serija

  • Začetnik teme hanibaI77
  • Datum pokretanja
H

hanibaI77

Gost
koja je najnaj serija sitnih sra nja koja vam se desila?
znate ono kad vas krene...
upravo se vratih iz neuspesnog odlaska kod drugarice,otisla na pumpu i ne znam kako sam uspela ali ispolivala sam se benzinom cela!!!ne da peche bolje da ne znate...onako besna i ne pomislim da treba da platim i to malo sto sam sipala nego odem sa pumpe,sad su mi sigurno snimili registraciju...odem da sacekam muza s posla da bih imala kome da placem od muke i besa a ostalo mi samo nekoliko centi na prepaid kartici i pozovem pogresan broj...ode sansa da ga pozovem da izadje,cekala pola sata ispred
imam utisak da prvo sra nje dodje samo a mi posle izazovemo ostala
imam ja jos toga,zna pajamaca kad smo se trazile po svajcarskim planinama na kraju sam se vratila besna kuci
jbt utesite me da se to i vama desava,da izgubite glavu pa upadate u sve gora i gora :evil:
 
Meni se takve stvari vema cesto desavaju, i vremenom sam prestala da se nerviram.
Ljudi me smatraju smotanom, ali ja mislim da je to izvan moje kontrole. Mislim da se jednostavno rodis s time.
Mozda postoji neka zvezda "baksuzusa" koja nam se prikaci pri rodjenju i prati kroz zivot :(
 
e ako ti je za utehu i meni je danas los dan.Jutros kad sam krenula na posao,zbog jedne stanice trolom nisam htela da kucam kartu,ali me,naravno startuje kontrola i napise kaznu...A ostatak dana na poslu mozes samo da zamislis...
Ali,ja sam i dalje nepopravljivi optimista 8)
 
e moja Hani NISI JEDINA;)....imam i ja takvih dana....mene zna obicno za zajebe kad treba da radim neki posao..pa mi se desi da mi crkne Hard a ja trebala da zaradim,usred neke livade na proplanku uhvatila me kisa,nigde sklonista...samo sto nije naisao jedan oblacic da me pukne grom iz njega i da ode,..znas ono kao u crtanom sa kojotom...tako da to se desava svima...
 
Мени једино серијски цркавају уређају по кући. Ако цркне бојлер, сигурно ће и усисивач или фрижидер.....то је некако магично повезано....:lol:
 
ja imam lose serije koje naidju jednom u pet godina...al' onda i traju dugo. po nekoliko meseci mi se desavaju stvari crnje i gore jedna od druge. kao da vozim kola kojima su otkazale kocnice i rucna u petoj brzini a idem prema provaliji i znam da cu da uletim. par losih dana mi se desi s vremena na vreme, pa konstatujem da je neke dane bolje prespavati, ali ne analiziram uzroke i posledice
 
Hellen:
Мени једино серијски цркавају уређају по кући. Ако цркне бојлер, сигурно ће и усисивач или фрижидер.....то је некако магично повезано....:lol:

TO ti je normalna pojava.Kada crkne jedan uredjaj ostali cknu od muke,zalosti...
 
a setila sam se i ovoga:za novu godinu sam radila pre podne i bila srecna kao "jao bas sam imala srece taman da se spremim za docek" i u tom celom jurcanju ja sednem na pogresan voz,naidje kontrolor i tu saznam da je voz pogresan,naravno nemam kartu hteo da mi proda kazrtu ali kako imam master card to ne prolazi u vozu(samo vize) i napise mi kaznu,ja se ubila od plakanja od muke uz to sam bila u strajku protiv mobilnih pa nism mogla nikome da se javim,bio tu neki spanac sto je isao u austriju pa nije znao kako covek da me utesi nudi kolace,pokazuje slike od cerke a ja suza suzu stize na kraju izadjem na sledecoj stanici i tu kupim kartu do svog grada stigla kuci u 19h30 umazana u maskaru muz zabrinut sta mi se desilo da me nije neko pijan zgazio ili nesto
i ja onako uplakana zavrsim u krevetu,prespavala celu noc :(
btw danas se zavrsila serija sra nja tako sto sam videla da mi je neki konj polomio felnu!!!(namerno jer je nemoguce polomiti je u voznji na onaj nacin)
 
Ja jesam vrlo smotana osoba. Nekda sam se tešila da je to samo splet okolnosti, ali sad sam sigurna da sam ipak ja u pitanju.
Poslednje što mi se desilo,a nema veze sa smotanošću-Penjem se sa dečkom do vodopada na Ozrenu, neki kreten napisao na jednom mestu prečica i mi ko budale poverujemo. Četri sata smo pešačili uzbrdo kroz šumu i koprive, srce da mi iskoči, bez nade da ćemo ikada izaći na put-jer zajebano je to kad se izgubiš u planini.Kad smo posle dvosatnog silaska, koji smo ostvarili zahvaljujući nekom dedi koji je pitaj boga šta radio u planini(bila sam sigurna da će da nas pobije i pojede), seli u restoran, ja nisam imala snage ni da pričam. Dva dana sam imala jaku upalu mišića, a o aritmijama koje mi je ta šetnja donela neću ni da počinjem.
 
Kad krene - krene. Nije me skoro , al imam i ja svoje momente. Al sa aparatima sam definitivno u problemu. Crkne frizider, dodje majstor, misli covek ne radi zamrzivac ( a to je onaj kombinovani gore frizider , dole zamrzivac) isece mi neke kablove na zamrzivacu pa sve sjebe.Posle popravlja o svom trosku al dzabe trajno ga upropastio. Onda rikne bojler, pa komp prolupa,pegla crken u sred peglanja za more, taman to sve ispopravljam opet dodje neki maler.
Al da si danas imala super dan , jesi! GLedaj to sa vedrije strane : sad bar imas parfem koji svi osecaju.
Cmok!

P.S. ja bas volim miris benzina , ko neki narkos sam ..
 
Meni se takve serije uglavnom desavaju kad se spremam za neki vazan dogadjaj, sredim frizuru, pokvari se, odem u solarijum pa izadjem flekava, nalakiram nokte pa se zeznu, shvatim da mi zamisljenja kombinacija ocajno stoji, flekica na stiklama nema, a nekim cudom se nasminkam ocajno. Onda sednem i isplacem se , pa se malo smirim
 
Ja vise nemam dobrih i losih dana, nego ne tako losih i ocajnih dana.
A inace ta misterija sa uredjajima u kuci - meni je jedino obajsnjenje za to to sto se takve vece masine uglavnom kupuju u isto vreme, pa je sansa da se pokavre u isto vreme vrlo velika.
 
carolina 212:
Meni se takve serije uglavnom desavaju kad se spremam za neki vazan dogadjaj, sredim frizuru, pokvari se, odem u solarijum pa izadjem flekava, nalakiram nokte pa se zeznu, shvatim da mi zamisljenja kombinacija ocajno stoji, flekica na stiklama nema, a nekim cudom se nasminkam ocajno. Onda sednem i isplacem se , pa se malo smirim
Da znas da si u pravu, uvek ali uvek kad ti je najbitnije.
Ej meni rikno frizider dok sam bila u Tempu i kupovala hranu za ceo mesec. A terasu nemam..Ne znam gde sam sve stavljala dok nije dosao majstor...posle 24 h.
 
Joj, bre, Mirka, hrana za ceo Mesec.. hehe, ja nikad ne sipam sam gorivo na pumpi, jbga te fore pumpa kao express restoran, ja sam smotan tu, ispolivao bih se kao Handža..i još cigarete..
 

Back
Top