Čase iz kafića

bronzi

Obećava
Poruka
97
Da li vam se desava da vam se jako dopadne casa u kaficu ili prosto zelite da imate kriglu ili slicno,pa je strpate u ranac?
Ako da,zasto odaberete bas tu i imate li malu,veliku kolekciju?
 
meni se DESI da zaboravim da ostavim slanik..... tj... kad se smorim uzmem slanik pochen da prosipam so preko ramena.... pa mi se nekoliko puta desilo da mi slanik ostane u dzepu ili ga ponesem sa sobom..... inache nisam nikad namerno poqpila neshto... za shta cje mi?
 
bronzi:
Da li vam se desava da vam se jako dopadne casa u kaficu ili prosto zelite da imate kriglu ili slicno,pa je strpate u ranac?
Ako da,zasto odaberete bas tu i imate li malu,veliku kolekciju?

Kako keve ti to da izvedem......misssiiim ono lepo skockan i sve to a drpišem čaše iz kafića....yeeee pa ne ide a sem toga odlazim na mesta gde me uglavnom ljudi znaju....ma jok ne ide i tačka..................8)
 
i ti si zgresila ccccc
pokajte se
c008.gif
 
Jednom sam samo uzela neku dobru pikslu,a moja keva ima kolekciju malih kashicica,chasha,cashica,...Snajka isto maznjava chashe i sve sto im padne pod ruku,...nekako im je to zanimljivo,u fazonu su,ako smo tliko para pukli,pa zasluzili smo neshto... :lol: :lol:
 
pa jesam jednom dvaput na moru, oni imaju tako egzoticne case na moru.. a jednom sam iz skadarlije izsetala sa casom limunade niko nista nije video ma bezveze obicna casa ne znam sta mi je bilo, bilo je previse ljudi sta li, ni ne secam se... sad mi to ne pada na pamet.. :D
 
Supertajni:
Kako keve ti to da izvedem......misssiiim ono lepo skockan i sve to a drpišem čaše iz kafića....yeeee pa ne ide a sem toga odlazim na mesta gde me uglavnom ljudi znaju....ma jok ne ide i tačka..................8)
Pa gde ti izlazis?
Sta uopste pijes?Ne mozes bilo koju casu...Ti sigurno ne pijes pivo iz krigle,nego ona mala od 0,33,ako ga uopste i pijes,nije ni bitno,ovo je za fora za svirke,klubove...
 

Back
Top