Kultna radio emisija iz onog vremena

shar-pei

Obećava
Poruka
60
Da li se jos secate (ili ste suvise mladi) emisija 202-ojke Ozon, pa posle Oblak u pantalonama? Behu tu neke poruke licne prirode, a kasnije zanimljivi grafiti i svasta nesto.

E sad, tu je kao muzicka podloga (cini mi se u obe emisije ista) isla strasno vesela muzicka numera (malo podseca na tzv muziku iz liftova, samo bas vesela), pade mi na pamet Dzejms Last ili neko tog tipa. Ako neko zna ko je izvodjec ili ima to, zna gde da se skine, bio bih mu zahvalan da se oglasi.
 
Tacno, Oblak u bermudama. Dragstor ozbiljne muzike utorkom, petkom dragst. zabavne muzike (od 20- 24), a od 00-01 Milovan D. Spicek i emisija o filmu, secena filmskom muzikom. Jutrom me budio cika hrapavog glasa svojim nenadmasnim Beograde dobro jutro. A nekako tih godina je na drugom programu radio Beograda, oko 13h bila Detektivska prica. Vodio je jedan od najlepsih glasova, divan alt Dina Andjelkovic Drndic (kasnije Colic).

Kult ploca mnogih generacija "Ne daj se Ines".
Joj, romant`ke.
"Vani su padali pijanci umesto snjega
bio je sjecanj ili januar...
ne secam se...."

Anabel Li, Barbara, Zimska pjesma

"More od olova,
nebo od borova."

Bilo, nece se vratiti, ajmo dalje.......
 
To su emisije za koje stvarno nemam komentara,bile su mnogo dobre.Bio sam jako mali kada su se furale ali ih i onda nisam propustao.202 je i dan danas nas najboji radio veran svom zvuku i svojoj tradiciji.Mislim da kod nas nepostoji ni jedna radio stanica koja ima takav nocni program,razlicit svakog dana,rok portrete i razne emisije dokumentarnog karaktera.B92 nije los ali meni malo prenaporan,202 mi zvuci sasvim prirodno,opusteno a izbor muzike je genijalan.Ko kaze da je r'n'r umro zivela 202-ka!
 
И била је на 1. програму Радио Београда емисија коју је водио Ђуза, онако у поподневним сатима, са све неким сањивим причицама и евергрин музиком.....'''Забавник'' се звала....идеално за опуштање и дремку.....
 
Али, не могу, не могу да не споменем ону идиотску емисију..како се зваше.....што ју је водио Петар Словенски, сваког дана у 13 часова на БГ 1.......она што је имала ''Ха-ха-коментар'' и друге глупости, а пензоси се палили на њу......
 

Back
Top