Kakvo sunce u sred bjela dana???

kad bi svi ljudi u ovoj zemlji poceli da razmisljaju u isto vreme,ja mislim da bi se stvorila tako jaka energija koja bi srbiju poput atomske bombe zbrisala sa lica zemlje,iz jednog jedinog razloga,a to je da srbi jednostavno NIKAD ne razmisljaju,a ja sad nemam pojma sta sam hteo da kazem ovime,nisam celu noc spavao
 
Sve u svemu ceo serijal tih reklama mi je krajnje odvratan i odbojan,sve mi izgleda kao da je neki Amerikanac smisljao te reklame,e ajde sad cemo da igramo na istorijske dogadjaje,Srbi su ponosni jako na Kosovsku bitku,Marka i ostala njesra.To mozda moze da prodje negde drugde,a ovde je takva reklama blagi shit,i iskreno se nadam da cemo jednog dana da smislimo neku reklamu koja ce se svideti ljudima,jer zaista nemamo nijednu dobru reklamu iz nase produkcije.
 
Sve reklame sa Markom Kraljevicom i pajtosima je jedna obicna, komercijalna glupost koja iritira (mene) svojom pojavom:

Istorijski je netacna: Govorimo o Srbiji, a pokazuju pustinje i kamenolome, borbe u koloseumu (???!????!!!!!!?), sa sve rimskom muzikom kao pratnjom. Slicnih primera ima bezbroj! Meni se cini da je te reklame rezirao ili neki zapadnjak koji nema blage veze sa istorijom, a pogotovo Srbije, ili neki nas mamlaz, koga boli uvo za istoriju!

Mesavina Rima i ranog VII veka na Britanskim ostrvima...
 
Daltonista:
Sve u svemu ceo serijal tih reklama mi je krajnje odvratan i odbojan,sve mi izgleda kao da je neki Amerikanac smisljao te reklame,e ajde sad cemo da igramo na istorijske dogadjaje,Srbi su ponosni jako na Kosovsku bitku,Marka i ostala njesra.To mozda moze da prodje negde drugde,a ovde je takva reklama blagi shit,i iskreno se nadam da cemo jednog dana da smislimo neku reklamu koja ce se svideti ljudima,jer zaista nemamo nijednu dobru reklamu iz nase produkcije.

Ne,ima i lepih,ona kad devojka crta po kafi,ono za Don Kafu,ta je lepa...
 
daaa, ta je lepa
nista napadno
iako ne pijem kafu...

ej, je l' moze neko da mi kaze kako se zove pesma koja ide:
''when i need you, i just close my eyes and i'm with you, (pa nastavak)
mislim da je isto za neku kafu...
dopala mi se pa bih da je nadjem i skinem na komp
 

Back
Top