moguce je, znam, ali se nadam da necu

najgora

Obećava
Poruka
79
cula sam da je moguce ostati u drugom stanju u toku menstruacije, ali da se to desava jako retko... prosto mi je neverovatno, jer su to, po kalendaru ovulacije, neplodni dani!! slogirala sam se kad sam cula da ima izuzetaka!

da li znate nekoga kome se to desilo?

i jos me zanima da li ste vi culi za neku vaginaletu koja je nesto poput pilule za jutro posle, ali se razlikuje od ove, jer se moze uzeti tj. staviti 5 dana nakon "situacije"?

to sam procitala negde, ali niko nije cuo za to! cak sam zvala apoteke i raspitivala se, ali nista nisam saznala!
 
Ja znam dve žene koje su ostale u drugom stanju za vreme menstruacije. Nije to ništa čudno. Radi se o ženama koje imaju kraći ciklus. Moguće je da su zatrudnele npr 5. dan ciklusa, s obzirom na to da je ovulacija 15 dan od početka naredne menstruacije + - 2 dana.
 
ne znam nikoga kome se to desilo, verovatno zato shto ne zalazim, niti me zanimaju tudje stvarchice..
postoji pilula za dan posle, moze se popiti najkasnije 72 sata nakon nezashticenog odnosa, ali samo u dogovoru s ginekologom i ne vishe od dva puta godishnje.
za to stvarno prvi put chujem..
ako ne zelish dete, ne sexash se bez kondoma..
 
najgora:
cula sam da je moguce ostati u drugom stanju u toku menstruacije, ali da se to desava jako retko... prosto mi je neverovatno, jer su to, po kalendaru ovulacije, neplodni dani!! slogirala sam se kad sam cula da ima izuzetaka!

da li znate nekoga kome se to desilo?

i jos me zanima da li ste vi culi za neku vaginaletu koja je nesto poput pilule za jutro posle, ali se razlikuje od ove, jer se moze uzeti tj. staviti 5 dana nakon "situacije"?

to sam procitala negde, ali niko nije cuo za to! cak sam zvala apoteke i raspitivala se, ali nista nisam saznala!
Kondomi i anti-bebi pilule i nemoras da se brines...

Nego, kad smo kod toga: Ja sam cuo za zenske kondome. Jel ima neko iskustva ili znanja o tome?
 
ma bila sam kod svog ginekologa!

bilo mi glupo da joj kazem da smo se decko i ja malo zezali, nego sam joj rekla da je puko kondom i da mi je bio 3. dan ciklusa i na moje odusevljenje, zena mi se smejala! rekla mi je da je nemoguce i da nije tako lako ostati u d.s.

inace, razmisljala sam o tabletama, ali ih se malo plasim.
 
Devilishgirl:
ne znam nikoga kome se to desilo, verovatno zato shto ne zalazim, niti me zanimaju tudje stvarchice..
postoji pilula za dan posle, moze se popiti najkasnije 72 sata nakon nezashticenog odnosa, ali samo u dogovoru s ginekologom i ne vishe od dva puta godishnje.
za to stvarno prvi put chujem..
ako ne zelish dete, ne sexash se bez kondoma..


ma, ok, pilula posle je poznata, ali ja sam posle 96 sati saznala da je moguce!!

a to za "ne sexash se bez kondoma", pa budi iskrena i kazi da li je bolje sa ili bez? naravno, duga veza je u pitanju!

ne kazem da nisam ispala neobavestena ludaca, ali ******, sta je tu je!
 
hvala!

stvarno mi znaci svaka rec utehe, pogotovo sto spremam ispit...

opterecuje me, naravno, cim i vas, pored drugarica i decka, smaram:) doduse, njega ne smem puno, jer se nervira sto me je poslusao, a zna kakav sam paranoik:)

jednom mi je kasnilo 10ak dana i popela sam mu se na glavu! decko je bio siguran da ni jednom nije bilo ni sumnje, ali kad ti neko ubaci crva i najsigurniji postaju nesigurni:)
 
Најгора, лепо следећи пут попричаш са гинекологом о томе да имаш дугу везу, да не желите више стално да користите кондоме....и питаш шта ти предлаже.
Уколико сматра да би пилулице биле добро решење, упутиће те на анализе, и ако буде све у реду, лепо почнеш да кљуцаш пилулице и више се не једиш!

Пилуле само прати фама, као штетне су...један абортус ти је штетнији од свега!
 
najgora:
cula sam da je moguce ostati u drugom stanju u toku menstruacije, ali da se to desava jako retko... prosto mi je neverovatno, jer su to, po kalendaru ovulacije, neplodni dani!! slogirala sam se kad sam cula da ima izuzetaka!

da li znate nekoga kome se to desilo?

i jos me zanima da li ste vi culi za neku vaginaletu koja je nesto poput pilule za jutro posle, ali se razlikuje od ove, jer se moze uzeti tj. staviti 5 dana nakon "situacije"?

to sam procitala negde, ali niko nije cuo za to! cak sam zvala apoteke i raspitivala se, ali nista nisam saznala!

MA bre ne tripuj se, sacekaj da sve prodje i videces.

Mislim da je tako mala sansa da ne moras da se brines.
 
najgora:
cula sam da je moguce ostati u drugom stanju u toku menstruacije, ali da se to desava jako retko... prosto mi je neverovatno, jer su to, po kalendaru ovulacije, neplodni dani!! slogirala sam se kad sam cula da ima izuzetaka!

da li znate nekoga kome se to desilo?

i jos me zanima da li ste vi culi za neku vaginaletu koja je nesto poput pilule za jutro posle, ali se razlikuje od ove, jer se moze uzeti tj. staviti 5 dana nakon "situacije"?

to sam procitala negde, ali niko nije cuo za to! cak sam zvala apoteke i raspitivala se, ali nista nisam saznala!
Znamo, ocinkarila te apotekarka. :D
 

Back
Top