DOMOVI ZA BRUCOSE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rangirate se na listi po uspehu iz srednje + dodatni bodovi koji se dobijaju na materijalni uslov i status.
Sa 4,1 ne verujem da možeš da dobiješ, prošle godine sa 4,5 sve četiri srednje i 2 boda na materijalni uslov nije bilo dovoljno. Uvek možeš da pokušaš, doduše, ili čak i u drugoj raspodeli, ukoliko je bude. Postoje i opcije za recepcijski smeštaj, koje, iako znatno skuplje od budžetskog, su i dalje jeftinije nego kod gazdarice.
 
ovo racunanje bodova je bas nejasno...tj.barem meni :oops:
ni na sajtu sc nije nesto objasnjeno, i ne mogu da skontam koliko neko maximalno bodova moze da ima
ili recimo, ako sam ja sve cetiri god srednje bila 5,00, koliko ja tacno poena dobijam? 5 ili..?
i koji je odnos broja bodova koji se dobijaju od prihoda i broja bodova od uspeha, tj.sta je bitnije, prihodi ili uspeh?

uf,malo ga zakomplikovah, ali nisam bas upucena, a bitno mi je, pa ako iko moze barem na nesto da odgovori, please
 
ok ljudi chak i ja sam iz dosadashnjih objashnjenja skontala da najvishe mozesh imati 7, 5 ti je najvetji broj bodova koje vuchesh iz srednje, prijemni se ne rachuna, a ostala 2 dobijash na osnovu toga odakle si, kolika su primanja tvojih... blah...
 
Ne računa se baš tako, imaju neku čudnu formulu, ali ako se sećam, sa 5.00 sve četiri srednje dobijaš 66 (ili 64?) boda, a sa 4.50 npr 60 ili 62. Na to se posle dodaju bodovi za materijalni uslov i po drugim osnovama. A moguće je i da je došlo do promena za ovu godinu, ipak najbolje je kontaktirati ih preko sajta Studentskog centra.
 
nakom, rang liste videlo se da je max br bodova 66, 64 za uspeh (mada mi stvarno nije jasno kako dodju do toga) i 2 boda za prihode
a da, studenti sa kosova imaju dodatne poene

i jos nesto-navodno visokorangirani imaju pravo da biraju dom, a koliko znam daju nam karaburmu i patris
pa kakvi su vasi utisci o ovim domovima?
 
Recimo, dobijete max 50 mesta u studenjaku, 20 u loli, 40 u aprilu , ostalo su sve karaburma i patris. Cifre sam lupio, ne moraju da imaju veze sa stvarnoscu samo da biste videli kako stvari stoje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top