Moj Idealni Auto!

Betty

Elita
Poruka
21.481
Kako zamišljate svoj idealni aFtomobil? :D koje osobine treba da poseduje ta paklena makina, i šta biste s njim radili (garaža, aksesoar, kuda bi putovali....boja sedišta, dodatne f-je i ostalo, šta god vam padne na pamet :P )?


poz. od The Ness Cafee Betty :)
 
Stari razdrndani roze fica, sa sve saksijama s cvecem na zadnjoj polici, i kariranim zavesicama na bocnim zadnjim prozorima.
I znas sta bi radila s njim??? Zaletala se bez pardona u ove nabudzene kretene s besnim autima koji mi oduzimaju prvenstvo ili pricaju na mobilni i voze na dve trake :twisted: :twisted:
Jaooo imam zelju samo jedan dan da se vozam po gradu i sudaram se raznim uglancanim BMW-ima, Audijima i sl... nista namerno, smo se ne bih zaustavila da ih propustim kad sam ja u pravu. Joj meraka 8-)
 
Betty:
Kako zamišljate svoj idealni aFtomobil? :D koje osobine treba da poseduje ta paklena makina, i šta biste s njim radili (garaža, aksesoar, kuda bi putovali....boja sedišta, dodatne f-je i ostalo, šta god vam padne na pamet :P )?


poz. od The Ness Cafee Betty :)


Bicu skroman.
Idealan auto mi je onak koji mi je uvek zanimljiv za voznju,koji uvek ima malo snage viska,ide preko 200:shock: .
 
A sta bih sa njim radila... hm. Napunila bih gepek hranom i poklonima za drugare i onda bih zaredjala Evropom da posecujem prijatelje i porodicu u rasejanju. Naravno sa mnogo pauza, piknika i turistickih razgledanja usput...
 
jedan mali ferari spider, srebrn, sa automatskim menjacem, ugradjenim gps-om, komandnim kompom koji te ne vreme opomene da dodas sta treba, da nisi lepo zatvorila vrata... nista preterano, da ne bljesti i sljasti, bez perlica i strasa i duginih boja, onako hladno, sivo i crno. pazila bih ga i mazila, glancala i cistila, garazirala i slala bar jednom godisnje na kontrolni pregled, rutinski.
i setkala bih se po azurnoj obali sama.
 
eee...srebrni je. ima kožna sedišta, koja se podešavaju, ja sam shorty, pa mi potrebno:lol:
ima gprs. ima klimu, naravno. ima neku loodu muzkicu. ima ekane da deca gledaju crtaće...
imaaaa. ima ono što pišti za parkiranje ( na vrh mi jezika)
ima mestaaaa za sve prnjice koje nosimo na putovanja...da moj muž ne ***** kako mu tesno...
naravno parkiram ga u svojoj garaži. naravno imam dva zgodna momka koji g aperu jednom nedeljno, obnaženih prsa...posle ga poliraju...auuuu
 
ford fokus, naranžasti :) a ako ne može, onda bar neki džip, ali onako ženski sa zaobljenim linijama (ne mora previše, ali tek da nije predr.kan) :P Mora samo da bude CRN da crnji ne može biti :idea: One crne boje koje je boje crna rupa, e tako...tako nekako. Retko se sreću takvi. :roll: Obićno imaju neke metalne delove, boje srebra....ali SKROZ crni je POTAMAN :D


Može i Diablo...ali ondaK da živim u Australiji, da mogu da vozim ko čovek 8)
 
eve ga bombonica mala za mene
0304515_482.jpg

C3P.php

c3p_01_180.jpg

c3P_06_dim.jpg
 
hanibaI77:
jao kako neko moze da voli mali auto???a jos je lavica:p

u bre pa ti mali slatki za parkiranje po gradu

ranije mi je renault megan scenic onaj kao karavan recimo bordo bio san
sad ovaj C3 kad vidim samo se raspilavim

sa meganom sam planirala puteshestvija po toskani, sve sa zhuti retriver i neki mladic i deca, pa sve korpica za piknik nazad da se stavi

mislim ti karavani su sjajni za putovanja, al yebat ga em necu skoro imati automobil, nit cu skoro moci pa laniram letovanja po talijanskim brdashcima, tako da ... nervmajd :roll:

shta znam mozhda kad budem imala 60 pa taman udjemo u EU ,al verujem da ce bi do tad vec biti svejedno :roll:
 

Back
Top