da li se muskarac od 30tak godina...

sta mislite?


  • Ukupno glasova
    14
  • Anketa je zatvorena .
nemash opciju "jagode".....

ovde nema zhvaka na komad..... bash mi je sad to palo na pamet.... mada ja inche i ne volim te na komad........

svako ko igra pasijanas je lood.... pasijans je sasvim besciljna igra, koja nema drugog smisla osim gubljenja vremena........
 
bas nesto razmisljam kako je lepo kao nekoga mozes da nasmejes... ulepsas mu dan, a tako i ta osoba tebi ulepsa dan... kad bi svi jedni drugima ulepsavali dan i zasmejavali, keri verovatno ne bi ni imao pos'o... posle bi i njega morali da zasmejavaju, a ne samo on... mada, on meni nesto i nije bas smesan... koja je za vas najteza igra?
 
Umro direktor koka-kole i otishao gore i tako mu prolazili dani.Navikavshi da svakodnevno neshto radi za dobrobit svoje kompanije, padne mu na pamet da i tu, na nebu, može da doprinese josh boljem prosperitetu iste. Zakaza ti on sastanak sa Bogom preko SV. Petra i Bog ga primi:
-Reci vredni moj John-e?-obrati mu se Bog
-Vidi Bogi ja sam neshto razmishljao-da ja tebi isplati 100 miliona dolara da ti promenish ono „hleb nash nasushni” u „Koka-kolu nashu nasushnu”
-Ma, od toga nema nishta, meni pare ne trebaju ja sam BOG!
-Dobro, kad je tako, onda 200 miliona!
-Ma, ne razumesh poentu, ovde novac ne igra nikakvu ulogu.
-Razumem, onda primi moju poslednju ponudu-300 miliona dolara u KESHU!
-U keshu 300 miliona?!
-U KESHU...!
-Petre, koliko nam traje onaj ugovor sa pekarskom industrijom?
 
AntunTun:
Umro direktor koka-kole i otishao gore i tako mu prolazili dani.Navikavshi da svakodnevno neshto radi za dobrobit svoje kompanije, padne mu na pamet da i tu, na nebu, može da doprinese josh boljem prosperitetu iste. Zakaza ti on sastanak sa Bogom preko SV. Petra i Bog ga primi:
-Reci vredni moj John-e?-obrati mu se Bog
-Vidi Bogi ja sam neshto razmishljao-da ja tebi isplati 100 miliona dolara da ti promenish ono „hleb nash nasushni” u „Koka-kolu nashu nasushnu”
-Ma, od toga nema nishta, meni pare ne trebaju ja sam BOG!
-Dobro, kad je tako, onda 200 miliona!
-Ma, ne razumesh poentu, ovde novac ne igra nikakvu ulogu.
-Razumem, onda primi moju poslednju ponudu-300 miliona dolara u KESHU!
-U keshu 300 miliona?!
-U KESHU...!
-Petre, koliko nam traje onaj ugovor sa pekarskom industrijom?

:lol: :lol: :lol:
neta našeg nasušnog.....
 

Back
Top