Sin episode

BokiSmoki

Zainteresovan član
Poruka
406
Evo nesto za sve ljubitelje HALF LIFE 2,imacete da se pozabavite i sa sin episode ;-) ,ja sam je danas instalirao i odusevila me :-D :-D (kao hl 2).Isti je engine kao hl 2 :) ,ali je malo vise animacije ali to nema veze to meni ne smeta :-D .Da li je neko igrao ovu igru i kakvi su vam utisci?

Ako volite hl 2 svidece vam se i sin episode ;-) ,jedino ako ne volite isto.
 
BUG, 'bem mu sok! ! !
Kad se prvi put sretnem sa onim likom sto ima jarecu bradicu. Ispricha on meni nesto i reche onim njegovim da mu pripreme podmornicu i .....nista. Stoje oni, stojim ja u prostoriji 2x3 a izmedju nas neprobojno staklo. Cute oni, penim ja. Uchitam predhodnu poziciju i opet isto. Ako neko zna reshenje, ehhm, bilo bi lepo........
 
Ako je dobra kao Half Life 2 zasto joj svuda daju za oko 2 ocene manje (oko 7.5)?!
Naravno, kada kazem (ako je) dobra kao HL2, ni ne pomisljam da to ijedna igra jos uvek i stvarno moze!
 
Igra u pocetku deluje smorno. Tako ide do polovine. A onda krene akcija u bude bas solidna igra. Sve u svemu prosek, bez obzira na Source engine, pa ako nema sta bolje za igrati (a nema neki bas FPS u zadnje vreme) onda je OK.

#markoca
Ako te je iznervirao engine i seckanje Vampires-a onda OK. Ali igra je sve samo ne 'nista posebno'. Kako te ne mrzi da komentarises igru koju jedva da si malo probao? (ako si i probao?)

pozzzzzzzzzzzz
 
markoca:
Ja sam igrao Vampires dovoljno dugo da mogu da kazem da nije nista posebno. To je barem moje misljenje.

hmm meni nisi rekao tako :-) igra vam.mas je jedno od najboljih rpg-a ikada napravljenih od ljudi koji su pravili fallout,vam.red.,arcanum,t.o.e ....
 
Sin episodes je SHIT!!!
Iako se koristi isti engine Source nema veze u Sin-u posto ljudi su amateri i jednostavno ne znaju da ga iskoriste kao Valveovci koji su i stvorili Source!
 

Back
Top