Krf - Utisci

Krf

Početnik
Poruka
1
Obzirom da mi je ovaj forum dosta pomogao u pripremi za putovanje, oduzujem se kratkim utiscima.

Krf je zaista super mesto za odmor, ali sa napomenom KRF, ne neko odredjeno mesto ne neka odredjena plaza vec sve u totalu!

Bio sam u Dasiji, preko Argusa..... Nit je mesto previse dobro, a agencija je katastrofa.

Nebitno, vec prvog dana smo nas 4oro shvatili koliko je sati, uzeli auto, i samim tim i sudbinu letovanja u svoje ruke. Uzimali smo kasnije i motore.

Od Sidarija, do Kavosa - sve je prelepo za 1 dan. I plaze, i hrana, i ekipa, i vecernji zivot.
Svako mesto i plaza imaju svoj fazon i kada se sa time upoznas na 1 dan, sve ti je fascinantno.

Automobili su 30 eura dan, motori 12. Savet je da nadjete mini ekipu od cetvoro ljudi i da krenete. Ne treba medjunarodna (bezveze sam potrosio 2000 din).

Putevi su ok, nista strasno. Motori su spori i zgodniji su za krace lokacije, automobil pokriva celo ostrvo bez problema.

Grad Krf je super.

Namerno necu da vam pricam o konkretnim mestima i plazama, to ste vec culi, svi na forumu su lepo objasnili.

Ipak, ako zelite da budete samo u 1 mestu sve vreme, razmislite o drugim lokacijama.


Ko je imao turu po ostrvu, razume me. Krf je odlicno mesto za letovanje!!!!!

Uzivajte
 

Back
Top