Spanska musica

bojan p:
Ako si žrtva (silovanja u ovom slučaju) onda znaš, a ako nisi onda bolje da nikada ne saznaš. Objašnjenje je u svakom slučaju nepotrebno. Jedino bitno u čitavoj priči je da paziš gde i šta piješ ili još preciznije s kim se viđaš.
opet mi nisi rekao simptome :?
ice kafa, nes kafa sa sladoledom, juice..kakve veze ima shta pijem..ili ima:?
 
Spanska muva na domaci nacin:

Spanska muva zivi u skoro svim zemljama mediterana.Sakuplja se leti, najbolje rano ujutru
Otresu se sa drveca,sakupe i potom stave u teglu sa sircetom da uginu i da im se josh neshto
desi (ne znam shta).Onda se izvade iz sirceta i idu na sushenje.Kad se osuse istucaju se na
veoma sitne komadice (kao secer u prahu).Potom se meshaju sa vinom ili rakijom.
Mora da odstoji jedno 3 nedelje na mracnom i suvom mestu.Dobro se promucka i gotovo.
Inace ne sme se uzimati vishe od 30mlg isitnjenog praha,jer ima na desetine smrtnih slucajeva
zbog nestrucno napravljenih tableta.
Sve u svemu ja se sa tim ne bih zezao,treba mi umre neko.
A i ne treba mi.
 
vladimirr:
Spanska muva na domaci nacin:

Spanska muva zivi u skoro svim zemljama mediterana.Sakuplja se leti, najbolje rano ujutru
Otresu se sa drveca,sakupe i potom stave u teglu sa sircetom da uginu i da im se josh neshto
desi (ne znam shta).Onda se izvade iz sirceta i idu na sushenje.Kad se osuse istucaju se na
veoma sitne komadice (kao secer u prahu).Potom se meshaju sa vinom ili rakijom.
Mora da odstoji jedno 3 nedelje na mracnom i suvom mestu.Dobro se promucka i gotovo.
Inace ne sme se uzimati vishe od 30mlg isitnjenog praha,jer ima na desetine smrtnih slucajeva
zbog nestrucno napravljenih tableta.
Sve u svemu ja se sa tim ne bih zezao,treba mi umre neko.
A i ne treba mi.



Meni bre kada karam matore dobiju aritmiju i bez toga!!!! :shock: :shock:

Jos sa tim bi mi 100% umrle!!!!

Inace svaka cast majstore za objasnjenje (a ni vavatar nije los)...

Kontaj ono da tebe neko "sakupi" i posle te potopi u sirce i istuca i onde se neka bagra izzvljava koristeci tebe... Nije ni malo prijatno! ;)
 
Mozda je bas on promeni....

Vidis.....

Zapravo ja imam predlog...!!

Da ubacimo Acu u emisiju "Sve za ljuuubaaaav (pi.ku)" Da ga spojimo sa nekom ribom.

Kontaj to!!!

A mi forumasi sedimo u poblici i aplaudiramo!!!
 
Aca traži recepte za opojna sretstva jer je veliko P! evo mog recepta:
potrebno za recept:
1. 3l rakije (imas) :ok:
2. krevet(moze i kauch) (imas) :ok:
3. riba (mozes iznajmiti) :cool:
4. k*r*c (nemas) :besna:

NEMAS KLUČNU STVAR ZA RECEPT! SORRY! :dash:
 

Back
Top