Pomoc~ zena rak + muskarac ovan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i Toni Montano je otpevao pesmu ''Jer ti si Ovan ,a ja Rak...'' .....definitivno nesto ima u tom spoju........rec je o prirodnom kvadratu(los aspekt) sto bi znacilo da te dve osobe na neku foru intrigiraju jedna drugu...ali problem nastupa u onom trenutku kad shvate sta je to sto ih intrigira!Tada pocinju da gube interesovanje jedno za drugo.
 
Sibirka:
Kombinacija rak-ovan....nema buducnosti...
Dva su potpuno razlicita sveta.....
Ali...to je samo moje iskustvo.. ;)

Pa nemoj tako, nije to presudno! Generalno se ta dva znaka ne slazu, ali lako moze biti da su druge planete u dobrim odnosima, istina odredjeno neslaganje postoji, ali samo na osnovu znaka i podznaka ne moze se skoro nista reci.
 
RAK -- OVAN

Vec prilikom prvog susreta bice Vam tesko da shvatite po cemu ste slicni, jer tako je mnogo osobina po kojima se razlikujete i razilazite. Zato, nije nikakvo cudo sto se u kombinaciji ova dva znaka sve zavrsava vec pri prvom susretu, ili na prvom ljubavnom sastanku. Poenta je u tome da nakon prvog ljubavnog sastanka oboje ostajete tesko razocarani, a paradoks -- da ste oboje u pravu.

Sustina je da je ovde rec o dve razlicite prirode. Odnosno, Ovan lako i bez ustrucavanja izrazava svoje namere, dok se Rak ustrucava, taktizira i postavlja razlicite test situacije. Naravno, ukoliko uopste dodje do ljubavnog odnosa, sto se inace redje desava, Ovan je taj koji brzo gubi strpljenje i ne moze da prihvati partnerovu inertnost. Svakako, Ovan se ostro protivi cudljivom raspolozenju svog partnera, a narocito ne prihvata moralno ili emotivno kaznjavanje.

Sa druge strane, istini za volju, Rak trpi usled Ovnove impulsivnosti i odsustva manira, odnosno zbog grubog i robusnog ponasanja svog partnera. Ako ipak postoji ljubavni odnos ova dva znaka, cesca je kombinacija muskarac Ovan i zena Rak. Obrnuta kombinacija zaista izuzetno reko moze da zapocne, a kamoli da opstane. Uostalom, razmislite zbog cega se u astroloskim krugovima Vas odnos procenjuje kao veoma neskladan i zbog cega se ocekuje brzi ili iznenadni prekid ljubavne veze.

Medjutim, ne treba zaboraviti da u zivotu postoje razlicita pravila i da se ponekad neke stvari pa i ljubavne veze desavaju mimo onog osnovnog pravila i uprkos svim vazecim ocekivanjima. Naravno, oboje ste tvrdoglavi i zato nemojte ici glavom kroz zid, jer zid ce i dalje ostati na svom mestu, a pitanje je sta ce ostati u Vasoj povredjenoj glavi ili slomljenom srcu.
 
Znam i sama da se po horoskopu nikako neslazemo i! Ali opet mislim da ima nesto u tome sto je on bik u podznaku a ja lav. Ali od kada smo se prvi put ugledali nesto snazno nas povezuje.Imamo dosta zajednickih stvari ,razumemo se ,sve nam je savrseno osim sto on nije odavde tj. iz Srbije pa se vidimo 1 (10 dana) na svakih 1,5 mesec ,a za to vreme se svaki dan cujemo telefonom i preko mail-ova ,sve cinimo da bi bili zajedno koliko mozemo.Sada hocu da izludim jer ce on doci za par nedelja,a proveli smo predivnih 15dana na 1 ostrvu i odlepili smo jako jedan za drugim ...e to me brine.
Da li nas dvoje imamo buducnosti ? On je rodjen 7 aprila 1985 u 00:15h , a ja 5 jula 1984 u 6 i 58 h u Zrenjaninu (oboje) ? Da li mi neko moze odgovoriti ?
Mesec - vaga ,venera -rak sto se mene tice,njemu sunce -ovan,mars-bik,mesec-skorpija.
Hvala vam .........
 
Evo svih planeta

Ja - Sunce-rak 1. kuca- lav
Mesec -vaga 2.lav
Merkur-rak 3.devica
Venera -rak 4.vaga
Mars-skorpion 5.skorpion
Jupiter-jarac 6.jarac
Saturn-skorpion 7.vodolija
Uran-strelac 8.vodolija
Neptun -strelac 9.riba
Pluton-vaga 10.ovan
Ascendent-lav

  • 11.bik
12.rak

Pomoc please !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top