ISPALE

E jer ti placas roditelje da te vole...

Toliko si ravna da ti i zidovi zavide...

Ala ti lice koda su gasili sumski pozar sravcigerom...

Da sam na tvom mestu ja bih trazio ostetu od roditelja....

E ***** ti svinjac sa sve cvarcima

Ma nemoj da te pljunem da posle naznas da se vratis kuci....
Ma ako te pljunem tarazi ces se po hallo oglasima a ako te promasim oduvace te promaja...

E da si jos malo lepsa( i ) licila bi na Kvazimoda...

E pozajmi mi facu da plasim pacove

E ala si lep ko da ti cale kada te pravio gledao maped show....

Dabog da ti keva rodila stonogu i ceo zivot radila za patike....

Ala ti je lice ko da su igrali turnir u pikadu na tvom licu....

E jer ti tata ima bradu ( ne ), e onda sam ti video mamu....
 
Ja mu dizem, ti mu spustash! Cenu naravno,a najvishe u mojim ochima. Kad sedish sa njim podsecah me na najjadnije delove njegove lichnosti koji i ne moraju da se vide kad je sa nekom dobrom ribom.
 
BIGBADWOLF:
E, ali, ovakva tema vec postoji. Najsmeshnije uvrede ili tako neshto?

Pa da, ima, ali to su uvrede, a ovo su ispale. Znas ono, neko te iritira, a ti ga zafrknes verbalno, u razgovoru. Ispricaj situaciju. (Au, sto sam pametna! cccc! 8) )
 
Eeee, evo jos jedne, malopre sam je cula, zbrisao kolega sa sastanka, a koleginica mu rekla:
E izvukao si se iz ovoga ko puvanjak iz gaca! :-D :-D :-D
 
Usao decko u autobus i seo na jedino slobodno mesto na pocetnoj stanici. Za njim ulazi baka i staje pored njega. Pita on baku: 'Ocete da sednete bako?, a ona mu kaze: Pa moze sinko! i nasmeje se, a on joj odgovori : Pa 'de cete bako, kad nema mesta?!?!?!? :shock: :D :D :D
 
Usao suvi dekica sa stapom u bus i stao pored mladica i lupka o pod i doziva ga. Kaze njemu mladic: Au bre, cica, stavi gumicu na taj stap, mnogo lupa!!!, a deda ce njemu: Da je tvoj caca stavio gumicu, ne bi ispao toliki kreten!!!!!! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
danas me ispalila neka baba, kada sam joj ustao da ona sedne i kaze "hvala ti devojcice" !!!!

mozda je mislila zbog kose ali da licim na devojcicu.....
 
psares:
danas me ispalila neka baba, kada sam joj ustao da ona sedne i kaze "hvala ti devojcice" !!!!

mozda je mislila zbog kose ali da licim na devojcicu.....
c008.gif
c008.gif
c008.gif
 

Back
Top