Za devojke: GRUBO ili NEZNO?

i jedno i drugo..al u granicama normale i ono nezno ,i ono grubo..da bude pomesano....
ne volim preterano nezno kad se ophodi prema meni kao da sam od stakla i kao da cu se slomiti ako me malo jace stisne....;-)ako pretera..imam ruke i noge da se branim:-)....
ma sve zavisi od situacije..od raspolozenja....i od strastvenosti trenutka:-)
 
Na jednoj anonimnoj anketi koju smo radili kod ispitanica ženskog pola-srednjoškolki je bilo 80% devojaka koje su imale sexualne fantazije na teme "GRUBE IGRE".....tako da od pet devojaka,četiri su zamišljale da imaju sex sa nepoznatom osobom koja se ophodi grubo i prljavo prema njima....Ta anketa nikada nije objavljena u našoj školi jer su rezultati bili neočekivani....
 
SavaBonJovi:
Na jednoj anonimnoj anketi koju smo radili kod ispitanica ženskog pola-srednjoškolki je bilo 80% devojaka koje su imale sexualne fantazije na teme "GRUBE IGRE".....tako da od pet devojaka,četiri su zamišljale da imaju sex sa nepoznatom osobom koja se ophodi grubo i prljavo prema njima....Ta anketa nikada nije objavljena u našoj školi jer su rezultati bili neočekivani....
Ej, a u koju skolu si ti to isao, ako smem da pitam? :D Je li to bila zvanicna anketa, ili ste samo vi, muski, to hteli da ispitate? :p
 

Back
Top