Pitanje za muški deo foruma

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Drugari, da li vam se dešava da ujutro pod punom erekcijom šorate (najbolje ako ste negde u prirodi, da ne morate da gađate WC šolju :D ) i da li vam to prija? Bez zezanja, najčešće mi se to dešava jutro posle miljon litara piva i seksa sa nekom bajkerkom u šatoru na moto skupu, ujutro istrčim i pravac najbliži šumarak - ruke na potiljak, pogled u visine, osmeh od uveta do uveta... I posle još neće da se spusti, nego sve ga lomim i "pakujem"... Divlje, prašnjavo i opušteno... A desi se neki put i ovako, redovno, u krevetu, bez piva i seksa :D
Dakle, jel' vam prija šoranje pod erekcijom?
 
Silent Bob:
Obavezno sampi neposredno posle seksa!

Šta, znači svršiš i i otrčiš brzo u WC dok ti ne padne i šoraš? :lol:
E, čuo sam da oni koji imaju, ili potencijalno mogu da imaju, problem sa prostatom ili tako nešto, ne mogu da šoraju dok imaju erekciju... Ne kažem za tebe, nego se pitam koliko je to povezano sa kasnijim problemima koji mogu da se jave...?
 
Zex:
Šta, znači svršiš i i otrčiš brzo u WC dok ti ne padne i šoraš? :lol:
E, čuo sam da oni koji imaju, ili potencijalno mogu da imaju, problem sa prostatom ili tako nešto, ne mogu da šoraju dok imaju erekciju... Ne kažem za tebe, nego se pitam koliko je to povezano sa kasnijim problemima koji mogu da se jave...?
Nemam blage veze, ali cim zavrsim ja trcim u WC...
 
pa....davno je bilo...mozda sa 14.....i nesto posle........ne desava mi se....
>>><<>>>>>lazem,ne mogu se setiti...<<<>>..........ma koja suma,priroda....???....ja se jedino ne mogu setiti kad sam poslednji pyt to radio....ali sa daljine od 20 cm....
 
Zex:
Drugari, da li vam se dešava da ujutro pod punom erekcijom šorate (najbolje ako ste negde u prirodi, da ne morate da gađate WC šolju :D ) i da li vam to prija? Bez zezanja, najčešće mi se to dešava jutro posle miljon litara piva i seksa sa nekom bajkerkom u šatoru na moto skupu, ujutro istrčim i pravac najbliži šumarak - ruke na potiljak, pogled u visine, osmeh od uveta do uveta... I posle još neće da se spusti, nego sve ga lomim i "pakujem"... Divlje, prašnjavo i opušteno... A desi se neki put i ovako, redovno, u krevetu, bez piva i seksa :D
Dakle, jel' vam prija šoranje pod erekcijom?

pitanja koja idu............
1.& 2. ne....n6$^*^*@^*..........onako muski...AAAAAAAA,Da!
3.macolu mu zvizni,za brze....mozes i hladnom vodom-malo Ga osvezis...chini mi se da moze tako...probaj,kad si u prirodi! :roll: ........ali moras se opustiti i osetiti nirvanu maaaaaaaan... :roll: :arrow: :lol:
4.pa nisam shampio....kao i svako soranje?!?.... :roll: :roll: :roll:
 

Back
Top