Ko je NAJ-pevac?

STAAAAAAAAAAA ti to meni vredjas mog Bojana i Vladu umirem za njima a kada bi te jos cula moja drugarica Marija veruj mi ne bi zavrsila/o ziv

Bojan I Vlada su ZAKON najbolji su od nasih...
 
Ako nisi videla stavila sam dva pola zadavila/o
A sto se tice toga oni su pevaci po svemu po glasu po lepoti po odlicnoj gradji aaaaaaahhhhhhhh :oops:

A bas me zanima sta ti to znaci AXL stvarno vidis nikad nisam cula za tu grupu ili je to mozda neki solo pevac
 
Slatka90:
STAAAAAAAAAAA ti to meni vredjas mog Bojana i Vladu umirem za njima a kada bi te jos cula moja drugarica Marija veruj mi ne bi zavrsila/o ziv

Bojan I Vlada su ZAKON najbolji su od nasih...
ja sam zensko.. :roll:

a po cemu su ono bese pevaci?? :? :? ne treba mesati izgled i glasovne/pevacke mogucnosti.. ( :roll: mada ne znam ni po cemu to lepo izgledaju :roll: )
 
ti mene stvarno zelis isprovocirati NAJBOLJI SU nema BOLJIH od nasih osim ako ti nisi zena ili cerka nekog narodnjaka pa ti to AXL znaci skracenica od nekog narodnjackog imena...
 
Anonymous:
Ako nisi videla stavila sam dva pola zadavila/o
A sto se tice toga oni su pevaci po svemu po glasu po lepoti po odlicnoj gradji aaaaaaahhhhhhhh :oops:

A bas me zanima sta ti to znaci AXL stvarno vidis nikad nisam cula za tu grupu ili je to mozda neki solo pevac
videla sam da si stavila dva pola.. i time nisam mislila nista lose :wink:
(hm.. :roll: dva puta sam poslala por. c c c.. :lol: :lol: )

a nisam ni sumljala da si cula za Axl-a.. 8) s obzirom sta slusas, naravno da nisi cula za njega.. a to je vrlo tuzno :( :cry: i eto, da naucis nesto, Axl je pevac benda GNR = Guns'n'roses.. verovatno nikad nisi cula za njih, a bilo bi bolje da jesi.. i onda bi znala sta je muzika i sta se zove pevanje! :wink: i onako cisto da znas to je rock :wink:
 
Anonymous:
Ako nisi videla stavila sam dva pola zadavila/o
A sto se tice toga oni su pevaci po svemu po glasu po lepoti po odlicnoj gradji aaaaaaahhhhhhhh :oops:

A bas me zanima sta ti to znaci AXL stvarno vidis nikad nisam cula za tu grupu ili je to mozda neki solo pevac

Ovaj,dali si ti nekad cula za Rock N' Roll?
Axl Rose
 
DAVID COVERDALE BRUSE DICKINSON IAN GILAN ROBERT PLANT TIMO KOTIPELTO NIKOLA MIJIC BOB MARLEY .................................................................................................................................................................................i naravno Dzej
 
Mike girl:
posto Mike ne moze da se svrsta u pevace,on je reper-deo benda...ima ko moze.NAJ PEVAC-CHESTER BENNINGTON!!!!!!!Poz.za Ches girl!
Hvala, hvala i ja tebe pozdravljam. Je li si jos na internetu? Inace i ja mislim da je CHESTER BENNIGTON ubedljivo najbolji pevac!!!!!! :oops: :wink: :roll: :P
 
nabjolji pevach?

aca lukas definitivno :P :P :P
a tamo napolju Justin Timberlake ......
ma more marsh .......
ehm .....
bicu ozbiljan.
ovde Milan Mladenovic. al dzaba kad pola vas ne zna ko je to ....... c c c c
 
Pa normalno da nisu culi za njega kada se mnogi nisu ni rodili kad je poceo pevati, a i grupa je nekoliko puta menjala ime...
... i kako neko moze da cuje za njega kada smo preplavljeni novokonponovanim.......

Uglavnom- jedan od dobrih izvodjaca Ex yu rock scene...
 
To ne zna ova dechurlija gore koja je ogranichena samo na Linkin Park.
Kako bre deco mozete da tvrdite da je najbolji pevach taj Chester kad niste ni chuli ni M od ostale muzike :?: Taj deo mi nikako nije jasan...
Juce su poceli da slusaju muziku i misle da sve znaju...A opus bendova koji slusaju svodi se na jedan jedini a to je LP.
 
Bleak WinterFullMoon:
To ne zna ova dechurlija gore koja je ogranichena samo na Linkin Park.
Kako bre deco mozete da tvrdite da je najbolji pevach taj Chester kad niste ni chuli ni M od ostale muzike :?: Taj deo mi nikako nije jasan...
Juce su poceli da slusaju muziku i misle da sve znaju...A opus bendova koji slusaju svodi se na jedan jedini a to je LP.
TEBE ZA PREDSEDNIKA!!!!!!!!! :wink: c c c... :lol: :lol: :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
To ne zna ova dechurlija gore koja je ogranichena samo na Linkin Park.
Kako bre deco mozete da tvrdite da je najbolji pevach taj Chester kad niste ni chuli ni M od ostale muzike :?: Taj deo mi nikako nije jasan...
Juce su poceli da slusaju muziku i misle da sve znaju...A opus bendova koji slusaju svodi se na jedan jedini a to je LP.

MTV JE CHUDO :shock: :lol:
pa kad su ta deca preko televizije i kompjutera od malena naucena da im se sve servira na tacni mesto da sami istrazuju .......
mtv im gradi ukus, mtv im je prozor u muzicki svet, a LP je centar univerzuma ...... c c c c
 
Alexandra9:
Pa normalno da nisu culi za njega kada se mnogi nisu ni rodili kad je poceo pevati, a i grupa je nekoliko puta menjala ime...
... i kako neko moze da cuje za njega kada smo preplavljeni novokonponovanim.......

Uglavnom- jedan od dobrih izvodjaca Ex yu rock scene...

ma nije stvar u tome kad se ko rodio ..... ja slusam bendove koji su poceli da sviraju 20god. pre nego sto sam se ja rodio. a ovde se vecina rodila kad je EKV poceo da svira .....
a i nisu nesto posebno menjali ime ...... Ekatarina II, Ekatarina Velika, EKV ........ zna se :lol:

a to sto smo preplavljeni sitijem i grandom nikome ne moze i ne sme biti opravdanje za neukus .......
 

Back
Top