Kada dati?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Imam jednu teoriju , da žene same sebi čine medvedju uslugu kad ne reaguju na kurvice i dace.....


Jer svakom muškarcu se desilo da uleti u neku vezu , za koju zna ili naslućuje da baš nije ona prava , zato što mu se igra.
Iako se oduži "žrtvi" i nekad je pitanje ko je žrtva, postoji mnogo navlačenja i zavlačenja.

Kada bi muškarac znao da neće dobiti ništa neko duže vreme (kao što se ranije femkalo malo duže vreme) i iz iskustva zna da duži i dublji interaktivni odnos izmedju dvoje ljudi nosi sa sobom neminovno zbližavanje i vezivanje, ozbiljnije bi birao osobe sa kojima ozbiljno ili "ozbiljno" pristupa i nastupa.
A to ozbiljnije biranje bi se odrazilo i na kvalitet veza, jer bi se preslikao na obe strane, pa bi bila veća komunikacija i poznavanje pre ulaska u vezu....

Naravno da uvek postoje lake ribe . Ali kada bi bile označene od strane žena , onda bi i muškarac na taj način bi označen kao lak ili sklon lakim rešenjima....nevezujući mangup.

Ovo liči na javno mnjenje, a i jeste , jer ono i danas postoji , ali je pretvoreno u komercijalizaciju i snobizam i elitizam u modi....
--------------------------------------------------------------
Medjutim "uspeh" feminista i modernista je seksualna revolucija , pa se svuda uvrežila premisa "zašto vreme gubiti".

Gledano na način lepih emocija koje se ponavljaju češće (pitanje je sad da li je ukupan broj seksualnih odnosa porastao ili je samo nepravilnije rasporedjen) kroz seks, možda ova premisa i ima smisla.
NE platiš na mostu , platiš na ćupriji.
Brzo stupanje u seksualne odnose, uvek , ali uvek , bez obzira na godine i iskustvo, donosi:
-veliku mogućnost da ste nekome devojka , momak za seks
-uz posesivnost i jurenje poštovanja prema partneru (koji mnogi traže u monogamnosti) devojka ili momak za seks samo podstiču licemerje, prevarantski odnos, frustracije, i izgubljeno vreme , a i nepoštovanje.
-sve češće su osobe zdrave samo uz bigamni odnos, tj odnos gde je jedan izbor , izbor koji ih "čini muškarcima ili ženama" sigurnima u sebe,seksualno nenapetim, traženim , voljenim, da bi tek onda pažljivije birali partnera koji ih stvarno potpuno ispunjava
-emocionalnu rigidnost i neborbenost za odbranu veze i jačanje veze
-seks je postao lepak za muve, a sreća vrlo brzo prestaje bez duhovne podloge, čak i ako je ima ona nije 100% , pa nije ni osećaj totalnog predavanja....što mnogima mnogo znači, ali se svi lažu da je i 90% mnogo dobro i fino....
 
Tema ti je ocito toliko razumljiva i zanimljiva da od 21 pregledanih (u ovom trenutku), niko nije dao nikakav odgovor! Pitam se da li i ti imas neku sustinu ove price? Posebno da se uklapa s naslovom teme?
 
a sta zena/covek danas da radi, da ceka pravog/pravu i nema sexa nikad... u medjuvremenu kaze ajde da se malo opustim a to malo se redovno pretvori u mnogo... mislim da vise stete veze, kao prave veze a ocigledno je da nema tu nista, nego neobavezan sex... mogu ljudi lepo da se dogovore, onako drugarski...
 
Да пробам ја:
Јел ти то заступаш ону тезу да девојка треба да се што дуже фемка и нећка да би навукла клипана да се заинтересује и за њену ''личност''?
ОК, ако полазиш са становишта да је мушкарцима стало САМО до секса и да беже од емоција, па га треба уловити...и од тога да је женама стало само до брака а да секс не воле него га користе само као мамац...

Где је у свему томе искрени људски однос, и како мислиш да се до њега дође преко манипулације?


(Да ли је пука срећа што никада нисам упознала такве мушкарце, за све ове године? )
 
meni je ovaj patkova tema odlicna. i apsolutno sam se nasla u njegovom tekstu. ne mislim da je rec o bilo kakvom femkanju, naprotiv. ja moram da upoznam muskarca ipak puno bolje i tek onda mogu da budem zadovoljna u sexu. sex na jedno vece mi nikad nije bio zanimljiv i ne mislim da bi mi prijao. bar kod mene tako ide-upoznavanje, pa po neki izlazak, pa puuuuuno price, price i price pa tek onda sex. i ako se ne nadjemo u toj prici, tesko da bi sex valjao........
 
Copy_Cat:
meni je ovaj patkova tema odlicna. i apsolutno sam se nasla u njegovom tekstu. ne mislim da je rec o bilo kakvom femkanju, naprotiv. ja moram da upoznam muskarca ipak puno bolje i tek onda mogu da budem zadovoljna u sexu. sex na jedno vece mi nikad nije bio zanimljiv i ne mislim da bi mi prijao. bar kod mene tako ide-upoznavanje, pa po neki izlazak, pa puuuuuno price, price i price pa tek onda sex. i ako se ne nadjemo u toj prici, tesko da bi sex valjao........

Copy,jel ti potrebno puno price i za vreme sexa? :D:D
 
Copy_Cat:
meni je ovaj patkova tema odlicna. i apsolutno sam se nasla u njegovom tekstu. ne mislim da je rec o bilo kakvom femkanju, naprotiv. ja moram da upoznam muskarca ipak puno bolje i tek onda mogu da budem zadovoljna u sexu. sex na jedno vece mi nikad nije bio zanimljiv i ne mislim da bi mi prijao. bar kod mene tako ide-upoznavanje, pa po neki izlazak, pa puuuuuno price, price i price pa tek onda sex. i ako se ne nadjemo u toj prici, tesko da bi sex valjao........

Наравно, али претпостављам да ти то (као и већина нормалних жена) не радиш зато да би ''себи дигла цену и намамила га'' него зато што једноставно тако осећаш...зато што је свакоме потребно да осети блискост са неким да би и секс ваљао.... Зар не?
Колико познајем мушкарце, и њима је такође потребна та врста блискости (изузев јако младих или јако загорелих).....
 
Нико не прича о глорификацији, него о томе да секс није само физичко пражњење са било ким и било како (мада може да буде и то, неки , на жалост, и не знају за друго), него да је заиста прави тек када се испуне и неки други захтеви осим пуког физичког допадања.
 
Pa,ja sam mushko,pa ne razumem bas uvek ovo sto si gore napisala.
A cesto me nije ni briga.
Ne kazem da nije potrebno vreme,prica,neki osecaj,ali neki toliko preteruju sa tim da mi je to vrlo smesno,dok citam.
Eno onaj/ona...tu na nekoj temi,pise kako se kresnuo/la sa ribom/likom posle OSAM meseci!
I ti sad hoces da mi kazes da je nekome potrebno 8 meseci price i nekog opustanja,da bi se kresnuo.
Ma daj...za 8 meseci pocnu i zavrse se ratovi,daaaaj...gubljenje vremena, blago receno.

:D:D:D
 
Tuzni_patak:
Imam jednu teoriju , da žene same sebi čine medvedju uslugu kad ne reaguju na kurvice i dace.....


Jer svakom muškarcu se desilo da uleti u neku vezu , za koju zna ili naslućuje da baš nije ona prava , zato što mu se igra.
Iako se oduži "žrtvi" i nekad je pitanje ko je žrtva, postoji mnogo navlačenja i zavlačenja.

Kada bi muškarac znao da neće dobiti ništa neko duže vreme (kao što se ranije femkalo malo duže vreme) i iz iskustva zna da duži i dublji interaktivni odnos izmedju dvoje ljudi nosi sa sobom neminovno zbližavanje i vezivanje, ozbiljnije bi birao osobe sa kojima ozbiljno ili "ozbiljno" pristupa i nastupa.
A to ozbiljnije biranje bi se odrazilo i na kvalitet veza, jer bi se preslikao na obe strane, pa bi bila veća komunikacija i poznavanje pre ulaska u vezu....

Naravno da uvek postoje lake ribe . Ali kada bi bile označene od strane žena , onda bi i muškarac na taj način bi označen kao lak ili sklon lakim rešenjima....nevezujući mangup.

Ovo liči na javno mnjenje, a i jeste , jer ono i danas postoji , ali je pretvoreno u komercijalizaciju i snobizam i elitizam u modi....
--------------------------------------------------------------
Medjutim "uspeh" feminista i modernista je seksualna revolucija , pa se svuda uvrežila premisa "zašto vreme gubiti".

Gledano na način lepih emocija koje se ponavljaju češće (pitanje je sad da li je ukupan broj seksualnih odnosa porastao ili je samo nepravilnije rasporedjen) kroz seks, možda ova premisa i ima smisla.
NE platiš na mostu , platiš na ćupriji.
Brzo stupanje u seksualne odnose, uvek , ali uvek , bez obzira na godine i iskustvo, donosi:
-veliku mogućnost da ste nekome devojka , momak za seks
-uz posesivnost i jurenje poštovanja prema partneru (koji mnogi traže u monogamnosti) devojka ili momak za seks samo podstiču licemerje, prevarantski odnos, frustracije, i izgubljeno vreme , a i nepoštovanje.
-sve češće su osobe zdrave samo uz bigamni odnos, tj odnos gde je jedan izbor , izbor koji ih "čini muškarcima ili ženama" sigurnima u sebe,seksualno nenapetim, traženim , voljenim, da bi tek onda pažljivije birali partnera koji ih stvarno potpuno ispunjava
-emocionalnu rigidnost i neborbenost za odbranu veze i jačanje veze
-seks je postao lepak za muve, a sreća vrlo brzo prestaje bez duhovne podloge, čak i ako je ima ona nije 100% , pa nije ni osećaj totalnog predavanja....što mnogima mnogo znači, ali se svi lažu da je i 90% mnogo dobro i fino....
@ Tuzni patak
Pace, ubo si u centar.
To jeste socioloski problem i kao uvek najbolje prolaze prilagodljivi, u ovom slucaju najopusteniji, emotivno stabilni ljudi koji dobro procenjuju situaciju i ne tripuju se mnogo.
Uopste, cela situacija je dovela do masovne pojave sociopata sto mene iritira.
Mislim da je sada najbolje (sto ja radim) biti iskren (bar kada su u pitanju partnerova osecanja)-
"devojka za sex-oces,neces" i dobro oceniti osobu kada zelite da ulazete u neku vezu.
Na taj nacin (postujuci partnera) treba zadobiti postovanje.
 
Kada je prosli put bila ova tema imala sam drugacije iskustvo nego sada, ali misljenje mi je ostalo isto samo su se malo razlozi promenili. Mnogo je lepse kada ljudi polako istrazuju jedno drugo, ima to svoju neku car.Postovanje se moze imati u oba slucaja, jer zavisi od toga kakav si ti kao osoba, kako se postavljas prema partneru i kakav je partner i kako gleda na sve to.Ako je debil nece te postovati ni posle godinu dana.
 
TP: Imam jednu teoriju , da žene same sebi čine medvedju uslugu kad ne reaguju na kurvice i dace.....

Kada bi muškarac znao da neće dobiti ništa neko duže vreme (kao što se ranije femkalo malo duže vreme) i iz iskustva zna da duži i dublji interaktivni odnos izmedju dvoje ljudi nosi sa sobom neminovno zbližavanje i vezivanje, ozbiljnije bi birao osobe sa kojima ozbiljno ili "ozbiljno" pristupa i nastupa.


Imam i ja jednu teoriju. Muskarci nisu stoka bez mozga, pa da ih treba elektrosokovima terati da misle.
Sem toga, nece nas nesto izvan nas terati da pozelimo blizak, sustinski odnos sa nekim. Ne zele to svi. Ne mogu to svi. Sex sa tim nema ama bas nikakve veze...
 
Mislim da je njegova kritika upućena ženama,ne muškarcima.Problem leži u našem oruženju,filmovima,časopisima,svemu ostalom odakle dolazi poruka:uzmi odmah,uzmi sve,gazi,iskoristi,nemoj imati savesti,jer nemaš vremena....šta te briga ko zbog toga pati.Ali ,svako delo se vrati ovako-onako,onome od koga potiče."...neko to od gore vidi sve,svako dobro,zlo- još pre..."Na kraju krajeva:svi smo žrtve sopstvene pogrešne odluke.
 

Back
Top