Mladi, lepi i uspesni...

Silent Bob

Iskusan
Poruka
6.849
Kako komentarisete cinjenicu da na podforumu "Posao i Novac" ima 5886 postova, dok na podforumu "Ljubav i Sex" ima 256016 postova???

Jeli to zbog toga sto smo mi (Srbi) toliko bez posla i novca da se zanimamo samo sportom za sirotinju, ili je vecina clanova ovog foruma mamini i tatini sinovi i cerke koji o nicem drugom i nerazmisljaju u svojim godinama?

Molim komentar!
 
Silent Bob:
Kako komentarisete cinjenicu da na podforumu "Posao i Novac" ima 5886 postova, dok na podforumu "Ljubav i Sex" ima 256016 postova???

Jeli to zbog toga sto smo mi (Srbi) toliko bez posla i novca da se zanimamo samo sportom za sirotinju, ili je vecina clanova ovog foruma mamini i tatini sinovi i cerke koji o nicem drugom i nerazmisljaju u svojim godinama?

Molim komentar!
Ono sto se pise na podforumu Posao i Novac su budalashtine.
Ne secam se da je neko od ljudi koje znam,skorije nashao OZBILJAN posao preko oglasa bilo koje vrste.
Za OZBILJAN posao se uglavnom uleti preko roditelja,familije,rodbine,prijatelja...itd.
 
SLAZEM,, se sa prethodnikom.....-------> Pa,covece bozji ,,,MISLI ti o sebi ja tebi da kazem ,nemoj da zavrshis kao ja,SAMO se seti sa kime si sedeo u klupi !!!! P.s. Pratim te koliko mogu druze,....heheh.ALI ti si me ZJB. format po porukama :roll:
 
Silent Bob:
Kako komentarisete cinjenicu da na podforumu "Posao i Novac" ima 5886 postova, dok na podforumu "Ljubav i Sex" ima 256016 postova???

Jeli to zbog toga sto smo mi (Srbi) toliko bez posla i novca da se zanimamo samo sportom za sirotinju, ili je vecina clanova ovog foruma mamini i tatini sinovi i cerke koji o nicem drugom i nerazmisljaju u svojim godinama?

Molim komentar!
Strahota...ajde sto si konstatovao da je tako,ali ti je zaljucak debilan.
Idi ti trazi poslovne ponude,a mi cemo da se kresemo,pa smo ok... :roll:
 
Oximoron:
Strahota...ajde sto si konstatovao da je tako,ali ti je zaljucak debilan.
Idi ti trazi poslovne ponude,a mi cemo da se kresemo,pa smo ok... :roll:
Klik, klik, klik, klik, kopcaj covece, to je bila ironija
Mannibals:
Pa "ebote, ....".Jer se vama kad ucinilo da umesto "Odjavite se" pise od**bijte?..." __>>><<<To te nisam ucio SHIFRA: piroman :idea: p.s. Psttt..tktkt....sjecahs se ?!
Kako se nebi secao... kostala me je dvojke iz vladanja... al' bilo je dobro! Hehehehehe He, da mozemo da je zapalimo i danas... Just like in good ol' days!
 

Back
Top