СП 2006 Јапан

Voleo bih sad bash da cujem komentare"struchnjaka"kako to da nasha "4 NBA potencijala centra" uspe da nadvisi 35-godishnji Nigerijac koji je ceo zivot igrao neku Dzej ligu?
Milicic je uspeo i auto kosh da da baj d vej...
 
Катастрофално вођење екипе.1 фаул у 4. четвртини до 2 минута до краја а противник води сво време ? Шурирање за 3 поена слободно.Раичевић очајан.Такве две банане је добио да не би требало да улази у игру до краја првенства.Ма у тој Нигерији све Олајџувон до Олајџувона.Сад ће Хамасовци из Либана да их разгузе.
 
Што пљујете толико по њима...?Па то су њихове реалне могућности.Да су могли они би играли боље и победили.
Треба схватити да ми више немамо врхунске играче(сем Стојаковића) и да смо једна просечна екипа.А изгубили смо баш од једне сличне просечне екипе.
Мећутим,и ја се слажем да је Шакота лоше водио екипу и да је он овде добрим делом заслужан за пораз.
 
Zaboravio si da dodash da ih je demoralisalo shto nemaju himnu i grb..inache bi rasturali.
Ovo ti je sastav Nigerije....igraju u pitaj boga kojim timovima..i ako izgubish od polu-amatera s 12 profesionalnih igracha ma kakvi bili to je BRUKA!
Josh
AKOGNON
2 189cm
6'2" 10/02/1986 Petaluma
(USA) Washington State, NCAA (USA)
Aloysius
ANAGONYE
4 205cm
6'9" 10/02/1981 Southfield
(USA) DKV Joventut Badalona, ACB (ESP)
Tunji Femi
AWOJOBI
3 198cm
6'6" 30/07/1973 Lagos
(NGR) Maccabi Ironi Ramat Gan, 1st league (ISR)
Ebi
ERE
2 196cm
6'5" 03/08/1981 Tulsa (USA)
Liege Basket, BLB (BEL)
Ekenechukwu Brian
IBEKWE
4 206cm
6'9" 19/07/1985 Los Angeles
(USA) University Of Maryland, NCAA (USA)
Nnadubem Gabriel E.
MUONEKE
3 200cm
6'7" 07/02/1978 Ann Arbor
(USA) Seoul Sk Knight (KOR)
Ikenna
NWANKWO
5 209cm
6'10" 27/12/1973 Lansing (USA)
Ovarense (POR)
Julius
NWOSU
5 208cm
6'10" 05/01/1971 Owerri
(NGR) Al Jalaa (SYR)
Derrick
OBASOHAN
3/4 198cm
6'6" 18/04/1981 Alief (USA)
Belenenses (POR)
Chamberlain
OGUCHI
2 196cm
6'5" 28/04/1986 Houston
(USA) University Of Oregon, NCAA (USA)
Ime
UDOKA
2/3 196cm
6'5" 09/08/1977 Portland
(USA) New York Knicks, NBA (USA)
Ngutor Jeff
VAREM
2/3 195cm
6'5" 16/07/1983 Gboko
(NGR) Eb Pau-Orthez, Pro A (FRA)
 
Ма није Ракочевић играч великих домета.Видело се одсуство Јоровића...фали добро крило,а и добар плеј.Не знам зашто је Шакота одбацио Богдановића...уместо Јоровића који није играо утакмицу,Богдановић би га вероватно добро заменио.
Највише сам разочаран што се стално форсира Ашкрабић,јако спор играч.
 
Porediti Djordjevica i Stojakovica nema blage veze sa zivotom...Stojakovic je pichketina koja nema muda da reshi utakmicu,rodjeni gubitnik i umishljena nazovi NBA zvezda.Djordjevic je bio mec viner,jedan od najboljih Evropskih plejeva svih vremena.Sramota je stavljati ih u istu rechenicu.Stojakovic nikada nishta u klubovima nije osvojio...a u reprezentaciji i shto je osvojio bilo je zaslugom Bodiroge.
 
Nutismrz,mnooogo bre ne volis Stojakovica?Ja i dalje pamtim neprospavane notji da bi` gled`o plej-of sa Lejkersima - a i pobedio je Amere 2002 - sve sto njemu treba je dobar trener ... mislim da ga ocrnjujes malkice suvise...Rakoc je onaj sto "Da se za zelen bor uhvati..."
 
Amere je pobedio Gurovic trojkama....a u finalu bi i moja baba dala najvishe kosheva koliko je shutirao i promashivao.Sva filozofija u tom finalu protiv Argentine u zadnjih par minuta bila je da se Bodirogi isprazni strana i on krene 1 na 1..i svaka je ulazila,za razliku od Stojakovica koji je samo stajao u uglu i shutnuo cim mu daju loptu....mislim da mu je jedna ushla.
Stojakovic se pokazao u zadnje 3 godine svojim "odzivom"i nije on problem...i s njim bi izgubili ovu utakmicu jer on nije rodjeni pobednik.Protiv tih istih Lejkersa je mashio valjda te iste 2002.ili 2003.pobedu za prolaz u finale.Gubitnik i djubre.
 
Muad'Dib:
Problem nije u Stojakoviću, nego u vašim iskomplexiranim mozgovima. Kad je on bio vodja tima pobeđivali smo sa prosečnih +20
Kada to majke ti?
2003.?
Jedino je tada bio kako kazesh "lider"..pre toga glavni je bio Bodiroga a posle toga se nije odazivao.....a te famozne 2003 nikoga nismo poberdjivali a 20 i vishe razlike....neshto si pomeshao.
 
Enfroz2891.:
Amere je pobedio Gurovic trojkama....a u finalu bi i moja baba dala najvishe kosheva koliko je shutirao i promashivao.Sva filozofija u tom finalu protiv Argentine u zadnjih par minuta bila je da se Bodirogi isprazni strana i on krene 1 na 1..i svaka je ulazila,za razliku od Stojakovica koji je samo stajao u uglu i shutnuo cim mu daju loptu....mislim da mu je jedna ushla.
Stojakovic se pokazao u zadnje 3 godine svojim "odzivom"i nije on problem...i s njim bi izgubili ovu utakmicu jer on nije rodjeni pobednik.Protiv tih istih Lejkersa je mashio valjda te iste 2002.ili 2003.pobedu za prolaz u finale.Gubitnik i djubre.
Не можеш поредити НБА лигу и светско првенство.Клуб је нешто друго од репрезентације...
 
2001. smo imali dobrog trenera i uigran tim u kome je Stojakovic bio prvi strelac,tad smo bili mashina ali ne njegovom zaslugom da je samo on bio a ostalo bilo ko ovi danas isto bi prosli ko protiv Nigerije.... a ni tada nije blriljirao...tada smo josh igrali timski a u finalu se famozni Peja nije ni video nego je najbolji bio Scepanovic...mislim da je dao 19 poena.
 

Back
Top