problem iz igre fm2006

nemesis31

Početnik
Poruka
22
u menageru 2006,posle duzeg igranja javila mi se lepa greskica da sam hteo da polupam ceo komp,pise serious error reported in my comp/d.sport../menager/ u *.dmp file-u,e pa sad dalje od toga ne mogu da idem u igri jer mi izadje ta poruka i ugasi menager2006. da li je mozda problem u tome sto kada hocu da izadjem iz men.nikad ne izadjem iz njega,vec samo stavim sistem na hibernaciju,pa posle u toku igre sejvujem???? Molim vas odgovorite!!!!!! ko god zna jel ima neki program da ispravlja greske!!?? bilo kakva pomoc!!
 
nemesis31:
u menageru 2006,posle duzeg igranja javila mi se lepa greskica da sam hteo da polupam ceo komp,pise serious error reported in my comp/d.sport../menager/ u *.dmp file-u,e pa sad dalje od toga ne mogu da idem u igri jer mi izadje ta poruka i ugasi menager2006. da li je mozda problem u tome sto kada hocu da izadjem iz men.nikad ne izadjem iz njega,vec samo stavim sistem na hibernaciju,pa posle u toku igre sejvujem???? Molim vas odgovorite!!!!!! ko god zna jel ima neki program da ispravlja greske!!?? bilo kakva pomoc!!
Treba da ti isprogramiramo rešenje ili samo da ti damo uputstva kako to sam da uradiš? Ili možda misliš da radimo u kompaniji koja pravi pomenutu igru, pa da isprogamiramo zakrpu?

Imaš forum za igre, mislim da je to pravo mesto da postaviš ovo pitanje.
 
nemesis31:
u menageru 2006,posle duzeg igranja javila mi se lepa greskica da sam hteo da polupam ceo komp,pise serious error reported in my comp/d.sport../menager/ u *.dmp file-u,e pa sad dalje od toga ne mogu da idem u igri jer mi izadje ta poruka i ugasi menager2006. da li je mozda problem u tome sto kada hocu da izadjem iz men.nikad ne izadjem iz njega,vec samo stavim sistem na hibernaciju,pa posle u toku igre sejvujem???? Molim vas odgovorite!!!!!! ko god zna jel ima neki program da ispravlja greske!!?? bilo kakva pomoc!!
Zasto mislis da je tvom postu mesto na "Programiranje"?
To ima veze sa programiranjem samo ako mislis na to ko je programirao igricu. Obrati se njima u tom slucaju.

A inace onako "medju nama receno", imam utisak da ti nesto sa memorijom nije u redu ili sa hardom ili logikom upisivanja na disk. Taj .dmp file meni lici na neki "temporary" fajl ili na neki fajl koji se pise kada dodje do nekih nepredvidjenih situacija (nesto kao debugging). U svakom slucaju izleda da se taj .dmp file ne moze kako valja ili zapisati ili iscitati.
Mozda i ima veze zbog hibernacije.
 

Back
Top