SMARANJE

Smaranje se definise kao odsustvo zabave. A u nekom uzem smislu kao jaci stadijum dosade. Ako smaranje dugo traje prelazi u depresiju...

sta me sve smara?
Vecina stvari ali najgore mi je kada se nista ne desava, to me najvise smara.
 
Smaranje je psihicko umaranje dosadom.
Smaraju me mnoge stvari.....tipichne ljudske gluposti kojih ima toliko da ni svi forumi ovog sveta ne bi bili dovoljni da se sve ispishe.
 
Po meni smaranje pre vodi u nervozu nego depresiju.....depresivan si mozda tokom samaog china smaranja a i kasnije,pa te to nervira,tachnije nervira te uzrok smaranja koji je najceshtje osoba koja smara....i onda dobijesh onu zelju da mu/joj kazesh:"UMUKNI BRE!!!!!!!!!!!!!!!" a kad sam mnogo nervozan i besan prosto mi se sloshi pa onda posle toga,od praznjenja energije dolazi depresija.
 
Smara me kada se stvari koje me iritiraju konstantno ponavljaju.
A, da, prilicno smara i kada se nista zanimljivo ne desava, kao sto rece neko pre mene.
 
Tuzni_patak:
Šta za vas znači reč smaranje?

Šta vas sve smara?

Kad vas neko ne smara?

Smaraju me,recimo, tvoji postovi ovde na forumu...obimni,nerazumljivi,nejasni,pretenciozni,dosadni,nikad duhoviti ni u tragovima...mislim pravi primjer smora,za mene...i cudi me da to vec neko nije pomenuo...:)
 
Šta za vas znači reč smaranje?
Smaranje - bezidejno, pomalo mucno, blejanje.
Blejanje - provodjenje vremena u prazno.

Šta vas sve smara?
Samu sebe najvise smaram. Sve ostalo je povremeno, i da se izbeci.


Kad vas neko ne smara?
Tople, dobronamerne osobe me nikada ne smaraju.
 
CaLiMeRo:
Šta za vas znači reč smaranje?
Smaranje - bezidejno, pomalo mucno, blejanje.
Blejanje - provodjenje vremena u prazno.

Šta vas sve smara?
Samu sebe najvise smaram. Sve ostalo je povremeno, i da se izbeci.


Kad vas neko ne smara?
Tople, dobronamerne osobe me nikada ne smaraju.
Smara me sto sporo tipkam!smara me sto moram biti ispred monitora umjesto da izadjem sa drugovima i provedem se!
 
'smaranje', 'smor', 'smorusa'..su ti novokomponovane reci, grand produkcija, i bas mi idu na ku.. smaraju me zesce...inace, rec je nastala kad je tip vrteo kutiju marlbora na stolu kafica...sta radis? smaram se..
 
Bundevo, jesi li siguran da je nova rec??

Mislim da sam je vidjala kod nekih nasih pisaca (zivih) ali u starijim romanima... Mozda je samo sad postala popularna?
 
zavisi...smaranje to je dosada...a opet ako te neko smara ne dosadjuje ti...ako ti neko dosadjuje mozhe biti da ti se nabacuje pa kao zivka te i trudi se a u sushtini samo ti dosadjuje...mozhe komshija da ti dosadjuje...al to nije smaranje...ako te neko smara ne znachi da ti dosadjuje...pre bi se reklo da te davi recimo...neko ko te smara svojim prisustvom ne dosadjuje ti...ipak dosadno ti je...dakle valjda nisu srbi imali pravu rech za kad te neko smara...tj dovodi u dosadu

wow...shta mi je...
 
Раније сам чешће употребљавао ту реч, али сада ми је мало детињасто. Смарају ме многе ствари, као и они људи који по сваку цену ауторитативно намећу своје мишљење.
 
Smaranje je kad radis stvari koje ne volis i koje te ne ispunjavaju.

Smara me sve sto je mehanicko, pravolinijsko, ritmicki ujednaceno, bezosecajno. Da li su u pitanju ljudi ili radnje, nebitno. Ne smara me sve suprotno.:razz:
 

Back
Top