Prodajem svemirski brod

prešao je 10 milijardi svetlosnih godina, za pogon koristi paru, kao lokomotiva parnjača, proizveden je u etiopiji od dodatne opreme poseduje sveće u gepeku, časovnik, merdevine,100 kila gvožđa, semberija semenke, rezervne pantalone za 146 članova posade, mešalicu za beton, 180 kila šargarepe, dasku za razvlačenje testenine, gramofon, vasionski kačket, smučke, lepilo za gume,poster zvezde severnjače, veštačku vevericu,180 kila pasulja, 1 pirinač i sekiru od železa.
 
činpš:
prešao je 10 milijardi svetlosnih godina, za pogon koristi paru, kao lokomotiva parnjača, proizveden je u etiopiji od dodatne opreme poseduje sveće u gepeku, časovnik, merdevine,100 kila gvožđa, semberija semenke, rezervne pantalone za 146 članova posade, mešalicu za beton, 180 kila šargarepe, dasku za razvlačenje testenine, gramofon, vasionski kačket, smučke, lepilo za gume,poster zvezde severnjače, veštačku vevericu,180 kila pasulja, 1 pirinač i sekiru od železa.


Za 146 clanova!!!!! :shock: :shock: :shock:
Pa ti stvarno prodajes voz covece, meni treba dvosed...doduse Etiopija ima dobre svemirske brodove, i inventar je sasvim zadovoljavajuci, ali to je OGROMNO za mene!!!!! Semenke cu da uzmem, pa i sargarepu (vevericu obavezno, to sam bas trazila) a ti gledaj da nabavis nesto manje...i napisi konacno KOJI MODEL!!!!!!!!

PS. Kakav gramafon? :D
 
mishica:
činpš:
prešao je 10 milijardi svetlosnih godina, za pogon koristi paru, kao lokomotiva parnjača, proizveden je u etiopiji od dodatne opreme poseduje sveće u gepeku, časovnik, merdevine,100 kila gvožđa, semberija semenke, rezervne pantalone za 146 članova posade, mešalicu za beton, 180 kila šargarepe, dasku za razvlačenje testenine, gramofon, vasionski kačket, smučke, lepilo za gume,poster zvezde severnjače, veštačku vevericu,180 kila pasulja, 1 pirinač i sekiru od železa.


Za 146 clanova!!!!! :shock: :shock: :shock:
Pa ti stvarno prodajes voz covece, meni treba dvosed...doduse Etiopija ima dobre svemirske brodove, i inventar je sasvim zadovoljavajuci, ali to je OGROMNO za mene!!!!! Semenke cu da uzmem, pa i sargarepu (vevericu obavezno, to sam bas trazila) a ti gledaj da nabavis nesto manje...i napisi konacno KOJI MODEL!!!!!!!!



PS. Kakav gramafon? :D


daj bre mishice ne zezaj uzetjemo to shto covek nudi... znash da sam se razmnozila na mesecu ili marshu ne setjam se gde sam ono bila... mesta nikad dosta:)))
.. a mozda tje i bundefa da povedu neku od svojih mnogobrojnih trofeja shta ja znam... :roll: ... popunitje se ta mesta ne brini netje brod biti prazan.. nego je l znash da vozish to, mozda treba zeleni karton da izfadimo pre nego shto krenemo... :roll:
 
Bozo!!!!! :D

d1, jeste, u pravu si, karoserija mu je sva izbubecana, eh ti svemirski kamencici sta mogu da urade kad covek ne pazi, a ovaj Chinosh i ne deluje kao neko ko bi mazio svoje prevozno sredstvo 8)

Sfemirka, pa naravno da znam da vozim ovaj brodic :D , samo dodas malo gasa, pardon paru, opustis kvachilo i shiiiiibaj. Ti ipak mislis da nam nece biti prevelik (ssshhhhh...ne priznaj to ovom lepom prodavcu, zar mu nisi prepoznala taktiku?).
Ne treba nam zeleni karton, ma nije to za svemir...nama treba purpurni brosh, to je propusnica i radna dozvola i univerzalni pasos, zar ga vec nemas?????? :wink: Iz ovih stopa u njihovu ambasadu i vadi ga!!!!!!!!!!!!!!!
 
Svim lutalicama zelim srecnu Novu, pogotovu Chinishu, pojavi se sa cenom :D (ne zacenjuj, ipak je polovan, izbubecan i nema plasticni bazen na naduvavanje, nema flashiranog dunsta, nema oluka koji mi je neophodan i nisi ni spomenuo udice za svemirske ajkule...mislim, bas nedostatci veliki :? )
Sunrise, dobila si purpurni brosh :D , nadam se na neograniceno!!!!!!! Hajde, sakupljaj te svoje pa da se pripremimo na vreme... :wink:
 
Mishice dogovoreto!!!!!!!!

za jedno dva dana tju da potofarim sve svoje obozavaoche, samo da prodje ova NOva koju slafim tri dana ko da mi je slava ebote:))),,, ma sve kombinacije da se isprobaju, prfo zurkica, pa kafitj, pa na kraju kafana da ga podvuchemo... :P
8) :lol:
 
Ae, Mishu, vidim ima mesta na pretek u brodu, pa se neshto mislim... da se utalim s vama dvema, al' pod uslovom da vasionski kacket i daska za razvlacenje testenine pripadnu meni! E, a jel' garaziran?

P.S. No frx – imam purpurni brosh.
 
:D
Pa naravno da mozes sa nama, i divno je sto imas purpurni bros! Ne moramo se zezati sa birokratijom :wink: .
Daska za razvlacenje testa je tvoja, uzmi je a za kacket cemo bacati kockice, pa kom obojci a kom sandale :wink:
A da li je garaziran, pa to jos ne znamo, ovaj Chinosh to drzi u tajnosti, ma ispipacu ja vec to!!!!!
 

Back
Top