ti si moj...

e,bas bi i meni mogao neko da protumachi san:ev' sanjam ja nocas jednog bayu koji mi je inache poprilichno simpatican 8),e,al' sve nesto u stilu onog filma "strshljen" sa ruznim trifunovicem i bez chuvenog desetominutnog orgazma mirjane jokovic :mrgreen: ,ono,kao:baya je zlo :( -odemo u inostranstvo,kad tamo on neki famous gangsta,bivshi stanovnik svih evropskijeh zatvora...ja u shoku...i blah...ma,nije ni chudo sto me glawa boli....jaaaaaaaaao! kak' se osecam kao uzasna osoba :(
 
jolka:
LJUDI STA SVE ZNATE O SNOVIMA,ZNACENJIMA,NESVESNOM U NAMA,?SANJANJU???itd
znacilo bi mi da uporedim sa svojim misljenjima.
nemam pojma
koliko sam tupav moram da vodim racuna da ne udarim u banderu dok hodam
jos kad bih razmisljao o snovima mislim da bih umro
ali najiskernije
 
AntunTun:
shta je onda mashta?....ako sanjash da jedesh pile....a prethodni dan si zaista jeo pile....shta je tu mashta?....ignorance is bliss

Masta je - ti si stvarno mislio da si jeo pile i to - sam ceo dan ... a nisi hahahhhahhahah !!!! Imao si pecenog vola , a rekli ti da je pile ..... :lol: E to je masta .. haahha POZDRAV !
 
whitenicky:
Masta je - ti si stvarno mislio da si jeo pile i to - sam ceo dan ... a nisi hahahhhahhahah !!!! Imao si pecenog vola , a rekli ti da je pile ..... :lol: E to je masta .. haahha POZDRAV !

to bi bila uobrazilja....kad mislish da si jeo pile a jeo si vola...to je neshto patoloshki....al dobro...zamalo da potrevish
 

Back
Top