Kako do Zadra?

SanjaG

Zainteresovan član
Poruka
120
Cao svima!

Dobih lepe i korisne informacije za Tasos na kom sam i bila u junu mesecu, ali sad me muci sledeca stvar! Krajem septembra imam svadbu u Zadru, pa me zanima autobuski prevoz do tamo ili voz, sasvim mi je sve jedno, ali nigde ne mogu da nadjem koji prevoznik vozi tu destinaciju. Molim vas za pomoc! Naravno, ako neko vec zna i cenu prevoza, nije na odmet :D

Srdacan pozdrav!
 
Ne znam cenu, ali imas autobuse sigurno. Imas i privatne prevoznike nije mnogo skuplje, a pokupi te ispred stana i vozi gde treba. Ako si zainteresovana, mogu da ti nabavim br. telefona za dan-dva.
 
Raspitaj se i za voz na stanici,ja sam davno putovala za Zadar,kada mi je muz(tada momak)bio u vojsci,lepo uzimala kuset kola,prespavas put i ujutru sveza stignes tamo.Bila je to neka medjunarodna linija za Italiju,ali mnoooogo davno bese..... :p
 
Lasta vozi i do Splita i do Pule. Posle ima milion autobusa do Zadra, ja sam bio u Opatiji, prosle godine. Autobusi su sasvim u redu.
Savet: Uzmi povratnu kartu i raspitaj se ranije, jer moze da se desi da sve karte budu rasprodate.
Polasci su inace ujutru i uvece.
Pozdrav
 

Back
Top