Uvećavanje usana

sibirska

Ističe se
Poruka
2.268
Uvećavanje usana isključivo ubrizgavanjem sintetskih materijala (kolagen, poliakrilamid, silikonski gel, hijaluronska kiselina itd)...Iskustva? Preporuke klinika? Da li neka od devojaka ima neke informacije?
 
Mene je u onoj divljini izujedao komarac i to bas za donju usnu. Budim se u sred noci, ko da mi je neko ubrizgao anesteziju. Efekat isti ko sa kolagenom, samo kratko traje, al' je dzabe. :-)
 
1BZ016-big-mouth.jpg
 
sibirska u italiji je krajem devedesetih pola devojaka imalo taj gel koji se daje inekcijom i traje nekoliko meseci
silikoni se sve manje upotrebljavaju,nisu bas dobri
cula sam da sada u sise sttavljaju umesto silikona salo iz gooze koje se brzo stopi s tkivom(buduci da je to tvoje-rodjeno) i ne mora da se radi revizija svakih 10 god pa nesto mislim da ako se moze staviti i u usne nije losa ideja
jedna musterija kod mene (mislim da sam pisala o tome) je radila jednom i prvih nekoliko dana je bilo strasno gledati je poplavela zena a usne kao bantu crncima...onda je splaslo i bilo lepo 6 meseci...ako probas bolje vidi neku privremenu varijantu,da vidis koliko ti se to zapravo dopada;)
i upoznaj pacijente tog hirurga pre nego sto mu se prepustis
 
Sibirska, stvarno, sad ti udjoh u profil. Valjda nije za tebe!


@Kelis

Videh ti sliku skoro, ako si ono ti, mozes komotno da glumis u nekom francuskom filmu. Ono...sofisticirana lepota. :D
 
Ja ti preporucijem GALATEA kliniku, ako bas hoces to da radis. Ja sam kod njih skidala mladeze , ljudi rade profi...Pa ti sad vidi..Mada kazu da sve to u ustima ima ipak kratak vec i mora stalno da se vezba na ustima , sto podrazumeva svako vece pola sata odredjeih vezbica na ustima , ima moja drugarica , smucio joj se zivot od vezbi, da se to ne razidje po obrazima ...
Pa sad ti odluci, velika si devojka.... :lol:
 
Priđu ti s veeelikim špricem i još većom iglom - nema anestezije, igla se probada od ugla usana do nosa i pri izvlačenju istiskuje se silikon - koji posle vajar (čitaj hirurg) oblikuje prstićima - kažu da boli u pizdulepumaterinu a ako se ne uradi dobro može da iscuri - prvo vreme izgledaš kao da te je neko napucao, imaš modricu po sred face (to sam videla - zlo i naopako) i trpiš užasne bolove... Posle kad prođe tortura, imaš usne kao žabica - meni se ne sviđa... Kod ovih cica što su radile, usne mi deluju natečeno i razvučeno
 
Hvala vam puno...

Nije za mene, mada danas-sutra možda se i ja odlučim, čisto malo (to sa salom što reče hani (koja se btw nešto projebozovnila na ovim slikama))...
A da li neka od vas zna kakve su ove druge metode i da li poznajete neku devojku koja je radila te male prepravke na usnama. Za Galateu i Oreu nisam čula, pa ako devojke imaju neki kontakt telefon ili adresu, bilo bi dobro da mi ostave na ovoj temi.
 
sibirska:
Hvala vam puno...

Nije za mene, mada danas-sutra možda se i ja odlučim, čisto malo (to sa salom što reče hani (koja se btw nešto projebozovnila na ovim slikama))...
A da li neka od vas zna kakve su ove druge metode i da li poznajete neku devojku koja je radila te male prepravke na usnama. Za Galateu i Oreu nisam čula, pa ako devojke imaju neki kontakt telefon ili adresu, bilo bi dobro da mi ostave na ovoj temi.


GALATHEA
Adresa: Mihaila Avramovića 14a
Telefon: 011/3066-312, 3066-313, 3066-314(fax)
www.galathea.co.yu

Galathea je klinika za plastičnu, rekonstruktivnu i estetsku hirurgiju - Dr. Mićo Đuričić( on i samo da ti radi) Za ostale ne garantujem....
 
Meni sve to izgleda suviše veštački. Gledala sam one emisije na MTV -u " i want a famous face" .... kako je to gadno. Ako baš moraš ti ih napuni, ni ja nisam baš zadovoljna mojim usnama ali nisam sigurna da bih uradila to.

Sa srećom. :confused:
 
A zasto operacija?
Jel neko zna gde ima da se kupi city lips??
Cula sam da je to stiglo na nase trziste.
Maze se kao sjaj,a povecava usne jer (nesto na bazi proizvodnje kolagena?
Negde sam videla reklamu ali samo za veleprodaju.
 
Pa da, svakako su lepse pune usnice od tankih... medutim, ko se s njima nije rodio, cini mi se, jos dugo vremena est. hir. mu ih nece moci dati onako "prirodne".Pogledajte samo slavne (ne nase) koji mogu sebi da priuste najbolje plasticne hirurge ( U Google images ukucaj npr: collagen abuser ) i sve je receno.
Davno sam vrsila to "istrazivanje" (inace, odustala sam od te ideje) i najbolji rezultat je,izgleda,stavljanje mesa preminule osobe (stvarno), izgleda najprirodnije ali nema vracanja unazad.
P.S. Ranije su tanke usne bile simbol zenske lepote (tata mi je citirao neki stih iz navodno neke Njegoseve pesme).Ja ih stvarno ne volim, a i nemam, a ukoliko je ono tvoja slika, nemas ni ti.
 
Joj ja sam skroz protiv takvih stvari...A cini mi se da si bas olako donela odluku da to zelis da uradis! Da li si slucajno gledala jedan takav zahvat!? Meni je to skroz odvratno,boli me pri samom gledanju..A ,izvini sto pitam,jesi li slucajno pokusala da volis i prihvatis svoja usta takva kakva su? Znam da si ovde trazila savet o tome koja je klinika najbolja za to isl,ali ipak nisam mogla da odolim da pokusam da te odgovorim od toga!
 

Back
Top