KOJU MUZIKU VAM SLUSAJU STARCI ???

Painkiller_girl:
Ajde sad da vidim sta vam starci slusaju, imali barem imalo rockera ili metalaca???
Rock blues i pomalo New wave.
Sestra mi slusa rock i pomalo pank.
Braca od ujke PoP i malo rock
Sestra od tetke ne zna ni sta slusa
Baba mi slusa narodnu, Franz Ferdinand, HIM, Billy Idol ... Mene kad se izivljavam na Cheovoj Bass gitari.
Deda mi slusa vesti i prenose utakmica
Tetka mi slusa U2
Ujna Roxy music
Kasnije cu jos.
 
Ocean_state:
Rock blues i pomalo New wave.
Sestra mi slusa rock i pomalo pank.
Braca od ujke PoP i malo rock
Sestra od tetke ne zna ni sta slusa
Baba mi slusa narodnu, Franz Ferdinand, HIM, Billy Idol ... Mene kad se izivljavam na Cheovoj Bass gitari.
Deda mi slusa vesti i prenose utakmica
Tetka mi slusa U2
Ujna Roxy music
Kasnije cu jos.


JELI TI TO BABA BILA NA EXITU OVE GODINE???
 
*UNA*:
Ocean_state:
Rock blues i pomalo New wave.
Sestra mi slusa rock i pomalo pank.
Braca od ujke PoP i malo rock
Sestra od tetke ne zna ni sta slusa
Baba mi slusa narodnu, Franz Ferdinand, HIM, Billy Idol ... Mene kad se izivljavam na Cheovoj Bass gitari.
Deda mi slusa vesti i prenose utakmica
Tetka mi slusa U2
Ujna Roxy music
Kasnije cu jos.


JELI TI TO BABA BILA NA EXITU OVE GODINE???
Ne ... gledala na tv-u.
 
posto sam ja jako mlad, a tata i mama narocito tata je ono bio u tripu sa rockom...danas samo chestera i in the end...to mu kao budilnik ujutru... sad kad keva nije tu onda opizdi malo glassjaw ili starije west bruce i langa...keva ko keva...zna se tracy chapman, katie melua ili madeleine peyroux...e sad najveci triperas mi je deda sa mountainom i prvim albumom, ali kad pravi sljivu voli da zapeva uz zeppeline i babe Im gonna leave you.....
 
joj, kad sam bila kod babe skoro nasla sam caletove stare kasete tipa ekv, smak, azra, a to, hvala Bogu i dan-danas slusa... znaci el. orgazam, atomsko skloniste... u njega sam i ja tako pocela....
a stara... pa magazin, balasevica gotivi, trenutno je u fazonu buena viste, a daire streits joj je vrh :D:D
 
mama....nemam pojma -voli valjda BITLSE, harry nilson, gleda grand show ali ne zna pesme:),uglavnom pesme"NJENE MLADOSTI"
a tata- ja mrzim to sto on voli: severina,balasevic, zdravko colic, sevdalinke..a sad je poceo i neku latino muziku.. e da ,navukla sam ga i na neke Sakirine pesme :)
 

Back
Top