UEFA takmičenja

Ko osvaja LŠ 2017/2018?

  • Atletiko Madrid

  • Bajern Minhen

  • Barselona

  • Čelzi

  • Juventus

  • Mančester Junajted

  • Mančester Siti

  • PSŽ

  • Real Madrid

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da je kolega PArtizan ili ko vec,vise aludirao na kupovinu gotovih igraca koji stignu kao najbolji negde,i obicno ne napreduju dalje,a takvi su Real ,Siti, Celsi,PSZ i tako dalje....Bajern je tek skoro poceo da trosi,pricali smo o toj temi vec,nebitno.....uglavnom Siti ne radi planski,a Bajern radi.....

Kako god....nije mi to neka velika razlika između ovih i onih....i ovi se ispucaju prvih par prelaznih rokova pa se smire kad nabudže ekipu..... ni čelzi, ni siti ne troše više takve pare kao kad su tek počeli..... ok, jasno je zašto instant, ali nije mi to neki veliki minus u odnosu na ostale velike klubove, koliko se to potencira non stop.....
 
Уууу, надам се репризи понижавања Челзија из Суперкупа, мада мурињовштина је то.
Овамо има да пршти, мада мислим да Реал може да избаци коБају(Манчестер показао да нису über екипа).
 
Nadam se finalu Atletiko-Bajern.....
Jeste Murinjo ,ali je i Simeone....a Klop je prosle godine pokazao da se moze otkinuti Murinjo i sa mnogo jacom ekipom nego sto je Celsijeva.....naravno nista nije gotovo,ali fino je prosao Atletiko u zrebu
Ovamo ,ne znam po koji put se sastaju Bajern i Real u zadnjih nekoliko sezona,ali ipak mislim da ce izgurati to Bajern i zelim im vicesampionsko mesto od sveg srca

Liga evrope, BBenfika -Juve finale pre finala,navijamo za "nase" naravno i cekamo spanca u finalu, Sevilja trenutno blize:D
 
Nadam se finalu LŠ Real - Atletiko i u LE Sevilja - Benfika ;)

Волео бих финале ЛШ Атлетико М - Бајерн и ЛЕ Бенфика да разбије Рубентус. Наравно, очекујемо обилату помоћ судија за Торинезе. :(

Nadam se finalu Atletiko-Bajern.....

:tick:

Ne voli čovjek Real :D

:tick: Никако! Бљујем на њих, не на тебе .pissbottleman! :D
 
Sastavi:

Courtois, Godín, Filipe Luís, Juanfran, Miranda, Mario Suárez, Koke, Raúl García, Gabi, Diego, Diego Costa

Čech, Cole, David Luiz, Cahill, Terry, Azpilicueta, Ramires, Lampard, Mikel, Willian, Torres
 
Bilo bi lepo da Real veceras dezintegrise ekipu Bajerna i skine to malo kose sto je Pepu ostalo.

Kao sto nisam imao nista protiv Barselone u doba Gvardiole,tako nemam ni sada protiv Bajerna,a kod Reala me iritira to sto ne igraju bez Ronalda nikako,i sto svog drugog najboljeg igraca ostavljaju na klupi,a igra orac Di Maria,jos mi je zao sto ih ne izbaci Dortmund.....

a i sumnjam da sredina Kedira-Alonzo-Modric moze nesto protiv Tijaga-Krosa-Gecea
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top