Promašiti prazan go, kisjelina u ustima i još po nešto

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Odlučili ja i draga(ovdje će feministkinje da me isprave i da kažu DRAGA I JA, no ajde)da spavamo, i ona i ja nevini. I počne sve ono što treba da počne. Međutim, muka za mene nastade kad sam krenuo da ližem. Mogu reći da sam to prilično dobro uradio, ali to je vjerovatno najgori ukus koji sam osjetio u životu. Majko mila, mislio sam umrijeću između njenih noga. Znam da se prije toga istuširala, novi veš ali...Poslije minut sam odlučio da prestanem da se pravim neki ***** i da se povučem ka gore.Problem broj dva:da li vam se nekada dešava da promašite pravu rupu? Kad mi se to desilo, pitao sam je da neće ona da proba da ga ubaci, ali nije bila baš raspolčožena da dira "tu stvar", kako je rekla. I posljednji problem.Bila je tvrda, majku mu. Da li su neke djevojke tvrđe od ostalih? Ajde, čekam odgovore na ovu moju tragikomičnu ispovijest. I nemojte da mi kažete da sam mlad za sex, pošto znam da nijesam. Ajde, živi bili.
 
Slavik:
Odlučili ja i draga(ovdje će feministkinje da me isprave i da kažu DRAGA I JA, no ajde)da spavamo, i ona i ja nevini. I počne sve ono što treba da počne. Međutim, muka za mene nastade kad sam krenuo da ližem. Mogu reći da sam to prilično dobro uradio, ali to je vjerovatno najgori ukus koji sam osjetio u životu. Majko mila, mislio sam umrijeću između njenih noga. Znam da se prije toga istuširala, novi veš ali...Poslije minut sam odlučio da prestanem da se pravim neki ***** i da se povučem ka gore.Problem broj dva:da li vam se nekada dešava da promašite pravu rupu? Kad mi se to desilo, pitao sam je da neće ona da proba da ga ubaci, ali nije bila baš raspolčožena da dira "tu stvar", kako je rekla. I posljednji problem.Bila je tvrda, majku mu. Da li su neke djevojke tvrđe od ostalih? Ajde, čekam odgovore na ovu moju tragikomičnu ispovijest. I nemojte da mi kažete da sam mlad za sex, pošto znam da nijesam. Ajde, živi bili.


Jednostavno!!!


1. Neke zene nisu bas uredne... Ali ne mora ni to da bude. Neke zene jednostavno imaju drugaciji ukus pice u zavisnosti koji im je dan ciklusa...E a nekima miris **** najlepse moguce...... Eeee takvu se potrudi da zadrzis neko vreme ;)

2. Nema sta da promasis osim ako je ona npr suva. Jer kod uobicajenih devojaka je mnogo teze promasiti, jer je guza mnogo manje razradjena. Nema da omanes! Shvatas!!!


3. AKo joj se "ta stvar" gadi da je uzme iu ruku zanci da od nje nema nista ona ne voli sex i ne ume da uziva, sutni je i nadju drugu.

Uzivaj i pitaj sta jos te interesuje.
 
Slavik:
Odlučili ja i draga(ovdje će feministkinje da me isprave i da kažu DRAGA I JA, no ajde)da spavamo, i ona i ja nevini. I počne sve ono što treba da počne. Međutim, muka za mene nastade kad sam krenuo da ližem. Mogu reći da sam to prilično dobro uradio, ali to je vjerovatno najgori ukus koji sam osjetio u životu. Majko mila, mislio sam umrijeću između njenih noga. Znam da se prije toga istuširala, novi veš ali...Poslije minut sam odlučio da prestanem da se pravim neki ***** i da se povučem ka gore.Problem broj dva:da li vam se nekada dešava da promašite pravu rupu? Kad mi se to desilo, pitao sam je da neće ona da proba da ga ubaci, ali nije bila baš raspolčožena da dira "tu stvar", kako je rekla. I posljednji problem.Bila je tvrda, majku mu. Da li su neke djevojke tvrđe od ostalih? Ajde, čekam odgovore na ovu moju tragikomičnu ispovijest. I nemojte da mi kažete da sam mlad za sex, pošto znam da nijesam. Ajde, živi bili.

joj samo se ne sekiraj mnogo,ok? uci ces u shtos,kontam da je za pocetak dobro da budes sa opustenim i normalnim devojkama koje ce ako i nesto podje naopako moci da to iskuliraju i sa kojima ces se ti osecati dobro.e sad ako se ona oseca.... :( ako nece odmah da ga uhvati, ne panici, ipak joj je prvi put, doci ce sve na svoje. :)
 

Back
Top