Sarti, Sitonija, Grcka?

Da, vidim da je skupo čak i kada direktno rezervišeš kod Grka... Sve što je na netu ima jaku cenu. A ja bih baš u neko selo sa pet kuća i deset koza :D...Znači, ipak da ne rizikujem, da uplaćujem ili čekam last minute ;)?

Најбоље и најјетиније је уговарање на лицу места. Изненадићете се по колико повољној цени можете да добијете одличан апартман. Избегавајте викенде када је све пуно јер Грци викендом долазе на море. Најбоље је доћи понедељком када има доста слободних соба, мало цењкања и сви задовољни...Још ако знате грчки...:D
 
Најбоље и најјетиније је уговарање на лицу места. Изненадићете се по колико повољној цени можете да добијете одличан апартман. Избегавајте викенде када је све пуно јер Грци викендом долазе на море. Најбоље је доћи понедељком када има доста слободних соба, мало цењкања и сви задовољни...Још ако знате грчки...:D

Ja bih otisla i u ovoj varijanti ali buduci da idemo sa detetom od 4 godine i bebom od 4,5 meseci malo mi frka. Jest da bi isli krajem avgusta , pocetak septembra al opet .... treba putovati do dole pa onda jos traziti smestaj a ne znam kako ce mi bebac reagovati na putovanje ...
 
Ja bih otisla i u ovoj varijanti ali buduci da idemo sa detetom od 4 godine i bebom od 4,5 meseci malo mi frka. Jest da bi isli krajem avgusta , pocetak septembra al opet .... treba putovati do dole pa onda jos traziti smestaj a ne znam kako ce mi bebac reagovati na putovanje ...

Од 24.августа има места на претек. Тада је званично крај "високе сезоне", а и цене су скоро дупло ниже.
 
Dobila sam ponudu za Lagomandra beach hotel 90 EUR polupansion za nas cetvoro (tj,troje da jede:) ) da li mislite da je to dobra ponuda.?
Ja mislim da je divno i krasno,ali ne i za bebu. Ako beba zeli malo vise mira onda ne preporucujem velike hotele. Dsta ljudi bi navalilo, pravilo buku, itd. Moj savet je da idete na neko mirnije malo mesto.
 
Poslednja izmena:
da li je nesto dogrdjivano u sartiju , a za decu tipa parkic, igraliste, tipa vrteska, ljuljaska, penjalica, zatim da li ima luna park, ito ono fliperi, .autodrom, panorama kao i da li ima igraonicu...negde sam nesto procitao ali nisam siguran da su valjda gradili neka igralista, da li za fudbal ili za npr odbojku i tako to..ali nisam bas siguran, a ako neko zana neka napise..pozdrav
 
0030 23 750-94-395
0030 69 38 77 19 38 Pozovite Mariu. Odlicni Studio-Apartmani. Cena studia 3-4 krevetna je 35 ( za studio ) ne po osobi. Odlicna lokacija.Jul 40€. Pocetak centra Sartia. Ko nije bio na Sartiu, preprucujem kupanje na kraju plaze gde je odlicno za malu decu. Ne preporucujem odlazenje na BUM i nije se lako cenkati sa Grcima oko smestaja. Mozda nekom i jeste, ako sa 70€ spusti cenu na 65€. Postoji u blizini market, ali su cene daleko vece nego kod nas. Nema posebnih igralista za decu i luna parkova. Za svaku preporuku. Okolne plaze odlične.
Beograd -SArti oko 750km. Voznja 9-10 sati.
 

Back
Top