Slatki ukus TRACA

moja koleginica danas u 5 mora da bude na aerodromu jer putuje u Egipat, a šef je još ne pušta kući Kada ga je juče pitala da li može da uzme i današnji dan slobodan, n kaže "pa ne treba ti više od 10 minuta da spakuješ gaće":shock:
 
Queen_:
moja koleginica danas u 5 mora da bude na aerodromu jer putuje u Egipat, a šef je još ne pušta kući Kada ga je juče pitala da li može da uzme i današnji dan slobodan, n kaže "pa ne treba ti više od 10 minuta da spakuješ gaće":shock:

E kakav čovek :?
Mene zamolila koleginica sa sprata da preuzimam i njene veze, očekuje kaže neki poziv celo jutro - reko važi, nema frke. Međutim, telefon se ne čuje - ima malo svetlo veličine pirinča koje blinka kad je neko na vezi - i naravno, hebo me forum - nisam ga uopšte primetila kad je trebalo.... A živog pileta nema celo jutro, nit ko zove nit ko dolazi - najgore je kad se opustiš tako... Sad mi krivo do jaja, neću više ni da postujem
 
ignis:
imate sajt www.tracarenje.com pa tracarite do mile volje ;)
Super je sajt.Shteta shto su takvi sajtovi isfurani i pre nego shto su ikad i bili popularni.Shteta shto je samo lupetanje po takvim sajtovima koji su mozda mogli da budu zanimljiviji zato shto su originalni, ali ne znam kako.Mozda kad bi se popularisao samo jedan sajt, ali to nije moguce.....Isto kao i onaj sajt www.snajke.... :-D
 

Back
Top