Misici-HITNO POMOC OD dr

  • Začetnik teme Night Winter
  • Datum pokretanja
N

Night Winter

Gost
Idem na sportski aerobik i ukratko cu vam ispricati problem...........,Radila sam spagu na ne zagrejano telo i sledeci dan sam osetila uzasan bol u nozi od kolena ka gore...,proslo je vec 2 meseca a ja nemogu ni da se sagnem ka toj nozi a kamoli da uradim spagu koja je ranije bila savrsena.... Pomoc,sta je u pitanju, kako da prestane bol? :roll: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :( :( :(
 
Moguce da si istegla misic,mada postoji sansa i da si nerv malo zeznula.Sa koje strane te boli,od kolena ka unutrasnjoj ili spoljnoj strani butine,ka kuku ili bas prema preponi.
Ne mogu da verujem da 2 meseca trpis bolove...
Ti sama mozes da uzmes brufen ili diklofen tablete i da mazes istom kremom taj deo a inace treba da te pregleda ortoped ili fizijatar.
Imas li problema sa hodanjem?
 
Night Winter:
Idem na sportski aerobik i ukratko cu vam ispricati problem...........,Radila sam spagu na ne zagrejano telo i sledeci dan sam osetila uzasan bol u nozi od kolena ka gore...,proslo je vec 2 meseca a ja nemogu ni da se sagnem ka toj nozi a kamoli da uradim spagu koja je ranije bila savrsena.... Pomoc,sta je u pitanju, kako da prestane bol? :roll: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :( :( :(

odi do lekara
 

Back
Top