Luda prica....................

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nedodirljiva88

Ističe se
Poruka
2.788
Znaci,treba da sastavimo pricu,ja cu zapoceti a slijedeca osoba treba da uzme zadnju rijec i zapocne njome recenicu......................gledajte da prica ima smisla!Evo primjera:"Bilo je ljeto"..........nova recenica "ljeto uvijek donosi nove izazove!Eto objasnila sam POCNIMO..................... :)

"Bili su sami zakljucani u sobi"..............
 
Nixxx:
Ovo baš i nema smisla ali ajde...

Poljubiti ga u usne, u vrat i po celom telu. Ništa od ovoga nije bilo, i ona je otišla kući.


Morao sam ovo bi se pretvorilo u neku erotiku. :-D
Kuci je dosla i od bijesa je pocela lomiti sve sto joj je doslo pod ruke,bijesna sto on nije ucinio prvi korak!U onom bijesu,brzo je i istrcala napolje i srela svog bivseg u parku.......... :)
 
Nedodirljiva88:
Kuci je dosla i od bijesa je pocela lomiti sve sto joj je doslo pod ruke,bijesna sto on nije ucinio prvi korak!U onom bijesu,brzo je i istrcala napolje i srela svog bivseg u parku.......... :)

Ti ovo namerno. Ajde dobro...

U parku se odma prepustila bivšem i dala mu je naočigled običnih prolaznika. Mislila je u sebi: ''Ko mu je*e mater, kada me nije poljubio ono veče''. Dok ju je bivši taslačio mislila je gde će na pleskavicu posle ''posla'' i odlučila je da ode ''Kod Jefte''.
 
Nixxx:
Ti ovo namerno. Ajde dobro...

U parku se odma prepustila bivšem i dala mu je naočigled običnih prolaznika. Mislila je u sebi: ''Ko mu je*e mater, kada me nije poljubio ono veče''. Dok ju je bivši taslačio mislila je gde će na pleskavicu posle ''posla'' i odlučila je da ode ''Kod Jefte''.
E ova ti je dobra :lol: ,bas sam se slatko nasmijala!!!!!
"Kod Jefte",nije odmah bilo gotovih pljeskavica pa je ljuta izasla i pocela psovati na glas,prolaznici su se okretali i dobacivali!!!!! :)
 
Dobacivali su: ''Vidite to je ona dr.olja koja se malo pre taslačila u parku, a sada je prolupala, neka neko zove ludaru''. Kada je dotična uvidela kako se ponaša, smirila se, pljeska je dotad već bila gotova, uzela je i pognute glave napustila je mesto događanja, u tišini grickajući pljeskavicu sa pavlakom, urnebesom i paradajzom, premazima koje redovno uzima.
 
Nixxx:
Dobacivali su: ''Vidite to je ona dr.olja koja se malo pre taslačila u parku, a sada je prolupala, neka neko zove ludaru''. Kada je dotična uvidela kako se ponaša, smirila se, pljeska je dotad već bila gotova, uzela je i pognute glave napustila je mesto događanja, u tišini grickajući pljeskavicu sa pavlakom, urnebesom i paradajzom, premazima koje redovno uzima.
Uzela je i cokoladu(da zasladi),isla je putom i razmisljala o svojoj sudbini i kako je bilo vrijeme da promjeni svoj zivot!
 
Nedodirljiva88:
Uvece,kada joj je dosla drugarica-ona joj se pocela zaliti,plakati,i govorila joj je da hoce da se promjeni!!!!!!

Promenila je pesmu na liniji i pustila je:

Juce sam bila prvi put kod doktora
i cik pogodi sta mi je rekao
ostavi tu budalu, svaki drugi bi
se takvoj zeni vec odavno predao

Od tada nocu skitam, spavam ceo dan
kazu mi da sam nacisto posrnula
kafane, diskoteke, zurke, splavovi
ma ja sam samoj sebi u lice pljunula

Ref.
Dok u znoju bilo koju
nocas negde mazis
ja bih opet bila tepih
po kome ti gazis


Danas sam bila drugi put kod doktora
i dao mi je neke roze pilule
nema te doze, nema sile, magije
sto bi sa moga srca cini skinule

Ponekad nekog sretnem, odlepim za tren
pomislim ima nade, mozda proslo je
ali se djavo javi u gorem obliku
jer moja ljubav stvarno besmrtna je

Mislila je na onog pajsera koji je nije poljubio. I onda se skockala i izašla u diskoteku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top