pitanje za devojke

Copy_Cat:
dobro je sve dok je za vreme ili posle sexa,,,,....ne valja kad je pre sexa. :?
Sto? Pa bitno je da se svrsi...
A ako se svrsi "pre seksa" - i do seksualnog cina i ne dodje, onda ne mozemo ni praviti to vremensko poredjenje. Ne mozes reci da se nesto desilo pre dogadjaja koji se uopste nije desio.
S druge strane, ako se svrsi pre seksa, pa do seksa ipak dodje, velika je verovatnoca da ce partneri ponovo doziveti orgazam. Tako da to prvo svrsavanje moze samo da bude plus u celom perfomansu.
Ma, ne obracaj paznju na ovo sto palamudim... Znam sta si htela da kazes, nego mi je dosadno, pa tako... pricam za sebe.
 
Može i da ne svrši....

Ako čuva devojku , pa pretera, onda upada u petlju, iz koje ne može lako da izadje, pa je čvrst i može da j.... ali ne može da svrši....to je obično vrlo bolno , ili samo bolno za muškarca....
 
Odgovoricu ti kratko.
DA

@Aleksej
Slazem se da muskarci redovno svrsavaju,lakse nego zene i da to mozda nema veze sa zenom
ali...eto i meni se kao i Liblet desavalo da svrse vise puta,a da li tada ima veze sa zenom,reci mi bas me interesuje
 
nacafaca:
da li vasi partneri UVEK svrse posle sexa?
Desilo se jednom, ali razlog je bio taj sto je decko preevise popio...
Cula sam za takve slucajeve, i devojke uglavnom krive sebe, mada...muskarci tvrde da ZENA NIJE KRIVAC..Zasto?
Ne bi mi bilo svejedno da ne svrsi...Poznato je da zene tesko svrsavaju a za muskarce mi je to bas cudno...ne znam...
Muskaci, izjasnite se? Mislim da ovo pitanje cisto kao anketica za devojke a mene bas zanima razlog, zasto ne svrsavate UVEK?
 
sunlight:
Odgovoricu ti kratko.
DA

@Aleksej
Slazem se da muskarci redovno svrsavaju,lakse nego zene i da to mozda nema veze sa zenom
ali...eto i meni se kao i Liblet desavalo da svrse vise puta,a da li tada ima veze sa zenom,reci mi bas me interesuje


NEko lakse svrsi a neko teze.

Neko moze da yebe 5x a neko 1x.

Zena moze da utice ali samo malo. To sto se tebi desavalo, ima veze samo sa njim.



OK ako zena zna znanje i musakarac ce moci vise da se pokaze, bar je kod mene tako. AKo je riba super mogao bih celu noc!! A ako samo legne i rasiri noge... :? :? Onda i ja ne mogu mnogo da se pokazem.
 
kad se ebesh, onako just for fun, chisto da se ispraznish, i isprskash ti okolo..ali nishta..nije ti osecaj..isti **** kao pre ebanja..kapish? e to je mozda znak da nisi orgazmirao, iako mislish da svaki put kad svrshish, dozivish i orgazam...
a najlepshe je videti mushkarca koji se grchi i trese i tako to, logika..
 

Back
Top