Kada otici iz roditeljskog doma?

Vec si rekla STO PRE TO BOLJE...
wiggle.gif
:wink:
 
Moj moto je nikada ali nikada ne otici iz roditeljskog doma to jest doveka ziveti na njihovoj grbaci boli me uvo da placam sebi i stan i hranu... ma znas sta i ovako kada napunis 18 vise ti nemogu tupeti i soliti pamet zar ne... :wink:
 
Slatka90:
ma znas sta i ovako kada napunis 18 vise ti nemogu tupeti i soliti pamet zar ne... :wink:

Gresis tek onda nastanu svadje i frke.. Uverices se i sama u to, mada imas ti jos 5godina do tog.. 18dina imas pravo da odlucujes sam al oni i dalje zele da imaju kontrolu nad tobom jer te gledaju kao pre 5godina, i onda svadje frke ovo ono.. tako da sto pre to bolje.. a kinta, ma ako zeli covek, moze da se snadje.. ;)
 
ehm ...... pa ja sam ziveo u domu jos sa 15god :lol: ..... tako da znam kako je biti stalno van kuce .......
pa sad nemam love za stan pa moram da putujem svaki dan ... :?
a kad ja i mortishaaa budemo razvili biznis sa svom onom njenom ganjom onda cec biti love :lol:
 
Courtney:
Pa,kada je po vama pravo vreme da prestanete da zivite sa svojima? Ja se nadam da cu to uraditi do 20 godine,a bilo bi lepo i ranije...po mom misljenju,sto pre to bolje... 8) Znam da je to tesko,pogotovo ovde,ali...sta vi kazete?
Mislim da ne postoji pravo vreme za to.Onda kada covek oseti da je doslo vreme da ''odleprsa'',onda tek to moze da uradi,neko u 18-oj,a neko tek u 30-oj!
Ja cu to da uradim otprilike kad zavrsim gimnaziju!
 
Slatka ti si tek 13 tako da imas jos mnogo da rastes da bi mogla o tome da pocnes da razmisljas kapiras?? tako da ono, ne znam cemu tu roditeljska kinta ovo ono, nije zivot u tom da te roditelji ceo zivot financiraju, oni su tu da pokusaju da ti pomognu da te izvedu na put, a ti da zgrabis svoju sansu i krens napred sama.. Ja nikad pomoc od roditelja nisam trazio, uvek sam gledao sam da se snadjem, i kad je kinta u pitanju i ovako.. Nece oni uvek tu da budu da pljunu kintu, mozda ce za 25-30 godina njima trebati tvoja pomoc, a sta ako im bude trebala a ti nista nisi uradila nego visila na njihovoj grbaci ceo zivot?? A?? Sta onda?? Ma daj dete moje jos si ti mala da bi se ubacila u neku ozbiljniju temu tako da moj savet ubaci se ti, ali kao posmatrac pa citaj slusaj i uci, a ne ubacuj se nebuloznim komentarima koji nemaju veze sa vezom.. I ja sam bio 13 godina ali sam slusao starije nisam se ubacivao i pametovo, nego slusao starije, pa kad sam i ja nesto naucio onda sam i ja poceo, e zasto ne bi ovako.. ili zasto mora ovako.. tako da jos ti mnogo imas da ucis, i budi zahvalna roditeljima sto mogu takvo detinjstvo da ti pruze, seti se nemaju sva deca sanse da dobiju takvo detinjstvo, zato budi zahvalna za to, i zahvali im se tako sto ces da prihvatis tu njihovu pomoc i sama pokusas da zgrabis prvu sansu da uspes u zivotu..
 
LØLITA:
JA CU SA 18, U INOSTRASTVO NAPUNIS 18 NAPOLJE IMAS SVOJA KOLA I TVOJ ZIVOT TAKO CU A JA IMAM SRECE STO ZIVIM U INOSTRASTVO :)

E srce aj ne seri.. ZBog takvih kao ti svi misle da nama preko grane cvetaju ruze, da nam sve pada sa neba.. I ja sam u inostranstvu, imam 18, nemam ni polozeno a kamoli kola i svoj stan.. Tako da ne bacaj nebuloze koje nemaju veze sa vezom..
 
SisaDaPimp:
Slatka ti si tek 13 tako da imas jos mnogo da rastes da bi mogla o tome da pocnes da razmisljas kapiras?? tako da ono, ne znam cemu tu roditeljska kinta ovo ono, nije zivot u tom da te roditelji ceo zivot financiraju, oni su tu da pokusaju da ti pomognu da te izvedu na put, a ti da zgrabis svoju sansu i krens napred sama.. Ja nikad pomoc od roditelja nisam trazio, uvek sam gledao sam da se snadjem, i kad je kinta u pitanju i ovako.. Nece oni uvek tu da budu da pljunu kintu, mozda ce za 25-30 godina njima trebati tvoja pomoc, a sta ako im bude trebala a ti nista nisi uradila nego visila na njihovoj grbaci ceo zivot?? A?? Sta onda?? Ma daj dete moje jos si ti mala da bi se ubacila u neku ozbiljniju temu tako da moj savet ubaci se ti, ali kao posmatrac pa citaj slusaj i uci, a ne ubacuj se nebuloznim komentarima koji nemaju veze sa vezom.. I ja sam bio 13 godina ali sam slusao starije nisam se ubacivao i pametovo, nego slusao starije, pa kad sam i ja nesto naucio onda sam i ja poceo, e zasto ne bi ovako.. ili zasto mora ovako.. tako da jos ti mnogo imas da ucis, i budi zahvalna roditeljima sto mogu takvo detinjstvo da ti pruze, seti se nemaju sva deca sanse da dobiju takvo detinjstvo, zato budi zahvalna za to, i zahvali im se tako sto ces da prihvatis tu njihovu pomoc i sama pokusas da zgrabis prvu sansu da uspes u zivotu..

:wink:
 

Back
Top