PMS

comke

Početnik
Poruka
20
KAKAV VAM JE SVET KAD VAM NAIDJE PMS?MENI SE PLACE,JEDE,SPAVA,SVADJA....UZAS!
A VI,DAME MOJE?KAKO PODNOSITE TE DANE?NEGDE SAM PROCITALA DA ZENA U MESEC DANA IMA SAMO 7DANA KOJA SU JOJ PO VOLJI,JER PRED MENSTRUALNI SINDROM TRAJE 7-8 DANA,MECA ZAVISI....meni npr.8 dana....I POSLE MENSTRUALNI SINDROM KOJI TRAJE ISTO TOLIKO.....I STA NAM OSTAJE?
KAKAV MI ZIVOT VODIMO,******!SVAKA NAM CAST!!!!
 
Brzopromenljivog raspolozenja. Cas sam hiperaktivna, cas sam tuzna, cas sam gladna, cas mi je muka od pomisli na hranu. Sve u svemu, naduvana kao baloncic i nezadovoljna svojim izgledom, a onda to nezadovoljstvo prodje
 
nemam problema sa tim mislim da sam uvek jednako svadljiva :lol:
jedino shto mi se ponekad prijede neshto slatko,al i to izbegavam : )

naravno mushki odgovor na sve je : " fali ti **** il je pms ? " :roll:
 
nervozna sam, ne znam sta cu sa sobom, pojela bi slona za predjelo, besna sam pa tuzna, da li sam pomenula da ne znam sta cu sa sobom? onda ide olaksanje, smirenje i bol 2 dana!
that's a life!!!
 
Мислим, да можете саме себе бисте појеле у ПМС-у, а ми због вашег променљивог расположења морамо да скачемо с ноге на ногу. Пустите тад бар музику да изгледа као да играмо.
 
imate i vi cikluse mesecne, i oni i vama donose promene raspolozenja, napetost i osetljivost usled promene rada hormona. ali kad ste vi nervozni napeti ili stogod onda je to zbog posla ili umora, a mi smo krive zbog naseg pms-a kao da smo se sve pretplatile na taj mesecnik.. tjah
 
Хе,хе...све је то последица вашег ПМС-а.
Шалим се. Наравно да смо и ми ћудљиви и џангризави.
Могу само да кажем да је срећа што смо физички јачи, иначе бисмо на*ебали! :D
П.С. Бежим ја одавде пре него што дође нека са ПМС-ом.
3.gif
 
evo me sad..... nikakva sam,sve mi smeta,nemam volju iz kreveta da izadjem,sise mi porastu,bole,iskacu mi bubuljice.... place mi se,nervozna sam,tuzna... ne znam.... sta ce tek biti za 2-3 dana... pakao....
 
Kod mene je u najvećoj opasnosti čokolada, ne bijem po kući :-) Ozbiljno, baš me nervira PMS, lepo pazim na ishranu i onda dođe taj period, i ja potamanim sve jestivo u kući :? i posle se nerviram :evil: i tako u krug.
 

Back
Top