi i zivotinje radile tako nesto.Posto zivotinje to ne rade sledi da takva ljudska aktivnost nije plod potrebe vec hira.
 
Elmer:
Peta W.:
Da,sa tom razlikom sto ja nisam pisala elaborat o tome,vec sam jednostavno ispunila tu zelju! :P
Dajte,ljudi pa nije to bas toliko cudno koliko vam izgleda... :wink:

Peta W. to je cudno i nije normalno.Da je normalno onda bi u prirodi i zivotinje radile tako nesto.Posto zivotinje to ne rade sledi da takva ljudska aktivnost nije plod potrebe vec hira.
Ha,ha...Kako za koga... :wink:
Postujem tvoje misljenje,ali ja ne vidim nista lose u tome... :P :wink:
Pozz :P
 
Peta W.:
Elmer:
Peta W.:
Da,sa tom razlikom sto ja nisam pisala elaborat o tome,vec sam jednostavno ispunila tu zelju! :P
Dajte,ljudi pa nije to bas toliko cudno koliko vam izgleda... :wink:

Peta W. to je cudno i nije normalno.Da je normalno onda bi u prirodi i zivotinje radile tako nesto.Posto zivotinje to ne rade sledi da takva ljudska aktivnost nije plod potrebe vec hira.
Ha,ha...Kako za koga... :wink:
Postujem tvoje misljenje,ali ja ne vidim nista lose u tome... :P :wink:
Pozz :P

Ja vidim duplo lose.Kao prvo ja tebi ne ogranicavam izbor zavodeci ti muskarce.A ti doprinosis svojim stavom da ni ti, ni ta devojka koju si zavela ne obracate paznju na mene. A to boli. :lol:
 
Nocturna:
nije_lako:
anakin:
Elmer:
anakin:
da!!! ali ne onako u zenskom fazonu, osecajno, mazno, sa puno price i razumevanja...nego bre pravi sex.

Kako mozes da imas pravi sex sa zenom? :?:

cim probam, recicu ti :wink: :wink:
Ne zelim da probam! Osecala bih se nekako...neispunjeno? :twisted: :wink:
Otkud znaš kad nisi probala? :P
Ne znam! :roll:
Ali instiktivno osecam da tu NESTO fali! :twisted:
 
Da, : ), to mi se jos uvek cini kao primamljiva ideja, medjutim da bi mogao sa nekom osobom da vodis ljubav , (u pravom smislu te reci) bez obzira na njen pol, trebalo bi da volis tog nekog, zar ne ? A ja imam neki cudan utisak da je u ovom gradu dovoljno tesko naci i osobu heteroseksualnog opredeljena ' u te svrhe' : )
Mada kad bolje razmislim, mozda su devojke ipak ...interesantnije,mislim da bi se i momci slozili , u smislu : zasto je ipak bolje biti muskarac ?
Ne morate da spavate sa necijim dlakavi ledjima
 
Poželela i uradila, ne jednom. Sjajno je ako su ljudi normalni i to shvataju kako treba. Nisam nikad imala vezu sa devojkom i to nebih ni poželela(ni jedna nije lezbejka) ali sam sa tim curama u izuzetnim odnosima ,sa nekima od njih se družim već deset godina i to šta smo uradile jednom ili više puta nije promenilo naše odnose, bez obzira što se nije ponovilo(a neznači da ako budemo poželele neće). Samo napred, to može biti prelepo iskustvo. :wink:
 

Back
Top