POVREDA NA "RADU"?

LEMMY

Zainteresovan član
Poruka
168
E, AJD' SADA FORUMASI, DA VIDIMO...KAKVE STE SVE IMALI POVREDE ZBOG,OD SEX-A , PRE ,ZA VREME I POSLE ISTOG...ZNACI RACUNA SE SVE: PADOVI SA KREVETA...STOLOVA....UDARAC GLAVOM U RETROVIZORE...BEZANJE KROZ PROZORE....SAKRIVANJE....ODEROTINE...TRIPER...OBRACUN SA RIVALIMA....


P.S. JEDVA CEKAM DA SILENT BOB, NALETI NA OVAJ POST...
 
Epizoda od pre oko godinu dana....

Chachkamo se neshto na ivici kreveta, on sedi na meni...Ja umesto u desno, ja krenem da je prebacujem na levo i bacim je sa kreveta...Ubi se jadna, udari glavom i u neku natkasnu, popizdela :)

Naravouchenije....Uvek idite na sredinu kreveta....
 
rastamann:
Epizoda od pre oko godinu dana....

Chachkamo se neshto na ivici kreveta, on sedi na meni...Ja umesto u desno, ja krenem da je prebacujem na levo i bacim je sa kreveta...Ubi se jadna, udari glavom i u neku natkasnu, popizdela :)

Naravouchenije....Uvek idite na sredinu kreveta....

ZNACI ,AKO JE STVAR NACENTRIRANA, NEMA PROBLEMA...
 
Oguljeni laktovi, kolena, podlaktice, dlanovi, potkolenice (o ivicu kreveta), nazuljane butine (takodje o ivicu kreveta)... modrice na raznim mestima, sljivice, izgrebana ledja... mozda josh koja extra ogrebotina tu i tamo. Al' kolko sam se puta opizdio laktom i kolenom u ovaj zid uz koji mi je krevet u svom tom prevrtanju... ok nije zid, lamperija drvena, al' svejedno tvrdo je, ostaju modrice :roll:
Manje vise standardno sve.
I jednom sam samo odvalio glavu od gornji krevet... znate ono, kreveti na sprat, pa se covek u zaru akcije, zaboravi da je na ovom donjem, i da je "plafon" tu pri glavi... a one letvice umeju da budu prilicno nezgodne... srecom njoj vise nisam ushao nikad u krevet, inache ko zna koliko bih se puta odvalio... :roll:
 

Back
Top